13 נובמבר 2018,יום שלישי

___
___
___

Twitter icon
Facebook icon
Google+ icon
YouTube icon
 

רוחניות, מיסטיקה ותחזיות

במשגב והסביבה

מזל אהרוני - תחזית אסטרולוגית שבועית 23/9/2017 - 17/9/2017

Share

מזל אהרוני - תחזית אסטרולוגית שבועית 23/9/2017 - 17/9/2017

פורטל משגב-לינק
התחזית האסטרולוגית, המובאת במדור היא כללית וחלקית. ההתייחסות היא למיקום השמש במזלות בלבד. תחזית זו אינה באה להחליף אבחון ותחזית אישית.
מזל -1 (1)
 
טלה
שבוע גדוש עבודה לפניכם. גלו סבלנות ואיפוק והשתדלו לא לצאת מגדרכם, גם אם לא ממש מסכימים עם דעתכם. לאחרונה אתם מתלבטים לגבי סוגיה  הקשורה לעתיד הקריירה שלכם. זה מכבר עלה הרהור הקורם עור וגידים בכיוון פתיחת עסק עצמאי. כדי לקבל החלטה שתבטיח את עתידכם, רצוי שתתייעצו עם גורמים בעלי ניסיון המבינים  בהיקף ההשקעה שתצטרכו להשקיע.
 
מזל -2 (1)
 
שור

הנטייה שלכם להתמכר לשגרה, לשורשי ולבטוח לפעמים מקבעת את היכולות הקיימות בכם לעוף ולנסוק מעלה ולהצליח בגדול. קיים בכם החזון, וקיימים הכישורים, אך מעטים מכם מעיזים לקטוף את ההזדמנות ולפרוח. אתם רוצים ללכת "על בטוח", נכון, אך מי שאינו מעז, לא מצליח! כך גם בענייני זוגיות ואהבה. ואידך זיל גמור.....  

מזל -3 (1)
 
תאומים
 השבוע התקשורת האישית שלכם טובה, אתם מסוגלים "לקרוא" את רגשות האחרים ולהכילם. נסו לנצל זאת לפעולות חיוביות בבית, בקרב חבריכם ובעבודה לשיפור מעמדכם. כמו כן תיסלל הדרך האופטימאלית ביותר להיכרויות מרתקות, הפנויים יוכלו בהחלט השבוע להפעיל את הסקסאפיל המיוחד שלהם. הטיפ השבועי-השתדלו לא להפגין את הסקפטיות המולדת שלכם בכל מפגש חברתי. 

מזל -4 (1)
 
סרטן
 צפוי שבוע לא קל בתחום הזוגיות והבית, אתם עלולים להיקלע לויכוח חריף עם מישהו מבני המשפחה (בן/בת הזוג, ילדים או קרוב משפחה), אומנם נושא המחלוקת טריוויאלי לחלוטין, אך אתם אנשי עקרונות. נסו לא להתעקש שלא לצורך, כרו אוזן קשבת גם לדעת הזולת, קבלו במידת האפשר החלטה אובייקטיבית למרות שקשה לכם. לפעמים אתם יוצרים תחושה אצל הסובבים שאי אפשר לנהל אתכם שיח בגובה העיניים. חבל! הרי בתוך תוככם אתם רכים כחמאה...
מזל -5 (1)
 
אריה
  
השבועות האחרונים סחטו אתכם, אתם אמינים ואחראים, במקום העבודה  מעריכים מאוד את רצינותכם ואת יכולותיכם. הירגעו מעט, האטו את הקצב, הגיע הזמן למנוחה ולתיעול מרצכם גם לטובת הבית והחברים. טיול או נופשון קצר ייתרמו רבות לכם ולבני המשפחה "הצמאים" מאוד לנוכחותכם.
   
 
מזל -6 (1)
 
בתולה
 
לב גדול, נתינה ונדיבות אין קץ מאפיינים את אישיותכם, אך כגודל הנתינה, כך גודל הציפיות שלכם מהאחר, ומכאן הדרך הקצרה לתסכול, לאכזבה ולקלקול היחסים. רצוי שתלמדו לאזן בין הנתינה לציפיות, מילת המפתח "אין להגזים" לשום צד. השבוע עננת הדאגה תפגום בשלוות הרוח, משהו בלתי ברור גורם לחששות ולדאגות, אין סיבה מוצדקת לכך, אתם רואים צל הרים כהרים. 
 

