17 ינואר 2019,יום חמישי

___
___
___

Twitter icon
Facebook icon
Google+ icon
YouTube icon
 

נחל חילזון

Share

כרמיאל משלבת את היותה עיר מתקדמת עם מרכזי קניות רבים וקניונים, עם העובדה שהיא נמצאת בלב הגליל, באחד האזורים היפים והמטוילים בארץ. כרמיאל ממוקמת במרכז בקעת בית הכרם, החוצה את הגליל לצפוני ולדרומי ושרועה כמעט לכל רוחב המדינה בנקודת אזור גאוגרפי זאת.

העיר כרמיאל מוקפת במסלולי טיול יפים ומהנים, ובמרחק קצר ומגוון סוגי קושי. החל מנחל חילזון אשר צמוד לגבולה הדרומי של העיר, דרך אתרי תצפית מרהיבים על הדרך המובילה לתפן, ועד למסלולי טיול אתגריים יותר כדוגמת נחל עמוד במרחק כ-15 דקות נסיעה מהעיר.

העיר כרמיאל מספקת גם תיירות מקומית לתושבי העיר, כגון: מסלולי הליכה, טיולי אופניים ושבילים המקיפים את השכונות השונות. כרמיאלים רבים מנצלים את התשתית הטובה בכדי להעביר את הליכות הערב ושעות הכושר שלהם. בשנים האחרונות אנו עדים למספר רב של "מהלכים" סביב העיר.

גולת הכותרת העירונית מגיעה מכיוון הפארקים המושקעים הקיימים בעיר, שבנויים בסטנדרטים הגבוהים ביותר. פארק הגליל; הידוע בכינויו גם כפארק המחצבות, הוא פנינת חמד המשמשת לפיקניקים לטיולים ואף לאירועים עירוניים. אחת לשנה מתרכזים בו לדוגמה, אמנים רבים אשר מפסלים בו ומציגים את עבודתם להנאת התושבים. פארק המשפחה; הוא פתרון מושלם להורים וילדים, עם מתקנים מדהימים ופעילות כמעט בכל ימות השנה. מה גם שהוא ניתן בחינם לתושבי העיר. הפארקים החדשים מושכים לעיר אזרחים רבים, המעוניינים לטייל ולבלות את ימי החופש שלהם ולנצל את המתקנים השונים.

בכרמיאל פועל שנים רבות מלון במרכז העיר. אמנם המלון הוא בסטנדרטים יחסית צנועים בשל הביקוש הדל, אך התקווה היא שנשתפר בתחום זה בהמשך.

העיר כרמיאל ידועה השיתוף הפעולה הנרחב שלה עם התפוצות בחו"ל, הרבה בזכות הסוכנות היהודית, עיריית כרמיאל והמתנ"ס. גופים אלו; מביאים לכאן שנה אחר שנה מטיילים יהודים מכל רחבי העולם, אשר מכירים את התרבות העירונית שלנו ומשקיעים בה בהתאם.

פורטל כרמיאלי נותן לקוראיו את האפשרות להכיר את האתרים השונים בכרמיאל וסביבתה, וגם את האתרים הנלווים להשלמת החוויה כמו: מסעדות, צימרים, אתרי פעילות וכדומה.

הוסף תגובה