12 דצמבר 2018,יום רביעי

___
___
___

Twitter icon
Facebook icon
Google+ icon
YouTube icon
 

ספורט

במשגב והסביבה

"על הנוף למנוף" מרוץ משגב ה-34

Share

"על הנוף למנוף" מרוץ משגב ה-34

מערכת הפורטל
מרוץ משגב ה-34  התקיים בשבת ה- 12.11.2016  במזג אוויר אביבי "לפי הזמנה". למעלה מ-1,000 רצים בגילאי 3 ועד 75 (פלוס) נהנו מאחד מאירועי השיא של המועצה. האירוע הופק ע"י מחלקות הספורט, המוסיקה והאחזקה במרכז הקהילתי, היישוב מנוף ועשרות מתנדבים. 
מקצי הריצה הארוכים חזרו למסלולים האהובים והיפים, על צלע הר אחים. הרצים שהרימו את ראשם מהשעון נהנו מבקעת בית נטופה במלוא הדרה. הרצים, משכימי הקום, הוסעו לנקודות הזינוק. מקצה ה-10 ק"מ הוזנק בשעה 07:45 מהר אחים ומקצה ה-5 ק"מ הוזנק ב08:00 מצומת יודפת.
במקצה 10 ק"מ כללי ניצח תומר זלצמן מיובלים (הוא גם רוכב מבטיח בנבחרת ישראל באופני הרים). זלצמן קבע זמן מנצח של 36:28. למקום השני הגיע ארז איזנברג ממשמר העמק, מנהלו המקצועי של ענף הטריאתלון במחלקת הספורט במרכז הקהילתי ומאמן בכיר, ולמקום השלישי הגיע יונתן שולט מעצמון. למקום הראשון במקצה ה-5 ק"מ הגיע ניר טלבי הצעיר מגילון  עם תוצאה נפלאה של 17:46. למקום השני הגיע דור רייפר משכניה, במקום השלישי הכללי במקצה זכה ינאי סלוצקי מעצמון.
זהו המרוץ הראשון שבו נמדדו זמני הביניים ופורסמו בזמן אמת באתר התחרות, כאשר העוקבים יכלו לצפות בתוצאות יקיריהם לאורך המסלול.
לצד הרצים המקצועיים היה מרגש לראות את החולצות הכתומות של קבוצות "אתגרים" וכפר כישורית. בנוסף לרצים שהשתתפו במקצים הרגילים, התקיים השנה "מקצה מיוחד לרצים מיוחדים" באורך 3 ק"מ. 
היישוב מנוף ארגן יריד ובו דוכנים של אמנים מקומיים, ציוד ספורט, כלי מטבח, מזון ועוד. מרכז המוסיקה של המרכז הקהילתי הביא לאירוע הרכבי נוער ואת הרכב "הביג בנד", ואלה הנעימו את זמנם של הנוכחים בין מקצי הריצה, ושיוו ליריד כולו אווירה של מסיבת כפר נהדרת.
כמו בשנים האחרונות, התקיימה גם לצד מרוץ זה צעדת "היל"ה בגליל". השנה שודרג מסלול ההליכה האתגרי לאורך 6 ק"מ על מסלול חדש, לצד המסלול המשפחתי בן 2 הק"מ.
את המרוץ הזניק ראש המועצה רון שני, שגם צעד במסלול האתגרי ורץ עם נכדתו במקצה העממי.
רון שני: "האירוע הזה הוא אחד היפים והמשמחים במשגב. אתה פוגש מאות חברים, אתה רץ, הולך, שומע מוסיקה כיפית, קונה מתנות לכל המשפחה, נהנה מאוכל טוב, טרי ובריא ופשוט נהנה מכל רגע. ילדים גדלים פה לתוך תרבות הספורט הרב-דורית הזו. תודה גדולה ליישוב מנוף שהוליד את המיזם הזה ואשר תומך בו לאורך שנים, ולמרכז הקהילתי שלקח את האירוע הזה כל כך רחוק וקדימה".
מוסיף מנהל מחלקת הספורט במרכז הקהילתי עוז דודאי: "זו זכות גדולה לארח את תושבי משגב למרוץ מקומי באחד ממסלולי הריצה היפים שישנם. כרץ הייתי מחכה למרוץ זה לאורך כל השנה, והיה לי לעונג גדול לראות את משפחות הרצים על דורותיהן, מגיעים ומשתתפים. זהו אחד מאירועי השיא של מחלקת הספורט ונעשה כל מאמץ כדי להמשיך אותו ולשדרגו משנה לשנה".
  • 22-1
  • 7ac3-1
  • 104b89-1
  • 104610-1
  • a9dc-1
  • misgav_2016_1719_1
  • misgav_2016_4877
  • misgav_2016_5724_1
  • misgav_2016_6054
  • zvky_mqtsh_10_qm_-_tvmr_zltsmn_rz_yyznbrg_vyvntn_shvlt
קטגוריה: 

הוסף תגובה

randomness