  

מזל -7 (1)
 
מאזניים
לאחרונה אתם מתמודדים עם קשיים מבית ומחוץ, אף על פי כן אתם אופטימיים ומצליחים לשרוד, השבוע אתם חשים די תשושים וחסרי אנרגיות, התעודדו קרן אור ראשונה מסתמנת בקצה המנהרה. השתדלו לנוח כשמתאפשר לכם. אין זה הזמן למבצעים ולפרויקטים חדשים גייסו את כל כוחותיכם כדי לפתור בעיות שטרם נפתרו.
  

מזל -8 (1)
 
עקרב
  משהו מעיב על הקשר הזוגי שלכם, נסו לפתוח את הקלפים בשיחה גלויה בשניים, השד אינו נורא כל כך, אך עדיף לנקות את השולחן ולחוש את הביטחון המיוחל. רצוי לצאת מהבית לפעילות רומנטית כלשהי אולי אפילו פיקניק בחיק הטבע בשעות בין הערביים. בעבודה העניינים מתנהלים על מי מנוחות, אין בכם עדיין את כוחות הנפש לשעוט קדימה.     
מזל -9 (1)
 
קשת
נראה, כי קשה לעמוד בקצב שלכם, אתם רוצים הכל ועכשיו. על רקע זה מתגלעים ויכוחים עם בן/בת הזוג. השתדלו להיות קשובים גם לצרכים של האחר, מתנו את עצמכם, הלא בינינו, אי אפשר לאכול את העוגה ולהשאירה שלמה. נסו להתמודד כל פעם רק עם מטרה אחת. אל תרקדו על כל החתונות. הקדישו יותר זמן לצורכי הבית והמשפחה והשתדלו לרצותם.     
מזל -10 (1)
 
גדי
מרץ וחיוניות בשפע בשבוע הקרוב, נצלו את האנרגיות הטובות הללו לסיום פרויקטים שנזנחו והושארו מאחור, בעיקר בתחום השיפוצים בבית, הגיע הזמן להיעתר לתחינות בת הזוג! בקרוב תוצפו באורחים דווקא מחו"ל, עליכם להתארגן מראש ולפנות את עצמכם ואת ביתכם להתעסקות יומיומית אתם. רצוי לתכנן מסלולי טיולים בארץ כדי להוציאם כמה שיותר מהבית , אחרת תחושו כמו בסיר לחץ.     
 
מזל -11 (1)
 
דלי
אתם זקוקים למנוחה, בעיקר מנוחה לנפש, אין סיבה אובייקטיבית למתח הרב בו אתם שרויים לאחרונה. נסו לקבל דברים בפרופורציות. החיים האמיתיים אינם מתנהלים בראי של "שחור-לבן" ישנם גם צבעי ביניים. מומלץ לעסוק בפעילות ספורטיבית שתעיף הצידה כל דאגה, מתח וחרדה. השתדלו גם להרבות במפגשים עם חברים ולפתוח את סגור לבכם, אתם עשויים להיווכח שהדשא של השכן אף פעם אינו ירוק משלכם.   
מזל -12 (1)
 
דגים
אינטואיציות חזקות ותחושות בטן טובות הן מעט מהסגולות המאפיינות אתכם, אם תהיו ערים לסובב אתכם, תוכלו להגיע לתוצאות טובות מאוד בתחום העבודה והזוגיות. הפנויים בהחלט יצטרכו ליטול קורה מבין עיניהם, מישהו/ מישהי בקרבת מקום מייחל/ת לקשר אתכם, אתם פשוט לא שמים לב. השתדלו לזרום עם הרפתקאות המוצעות לכם, ועשו חיים. 

בברכת הצלחה,

מזל אהרוני

לאתר של מזל אהרוני>>

 


הוסף תגובה

randomness