11 דצמבר 2018,יום שלישי

___
___
___

Twitter icon
Facebook icon
Google+ icon
YouTube icon
 

ספורט

במשגב והסביבה

שיטפונות באילת להקות משגב ומה שביניהם

Share

שיטפונות באילת להקות משגב ומה שביניהם

מאת:דגנית רום
70 רקדני להקות משגב והצוות שלהם הדרימו השכם בבוקר ביום חמישי – 27/10 למחנה (קאמפ) ריקודים באילת.
זהו קאמפ של ריקודי עם שאליו נאספים אלפי רוקדים מכל רחבי הארץ, וכולם רוקדים ונהנים משלל מופעים ברמה הגבוהה ביותר. אנו מגיעים להופיע וליהנות מההיצע העצום שהקאמפ מאפשר.
הציפייה לשמש, לדרום החם והמלטף הוחלפה מהר מאוד בהבנה שהגענו למזג אוויר מוזר ואחר.
הלהקה הייצוגית ולהקת המבוגרים החלה להתכונן למופעים, שכולם, עד האחרון שבהם, נועדו להיות תחת כיפת השמים. לאחר סימונים קצרים ותוך שאנו מתכוננים למופע הראשון החל לרדת גשם אינסופי, שנמשך ללא הרף במשך 24 שעות.
אילת, שאינה מוכנה לתופעה שכזו, הוצפה עד מהרה – רחובות נחסמו, שדה התעופה נסגר, כל המופעים נדחו, ואנו הבנו שצריך תוכנית אלטרנטיבית.
במהרה התכנסנו שתי הקבוצות ביחד ונוצרה הזדמנות חד פעמית. חברי הייצוגית שיחקו משחקי חברה יחד עם להקת המבוגרים כאילו היו בני אותו גיל. רעמי הצחוק ושיתוף הפעולה שהיו שם ריגשו אותנו והיוו את אחת מנקודות השיא – יותר מכל הופעה.
ביום שלמחרת, פסק הגשם ובאילת כמו באילת - הכול התייבש מהר, אנשים קפצו לבריכה ולים והקאמפ החל לחזור לתוכנית המקורית. מרגע זה הופענו ברצף עם מרבית הריקודים והאושר היה רב. חגגנו קבלת שבת עם אריק סיני, צפינו במופע מושלם של עידן רייכל והופענו עד השעות הקטנות של הלילה.
שתי הלהקות הפגינו מקצועיות רבה, שמחת חיים והנאה גדולה מהיחד המיוחד שלנו.
התרגשנו מאוד, בעיקר מהתגובות לריקודים "העץ הנדיב" וה"גרוזיני", ריקודים שזכו לתשבחות  מיוחדות מקהל הצופים הרב שגדש את המופע.
בתחרות הכוריאוגרפיה ליצירת ריקוד עם זכה במקום השני מושיק סרדינס, מדריך וכוריאוגרף בלהקות שלנו, עם הריקוד: "רק אלוהים ישפוט אותי", וכולנו היינו מאושרים איתו ובשבילו.
חזרנו מאושרים, וכמו תמיד גאים ברקדנים שלנו, במקצועיות ובמשמעת שלהם.
וכבר למחרת - פנינו לפרויקטים הבאים...
קטגוריה: 

הוסף תגובה

randomness