14 נובמבר 2018,יום רביעי

___
___
___

Twitter icon
Facebook icon
Google+ icon
YouTube icon
 

רוחניות, מיסטיקה ותחזיות

במשגב והסביבה

מזל אהרוני - תחזית אסטרולוגית שבועית 4-10/12/2016

Share

מזל אהרוני - תחזית אסטרולוגית שבועית 4-10/12/2016

פורטל משגב-לינק
התחזית האסטרולוגית, המובאת במדור היא כללית וחלקית. ההתייחסות היא למיקום השמש במזלות בלבד. תחזית זו אינה באה להחליף אבחון ותחזית אישית.
מזל -1 (1)
 
טלה
השבוע צפויות הזדמנויות פז לקידום מקצועי, היו ערניים פן תחמיצו. ברור שאתם זקוקים לאישור, לעידוד ולחיזוק מצד בני המשפחה כדי לפרוץ קדימה, רצוי להיפתח ולשוחח על כך עם בן/בת הזוג. מאידך כדי להתקדם יהא עליכם להקריב מעט מהנוחיות שלכם ושל בני המשפחה. יתכן שתידרשו לנסיעת לימודים או לקורס קצר כדי להשתלם מבחינה מקצועית.  הטיפ השבועי – אל תותירו דברים ליד המקרה, עליכם ליזום יותר ולהיאבק על מקומכם בבית, בחברה ובעבודה.   
מזל -2 (1)
 
שור
השבוע הדמיון שלכם משתולל, תחושו צורך לפתח ולבסס את תחביביכם בתחום האומנות. עליכם להאמין ביכולותיכם ובכישרון הטמון בכם. אל תחששו מביקורת ומדברי לעז של אחרים, הם פשוט מקנאים בכם. רצוי לשמור יותר על דיסקרטיות ולא לסמוך על כל אחד המחפש את קרבתכם. בעבודה לא ממש מבינים את הראש שלכם, אתם נדרשים למאמץ רב כדי להוכיח את צדקת דרכיכם. הטיפ השבועי – הפעילו את החוש השישי בבחירת חבריכם.  
מזל -3 (1)
 
תאומים
השבוע אתם חסרי אנרגיות ונוטים להישחק ולהתעייף כתוצאה ממאמצים ממושכים ומאווירה מתוחה סביבכם. בעיקר מתישים אתכם אנשים הפכפכים שאינם עקביים בהחלטותיהם. יחסים מתוחים גם עם בן/בת הזוג יימשכו גם בשבועות הבאים, תובעים את זמנכם ואת תשומת לבכם כשאינכם ערוכים לכך בגלל העומס בעבודה.  הדרך להתמודד עם תקופה זו היא להבין שמכל קושי מולו אתם ניצבים, אתם עתידים להתחשל ולהתחזק. הטיפ השבועי - אורך רוח ועידוד יועילו לכם כדי לדלג על התקופה הקשה העומדת בפניכם. 
מזל -4 (1)
 
סרטן
השבוע אתם קלילים ופתוחים, עובדה זו תקל עליכם בבית ובעבודה מול הקשיים האובייקטיבים שאתם עתידים לחוות. מצב הרוח החיובי יקרין על שאר בני המשפחה ויצור יחסים הרמוניים ונעימים. הפנויים- עליכם להחליט חד משמעית לגבי המשך היחסים המתנדנדים, נראה, כי ההבדלים בתרבויות והפער בתפישות גורמים בכם לספקות, אם כך רצוי לחתוך. הטיפ השבועי - שימרו היטב על בריאותכם, קל לכם להידבק במחלות עונתיות במהלך החודש הקרוב. 
מזל -5 (1)
 
אריה
אתם עוברים תקופה די קשה לאחרונה, לפיכך אתם זקוקים לזמן ובעיקר לשינה ולמנוחה כדי להירגע ולחזור לעצמכם. אל תמהרו לבזבז כספים על מותרות כרצון לפיצוי עצמי, עדיף שתשקיעו את כספכם בנופשון לצורך התרגעות. בעבודה - אתם צפויים להתמודדות עם אדם הלוטש מבטו על תפקידכם ומנסה להכשילכם, אין טעם לשוחח עמו, עליכם פשוט להיזהר ולשים לב לכל מהלך שלו. הטיפ השבועי – גלו יותר פתיחות לצרכים, לדעות ולהתנהגויות של ילדיכם. 
מזל -6 (1)
 
בתולה
השבוע הדגש יושם על קידום הקריירה שלכם. בשבועות האחרונים זנחתם את עבודתכם, ענייני הרגש והאהבה העסיקו אתכם שעות נוספות. היזהרו מחברים המודעים לחולשתכם והעלולים לנצל את טוב לבכם. באופן כללי קיים בתוככם מאבק בין הרציונאל לרגש, זו מעין נדנדה  דרכה אתם מנתבים את צעדיכם. במהלך הימים הקרובים יהא עליכם להתמודד במציאת האיזון בין שני הקטבים הקיצוניים : המעשי והדמיוני, כדי לאזן את חייכם. הטיפ השבועי – חשוב להתמקד בפרטים הקטנים והגדולים בכל עשייה שלכם. 
מזל -7 (1)
 
