17 ינואר 2019,יום חמישי

___
___
___

Twitter icon
Facebook icon
Google+ icon
YouTube icon
 

אולמי שביט

Share
כשהגעתי לאולמי שביט, לרגע תהיתי אם לא עזבתי את העיר, בכרמיאל שלנו אולם שכזה? איזו מעצמה, איזה יופי, חציתי את הכביש, עברתי את שער הברזל השחור, הגדול העשיר וטיפסתי במדרגות השיש הירוקות, עוברת כדים ענקיים עם צמחים יפים, למעלה בתקרה שנדליר מדהים שרק בסרטים רואים, גוף תאורה כל כך ענק מעוצב תלוי בתקרה.
עברתי חצר רחבת ידיים, לא פסחתי על המעלית שהובילה אותי למעלה לאולמות, התקבלתי בחיוכים מכמה חברי צוות העובדים.
הוזמנתי לשבת במשרד ולהתחיל את הראיון.
שביט – את השם אני אוהבת וגם את הרעיון שהוא שם של כוכב, ובכל זאת שאלתי מדוע ואיך הגיעו לשם הזה, הבנתי שהתייעצות עם כבוד הרב, הובילה לשם הנבחר.
במשרד תמונה גדולה של רב , חמסה גדולה עם ברכת העסק, תעודת כשרות כמובן ובתיה פקידה לבבית שקידמה את פני ואחריה הגיע גם אודליה איתה המשכתי את השיחה.
אני תוהה איך בעל המקום לא בא להתראיין, ועד מהרה אני מבינה שהצוות שהוא מחזיק במקום, באמת צוות שאפשר לסמוך עליו, מקצוענים למופת.
אז מה מבדיל אתכם מאולמות אחרים? אני שואלת.
התשובה לא אחרה לבוא, שפע הייתה המילה.
גם אנחנו נותנים יחס ושרות מקסים, גם אצלנו אוכל טעים , ניקיון ויופי חשובים, אבל השפע אצלנו מנצח, ולקוחות כל הזמן מתלהבים מחדש על הכמות שניתנת באותו הסכום ההוגן ועוד יותר מפתיע לתמורה שאתה מקבל.
אז יש מנהלת אירועים, יש פקידה , הנהלת חשבונות, שף ועובדי מטבח, מלצרים, כמה עובדים סה"כ אני שואלת?
עד 150 עובדים מסבירה לי אודליה שהיא מנהלת האירועים שהתחילה לעבוד כמלצרית לפני כמה שנים עוד כשהיו באולם שנקרא תמוז , לימים נמכר אולם תמוז, כאשר שביט עובד כל יום על אירועים בסדר גודל של 750 איש באולם הגדול וכ-250  אורחים באולם קטן מדהים ביופיו, שנחנך אך לפני כמה חודשים, הביא לי חשק להתחתן שוב עם בעלי.
בכלל כל אירוע מיוחד מבריתות , בר מצוות ועוד, האולם גדול ורחב, התאורה הקסימה, עיצוב שהזכיר לי את חו"ל.
אולם שביט בהחלט נותן דגש לא רק בעיצוב היפה ובצוות איכותי ומקצועי.
את הקולינריה שמו בעדיפות עליונה, שף שעומד בראש צוות המטבח מקצועי.
חומרי גלם טריים, משובחים, ותפריט עשיר במיוחד, החל ממנות בקבלת הפנים ועד למנות העיקריות ולקינוחים המתוקים.

הוסף תגובה