13 דצמבר 2018,יום חמישי

___
___
___

Twitter icon
Facebook icon
Google+ icon
YouTube icon
 

רוחניות, מיסטיקה ותחזיות

במשגב והסביבה

מזל אהרוני - תחזית אסטרולוגית שבועית 27/11/2016-03/12/2016

Share

מזל אהרוני - תחזית אסטרולוגית שבועית 27/11/2016-03/12/2016

פורטל משגב-לינק
התחזית האסטרולוגית, המובאת במדור היא כללית וחלקית. ההתייחסות היא למיקום השמש במזלות בלבד. תחזית זו אינה באה להחליף אבחון ותחזית אישית.
מזל -1 (1)
 
טלה
השבוע מזומנות הזדמנויות רבות להצלחה ולשינויים משמעותיים בחיים. זה הזמן להידוק קשרים חדשים שהחלו לאחרונה, כדאי גם לשקול לימודים והרחבת אופקיים. אם חשבתם לעבור דירה, זו תקופה מצוינת לכך. אחרים יוכלו בהחלט לערוך בדק בית תרתי משמע. שיפוצים ובדיקה כלכלית של החשבונות בבנק. רצוי לפתוח את הלב ואת הראש ולהעניק הזדמנויות חוזרות לאנשים שהתרחקתם מהם. 
מזל -2 (1)
 
שור
השבוע יוקדש לשיחות נפש ולהיפתחות רגשית, נסו לקרב אליכם בני משפחה שהתרחקו, גשו אליהם בגישה מפויסת, שכחו את משקעי העבר. זהו שבוע מלא רומנטיקה והשתפכות, הפנויים עשויים לפגוש את בחירת ליבם, אחרים ימסדו קשרים שהבשילו. ייתכנו שינויים בעיקר בתחום שיפוץ הבית. כדאי להתבונן סביב וליהנות מפרי עמלכם, גם הדברים הקטנים יכולים לחמם את הלב.   
מזל -3 (1)
 
תאומים
השבוע רצוי להקדיש זמן למנוחה ולהתרגעות. אתם מותשים מאירועי הימים האחרונים. זה גם הזמן  להיפתח ולגלות את צפונות לבכם לבני הזוג ולבני המשפחה, גלו יתר רגשנות ורגישות, הביעו את תחושותיכם וגלו יתר אסרטיביות כלפי תובענות מוגזמת של חבריכם כלפיכם. התמקדו בדברים החשובים באמת ואל תבזבזו זמן יקר על שיחות סרק. יש לעקוב בדריכות אחר המצב הריאלי בחשבון הבנק. הוצאות רבות בפתח.   
מזל -4 (1)
 
סרטן
תוכניות רבות בפתח, פרויקטים שטרם מומשו, עבודה רבה לפניכם שתתיש משהו את כוחותיכם, מצאו זמן למנוחה בתוך כל העיסוקים. רצוי להאט את קצב המפגשים החברתיים למרות הנטייה המשמחת שבהתחברות לאנשים חדשים. דחו גם נסיעות לחו"ל אין זה הזמן המתאים, פן תאבדו את המומנטום של הפריחה הכלכלית הצפויה. רצוי לעבוד לאט ובשיקול דעת.   
מזל -5 (1)
 
אריה
רצוי ללמוד לשתף פעולה עם הסביבה ולהאציל סמכויות, ידיכם מלאות עבודה לא תוכלו להתגבר על הכל לבד. לימדו להיפתח ולדבר עם אנשים "בגובה העיניים" שתפו את קרוביכם ברגשותיכם ובתוכניותיכם, יתכן שעצה טובה תקדם את צעדיכם. סכום כסף עלום יצוץ ויופיע בזמן הנכון. תיתכן גם נסיעה בלתי צפויה לחו"ל לקידום פרויקט, אל תהססו! 
מזל -6 (1)
 