מאזניים
גם השבוע ענייני העבודה והקריירה בראש מעייניכם, ואילו ענייני הבית, הזוגיות והמסגרת סובלים מהזנחה. רצוי להתפנות לליבון סוגיות לא פתורות בענייני הזוגיות. זה הזמן לשוחח בגלוי על משקעים שהצטברו ולא לשמור דברים בבטן. שתפו את בני הזוג בכל הלבטים שלכם, ובכלל רצוי לגלות התנהגות כנה יותר ויתר שותפות. בעבודה יתגלעו  עימותים עם אישיות בכירה מכם על רקע מקצועי. הטיפ השבועי- זוגיות שאין עימה שותפות וכנות אינה זוגיות אינטימית. 
 
מזל -8 (1)
 
עקרב
השבוע הקשרים החברתיים שלכם יתהדקו, מישהו מחפש את קרבתכם מתוך הערכה מלאה של היכולות והכישורים שלכם. הטו אוזן, והעניקו מידיעותיכם לאחר. פגישה אקראית תוביל ליחסים מבטיחים בעתיד. הפנויים עתידים ליהנות השבוע מבילויים ומפעילות חברתית ערה.  רצוי שתשקיעו את האנרגיה שלכם אך ורק בתחום בו אתם מצטיינים, ואל תפזרו אותה על פני אפיקים רבים מדי. הטיפ השבועי - אתם מסוגלים לעטוף את הבאים בשערכם בחמלה, בהבנה ובחמימות, עשו זאת !
מזל -9 (1)
 
קשת
הקסם האישי שלכם בולט השבוע במיוחד בעזרתו תוכלו לקדם את האינטרסים האישיים שלכם בעבודה. זו תקופה טובה ליזמות עסקית. רצוי שתנתבו את היצירתיות שלכם בכיוון של פרסום או שיווק. בבית - עליכם להשתדל לפתור בעיות בתוך המשפחה ככל שתקדימו לעשות זאת תחושו טוב יותר. הטיפ השבועי - זכרו! פתרון בעיות או סכסוכים אינם התחשבנויות, אלא מחילה ושכחה.  
מזל -10 (1)
 
גדי
השבוע רצוי לגלות איפוק ואורך רוח בבית ובעבודה, נראה שהפתיל שלכם מתקצר והולך. נסו להתאפק ולא להיסחף אחר רגשותיכם, רצוי להשקיע יותר בבן / בת הזוג, להיפתח לאינטימיות ולשיתוף הגיגים וצפונות הלב. אתם מתמודדים לבד עם בעיה מציקה כבר מספר שבועות, אינכם מוכנים לפתוח את סגור לבכם לאף אחד, יתכן כי זו הסיבה לתסיסה האמוציונאלית בה אתם שרויים. הטיפ השבועי  - אם אינכם מוכנים להיפתח לפני קרובי משפחה, לכו לייעוץ, לפעמים קל יותר להיפתח מול גורם זר.  
מזל -11 (1)
 
דלי
השבוע אינכם רגועים במיוחד, יתכן כי אתם עייפים, שחוקים ומרוטים מהאינטנסיביות בעבודה בחודשים האחרונים. כדאי להאט את הקצב ולהקדיש זמן למנוחה ולבילוי. נסו למצוא דרכים להירגע, כיוון שהכעסים עלולים להשפיע על בריאותכם. אחד מילדיכם זקוק לתמיכתכם ולהכוונתכם, עליכם  להתפנות יותר כדי להקדיש את מלוא תשומת הלב לבני המשפחה. 
הטיפ השבועי – בזוגיות אין מקום לכיפופי ידיים ולמלחמת מוחות, נסו לפרגן באופן יומיומי וקבוע לבן / בת הזוג. 
מזל -12 (1)
 
דגים
השבוע עלולים להתגלע חיכוכים  וחילוקי דעות עם בני המשפחה בגלל גילויי קשיחות ונוקשות מוגזמת מצדכם. המודעות לכך תסייע לכם כדי למתן תגובותיכם וכדי להכיל את האחר. רצוי להשתדל להשאיר רושם טוב בעבודה ובקרב חברים. אל תסתירו את התכונות הנפלאות שלכם בגלל הבלטת קשיחותכם. אתם צפויים לאירוע משפחתי משמח, כדאי להתחיל כבר כעת לקמץ בהוצאות, כיוון שתזדקקו לכל שקל בעתיד. הטיפ השבועי – מי שאוהב את עצמו ומוחל למשוגותיו, יוכל ביתר קלות לאהוב ולהוקיר אחרים.  
 

בברכת הצלחה,

מזל אהרוני

לאתר של מזל אהרוני>>

 


הוסף תגובה