15 נובמבר 2018,יום חמישי

___
___
___

Twitter icon
Facebook icon
Google+ icon
YouTube icon
 

משגב

במשגב והסביבה

היו"ר נפגשו עם ראשי הרשויות הסמוכות למשגב

Share

היו"ר נפגשו עם ראשי הרשויות הסמוכות למשגב

מערכת הפורטל
מפגש ראשון בסדרת "מעגלי שכנות" – מפגשים בין יישובים קרובים במשגב לבין רשויות הסמוכות למשגב התקיים לפני כשבועיים בכאוכב. במפגש השתתפו ראש מועצת כאוכב זאהר סאלח, ראש המועצה רון שני, סגני ראש המועצה מוחמד אבו דעוף ודני עברי, מנהל אגף פיתוח יישובים במועצה דוד מטק והיו"רים/מזכירים של יישובי הר שכניה – רות זמרן (שכניה), צביקה גרינוולד (קורנית), וערן הספל (מנוף).
 
מפגשי "מעגלי שכנות" נועדו להרחיב את ההיכרות ואת שיתופי הפעולה בין יישובי משגב לבין 30 הרשויות הגובלות במשגב, מתוך רצון לפתוח הזדמנויות, לדבר על הצרכים המשותפים של האזור ועל הבעיות שצריך לפתור, ובכלל ליצור קשר בלתי אמצעי בין יושבי ראש הוועדים ביישובי משגב לבין ראשי הרשויות השכנות.
במפגש הראשון דובר על שדרוג הכביש הראשי 784 והעומס שבו, על שבילי הליכה וספורט מטיילת הר שכניה ועד לפיתוח הקרוב בכאוכב, על תחבורה ציבורית, על פסטיבל תרבות וספורט שמועצת כאוכב יוזמת ומזמינה את תושבי משגב להשתתף בו, על שיקום מעיינות כאוכב שמועצת כאוכב מקדמת, על גן הפסלים שישוקם ועוד.
זאהר סאלח: "אני מברך על היוזמה הזו ושמח שפתחתם דווקא בכאוכב, כפר מפותח, שתושביו חיים בשלווה עם סביבתם הטבעית ועם שכניהם. אני מקווה שטיפוח יחסי השכנות יניב ברכה רבה לכלל תושבי האזור שלנו".
רון שני: "המפגש הראשון והנעים בכאוכב מהווה פתיחה יפה ליוזמה שלנו ואני מקווה שהרעיונות שעלו בו יתממשו. אנו נמשיך ונקדם פגישות עם הרשויות השכנות לנו ועם נציגי היישובים הסמוכים".
 
 
קטגוריה: 

הוסף תגובה

randomness