בתולה
שבוע הפריחה לבני מזל בתולה. הימים הבאים יהיו ימים דינמיים במיוחד. כוחות ורעיונות חדשים יגדשו אתכם. גם מבחינה חברתית אתם נישאים על גל ההצלחה. אל תחששו מהעוצמות הרגשיות שיציפו אתכם, תנו לעצמכם ליהנות מכל מפגש חדש ומכל הצעה לבילוי. רצוי למרות הכל לא לבזבז כספים ללא הכרה, בתחום הזה עדיין לא התחזקתם. 
מזל -7 (1)
 
מאזניים
ההצלחה בתחום הקריירה מותנית בהמשך הלימודים. זה הזמן להרחבת אופקים ולהתמקצעות. עליכם להגדיר מחדש את מטרותיכם ולהשקיע. אל דאגה, תוכלו לשלב לימודים ועבודה, המשפחה חייבת להתאזר בסבלנות ולגלות אהדה והבנה. יגעת ומצאת האמן! בסופו של תהליך תוכלו ליהנות מפרי עמלכם. היו סבלניים והתמידו במה שהתחלתם.  
מזל -8 (1)
 
עקרב
השבוע בסימן זוגיות ורומנטיקה, לפנויים צפוי מפגש מרתק שישאיר את חותמו על המשך חייהם. הנשואים יהדקו קשרים אינטימיים שהתרופפו עם בני הזוג. אחרים יעדיפו סתם "להתפרפר" (היזהרו לא להרוס את הקיים) במישור הכלכלי אתם על דרך המלך, אך עליכם בכל זאת לקפוץ את היד ולהימנע מבזבוז כספים על שטויות.  תיתכן שותפות חדשה במישור העסקי, כדאי לקחת סיכון.  
מזל -9 (1)
 
קשת
קשר רומנטי שהתפתח לאחרונה "בולע" את כל כולכם, אתם שרויים בשיכרון חושים. היזהרו לא לאבד את הראש ועימו את החשיבה השקולה והאובייקטיבית שלכם. אל תמהרו לפזר הבטחות רגשיות. רצוי להלך על בהונות ולבדוק את משמעות הקשר לאורך זמן. בינתיים המשיכו בפרויקטים בהם התחלתם והיכנסו לשגרת עבודה פורייה, נגמרו החגיגות
מזל -10 (1)
 
גדי
אם חשבתם לעבור דירה או לערוך שינויים משמעותיים בחייכם, השבועות הקרובים טובים לכך. מבחינה אישית אתם במיטבכם, אנשים מחפשים את קרבתכם ואת החוסן אותו אתם מקרינים סביבכם. נצלו את ההזדמנות לחיזוק קשרים שהתרופפו מבית ומחוץ. אפשרו לרגש לחדור אליכם, פיתחו את הלב והאזינו ברצינות לאחרים. בקרוב תוזמנו לאירוע משפחתי משמח. 
מזל -11 (1)
 
דלי
זהו שבוע רומנטי מאוד, שבוע טוב להידוק ומיסוד הקשרים. וגם שבוע להתחלות חדשות בתחום הלימודים והקריירה. בקרוב תוצע לכם הצעת עבודה מעניינת בכיוון שונה ואחר ממה שעשיתם עד כה, שינוי זה ידרוש לימודים והשקעה כספית לא קטנה, לפני שתקבלו כל החלטה רצוי להתייעץ עם קרובכם ולדון בכובד ראש בהיבטים המשתמעים מההצעה הנדיבה. ייתכן שתאלצו לדחותה לתקופה אחרת.
מזל -12 (1)
 
דגים
השבוע אתם עלולים להיות קצרי רוח ועל סף פיצוץ, אתם נדרשים לשליטה עצמית כדי לא להרוס מערכות יחסים עם חברים ועם בני המשפחה, הקטינו הילוך! רצוי לחשוב מהראש ולא מהלב. דיאלוג פתוח והגיוני עדיף במקרה שלכם מהשתפכויות נפש העלולות להעלות כאבים ותסכולים מין העבר ולהוביל לויכוחים נוקבים. רצוי להגדיר גבולות ברורים שלכם כלפי אחרים וההפך. היו זהירים בהתנהגותכם ותנו לשבוע הזה לחלוף בשלום. 

בברכת הצלחה,

מזל אהרוני

לאתר של מזל אהרוני>>

 


הוסף תגובה

randomness