11 דצמבר 2018,יום שלישי

___
___
___

Twitter icon
Facebook icon
Google+ icon
YouTube icon
 

רוחניות, מיסטיקה ותחזיות

במשגב והסביבה

מזל אהרוני - תחזית אסטרולוגית שבועית 20/11/2016-26/11/2016

Share

מזל אהרוני - תחזית אסטרולוגית שבועית 20/11/2016-26/11/2016

פורטל משגב-לינק
התחזית האסטרולוגית, המובאת במדור היא כללית וחלקית. ההתייחסות היא למיקום השמש במזלות בלבד. תחזית זו אינה באה להחליף אבחון ותחזית אישית.
מזל -1 (1)
 
טלה
השבוע יאלצו הפנויים להיכנע ולקבל החלטות חשובות לגבי בני הזוג. אין טעם לדחיות נוספות, ההיסוס יזיק למערכת היחסים ועלול להרוס הכל. גם בתחום העבודה עליכם לגלות נחישות יתר, לעמוד על שלכם ולדרוש יתר הערכה. הגיע זמן לשינוי עתידכם. אל חשש, אתם תצליחו בכל החלטה שתקבלו, התחושות האינטואיטיביות שלכם טובות מתמיד. מעורבותם של אנשים אחרים בחייכם הופכת להיות משמעותית יותר, ייפתחו בפניכם הזדמנויות חדשות, חלקן מכיוון בלתי צפוי. בעלי המשפחות, טוב תעשו אם תקדישו זמן איכות לבני הבית, אתם זקוקים לקירוב לבבות ולשיפור היחסים עם דור ההמשך.  
מזל -2 (1)
 
שור
השבוע למרות רצונכם העז להדחיק כעסים ותחושות תסכול אתם צפויים ללא מעט התפרצויות וחיכוכים בעיקר עם בני הזוג. השתדלו לשלוט ברגשותיכם העזים ולנתבם לפעילות פרודוקטיבית יותר של פיוס והכלת האחר. בעבודה הכל כרגיל, אתם מוערכים ומצליחים, אולם עדיין מקננת בכם תחושת פספוס ורצון עז לפרוץ קדימה לפעילות יצירתית יותר.  
מזל -3 (1)
 
תאומים
שבוע של הפתעות נכון לתאומים, בתחום העבודה ייתכן סוף סוף הקידום המיוחל. בתחום הרומנטי תיתכן פגישה מקרית עם אהבה נושנה שתדליק מחדש את השלהבת. זו אשליית שווא את תתפתו לחזור למערכת יחסים שנותקה מזמן, אהבה אין בונים על נוסטלגיה ורדרדה. בעבודה - אתם ממשיכים להשקיע מאמצים ולפעמים מפעמת בכם התחושה שאין מכירים בערככם. 
מזל -4 (1)
 
סרטן
לפעמים נדמה שאתם בודקים את סבלנותם ואורך רוחם של האוהבים אתכם. רצוי לא למתוח את החבל יתר על המידה, אתם עלולים למצוא עצמכם מול שוקת שבורה. אל תהרסו את שבניתם בעמל רב. שמרו על איפוק לשוני והשתדלו מדי פעם להשתפך רגשית בפני בני הזוג כדי להפיג מתחים מיותרים. בתחום העבודה קשה בעיקר לכאלה שעדיין מחפשים את ייעודם, אל ייאוש נכון לכם עתיד מזהיר.  
מזל -5 (1)
 
אריה
השבוע הוא שבוע זחיחות וקלות הדעת אצל האריות והלביאות. רוח משובה תקפה אתכם. מצבכם הבריאותי והכלכלי השתפר בעקבותיו מצב רוחכם. תנו דרור לחשקים. צאו לבלות, ריקדו ועשו חיים. מגיע לכם לאחר מספר שבועות מפרכים. במשפחה מסתמנת אווירה ידידותית ופתוחה. נצלו את הרגע לשיחות נפש ולפיוס. בעבודה אוהבים את שקדנותכם. 
מזל -6 (1)
 
בתולה
שבוע שכולו אופטימיות, הערכה ואהבה. הפוגה מהמתחים והלחצים של החודשים האחרונים. שבוע של תובנות חדשות וחקירת הנפש והתודעה העצמית. התקרבו לאנשים החפצים בחברתכם, אולם השתדלו להנמיך ציפיות ודרישות, תנו לעצמכם לזרום, היו פחות ביקורתיים ופחות תובעניים. תוכלו ליהנות מסתם בטלה ומקריאת ספר טוב, אחרי ככלות הכל החיים אינם רק עבודה מפרכת.  
מזל -7 (1)
 
