17 דצמבר 2018,יום שני

___
___
___

Twitter icon
Facebook icon
Google+ icon
YouTube icon
 

ספורט

במשגב והסביבה

הפנינג אופניים במשגב – "אופניים לכולם"

Share

הפנינג אופניים במשגב – "אופניים לכולם"

מערכת הפורטל
ביום שישי 20/1 נערך ביער משגב אירוע אופניים ראשון לעונה לכל הילדים הרשומים באיגוד האופניים בכל רחבי הארץ, עם דגש על ילדי "פרחי ספורט" ועל "אופניים לכולם".
את האירוע הפיקה מחלקת הספורט במרכז הקהילתי בשיתוף מלא של איגוד האופניים ופרויקט "פרחי ספורט". באירוע השתתפו מאות ילדים בגילאי 10 עד 14 מכל הארץ. האירוע כלל מגוון תחנות הפעלה ולימוד אלמנטים טכניים ברחבי היער, מקטעי סינגלים ברמות קושי שונות ומתחם מדידת מרוץ שליחים קבוצתי.
עם הגעתם עברו כל הקבוצות בתחנת "מכונאי" שבה בוצעה הדרכה והתאמות בסיסיות, כמו: חבישת קסדה באופן נכון, גובה אוכף, מיקום ידיות ברקסים וכד'.
האירוע היה בנוי כסיפור. כל קבוצה שהגיעה קיבלה מפה של היער עם התחנות הפזורות בו ויצאה ל"טיול" בין התחנות. כל מדריך בחר בהתאם לקבוצה שלו באילו תחנות להעמיק ולתרגל.
לרשות המשתתפים עמדו תחנות מגוונות: טיפוס מדרגה, ירידת מדרגה, פניות, פאמפטרק, תחנת "מלך ההר, ועוד. בתחנות עצמן חיכו לקבוצות מדריכים ורוכבי נבחרת הנוער אשר נתנו לילדים הסברים טכניים בליווי הדגמות.
בסיום האירוע זכו כל הילדים המשתתפים במדליה, כי ביום כזה כולם זוכים! אירוע כזה הוא צעד ראשון ביצירת חוויית אימון טובה עם דגש על יכולות טכניות.
קטגוריה: 

הוסף תגובה

randomness