15 נובמבר 2018,יום חמישי

___
___
___

Twitter icon
Facebook icon
Google+ icon
YouTube icon
 

בריאות

במשגב והסביבה

רבים מתושבי גילון וצורית הגיעו לחנוכת המרפאה של פרופ' רייס בגילון

Share

רבים מתושבי גילון וצורית הגיעו לחנוכת המרפאה של פרופ' רייס בגילון

מערכת הפורטל
המרפאה היא מרפאה עצמאית המסונפת לקופת חולים הכללית והיא הוקמה ביישוב לבקשת ועדי היישובים בגילון ובצורית
 
ביום שישי – 3.3.17 נחנכה באופן רשמי המרפאה של פרופ' רייס בגילון. פרופ' רייס אומנם יצא לגמלאות באופן רשמי לפני 5 חודשים, החליט לפתוח מרפאה עצמאית של "הכללית" בגילון – מהלך שהתאים לעיתוי זה לאור היוזמה שהובילו הוועדים של צורית (בראשות יורם דוידסון) ושל גילון (בראשות ד"ר אסף אברהמי) מול הנהלת קופת חולים הכללית, בסיוע המועצה, לפתיחת מרפאה של הקופה בגילון.
בטקס המרגש גדשו רבים את המרפאה החדשה, המטופחת והמאובזרת בגילון, ובהם ראש מועצה רון שני, נציגי הנהלת המחוז של הכללית, נציגים ממרפאת הכללית במשגב, מטופלים רבים של פרופ' רייס בעבר ובהווה ובני משפחתו של פרופ' רייס.
בטקס נישאו דברי ברכה מרגשים מפי ראש המועצה רון שני, מנהל אזור כרמים בקופת חולים הכללית ד"ר עטא, המנהלת האדמיניסטרטיבית של הקופה במחוז הצפון יונה לוין, נציג הוועדים בגילון ובצורית ד"ר אסף אברהמי, מטופלים ותיקים של פרופ' רייס, כמו: יורם לב ארי (גילון) ואיתן ורדי (יודפת). פרופ' רייס ענה בהתרגשות למברכים ולקהל הרב שהגיע לחנוכת המרפאה.
יו"ר הוועד בגילון ד"ר אסף אברהמי: "הקמת המרפאה החלה בניתוח צרכים של ועדי גילון וצורית במסגרת תהליך 'יישוב לדורות' והייתה תהליך ארוך ומורכב שלווה על ידי המועצה, הנהלת המחוז והיישוב עצמו. אנו שמחים שהמהלך נשא פירות ואלפי התושבים על ההר ייהנו משירותים רפואיים נגישים  ואיכותיים".
 
קטגוריה: 

הוסף תגובה