מאזניים
השבוע תהיו טרודים מאוד ממצב בריאותו של אחד מקרובי המשפחה, למרות דאגתכם חסרת המנוח, השתדלו להיות חזקים ורגועים כדי להגיש עזרה כשתצטרכו לה. הישארו אופטימיים, המצב ישתפר אין מקום לדאגה מוגזמת. האזינו לקול הפנימי שלכם, ביטחו באינטואיציה שלכם בכל מקום בו לא תדעו מה לעשות ולא תהיו בטוחים שאתם פועלים בכיוון הנכון. פרגנו לעצמכם עיסוי טוב או בגד חדש זה תמיד משפר את מצב הרוח. 
מזל -8 (1)
 
עקרב
השבוע רצוי להתבונן לעומק על הדברים שקורים לכם, לקחת אחריות על מעשיכם ופחות להאשים אחרים בכישלונותיכם. עזרה בלתי צפויה תושט לכם ממישהו שהתעלמתם ממנו חודשים ארוכים. קבלו את עזרתו באהבה ולא מתוך ספקנות. זכרו "החושד בכשרים – לוקה בגופו". השתדלו להתנקות מרגשות טינה ונקם ותעלו את האמוציות שלכם לחשיבה חיובית. חשיבה חיובית סופה להוליד מעשים חיובים וברוכים.   
מזל -9 (1)
 
קשת
שבוע של ספקנות, חוסר ביטחון והיסוסים לגבי דברים רבים. לחלק מכם נושא הזוגיות על פרשת דרכים, אחרים מתלבטים אם לעזוב את העבודה המתסכלת ולחפש אחרת, הבלבול והתהייה שרויים גם בנושאי הבית. המחשבה על מעבר דירה/ עיר/ ארץ מדירה שינה מחלק מהקשתים. הרצון לחבוק עולם מאבן אתכם והתוצאה- תחושת חוסר סיפוק גורפת בחייכם. אל ייאוש השמים יתבהרו מהעננים המעיבים בעוד מספר חודשים.
מזל -10 (1)
 
גדי
קשה לרצות אתכם ולעניין אתכם לאורך זמן. סף השעמום שלכם קצר, זו הסיבה שעולים בכם שוב ושוב לאחרונה מחשבות על שינוים בכל תחומי חייכם: בעבודה, בקריירה, בתחום החברתי, מעבר דירה, החלפת בת זוג או אפילו ירידה מהארץ. נראה שמיציתם את הקשר החברתי עם הרבה מהחברים הקרובים שלכם, כך שאתם מרגישים שחלק מהחברויות האישיות שלכם הולכות ונהיות שטחיות. מאידך מהפך רחב חזיתות מעין זה דורש כוחות נפש עצומים והעזה רבה, רצוי להתמקד כל פעם במטרה אחת. 
מזל -11 (1)
 
דלי
השבוע התחום הכספי הופך חשוב יותר, לפחות מבחינת התוכניות והשיקולים  העתידיים שלכם. עליכם לנהוג בזהירות בכל הקשור להוצאות, ולבדוק את הדברים בצורה מדוקדקת, על מנת להימנע מטעויות ומהוצאות מיותרות. זה הזמן להעריך מחדש את המטרות שלכם בתחום הקריירה ואת האמונות והתפיסות שלכם בנוגע לעצמכם ולעולמכם. לימודים גבוהים ושינוי מקום מגורים עומדים מראשית 2012 על הפרק, אל תהססו, השינוי יטיב עמכם.  
מזל -12 (1)
 
דגים
הגיע הזמן לשנות אווירה, להתרענן ולהתחדש. נסיעה לחו"ל עומדת כעת על הפרק. אם תשכילו לצאת מעט מהמקובעות בה אתם חיים, תוכלו לטעת עוגן לפרק זמן בלתי מוגבל באחת המדינות המערביות כדי ללמוד, לגדול ולהתפתח. אתם זקוקים לגירוי אינטלקטואלי רב כדי לפרוח במקצוע שלכם. אל תאפשרו ללחץ החברתי/ משפחתי להפריע לתכניותיכם, במקרה זה אסרטיביות ועמידה על שלכם תועיל לכם.   
 

בברכת הצלחה,

מזל אהרוני

לאתר של מזל אהרוני>>

 


הוסף תגובה

randomness