18 ינואר 2019,יום שישי

___
___
___

Twitter icon
Facebook icon
Google+ icon
YouTube icon
 

רוחניות, מיסטיקה ותחזיות

במשגב והסביבה

מזל אהרוני - תחזית אסטרולוגית שבועית 06/11/2016-12/11/2016

Share

מזל אהרוני - תחזית אסטרולוגית שבועית 06/11/2016-12/11/2016

פורטל משגב-לינק
התחזית האסטרולוגית, המובאת במדור היא כללית וחלקית. ההתייחסות היא למיקום השמש במזלות בלבד. תחזית זו אינה באה להחליף אבחון ותחזית אישית.
מזל -1 (1)
 
טלה
"החיים והמוות ביד הלשון" השבוע תעמוד למבחן היכולת הקומוניקטיבית שלכם. השתדלו לדבר לאנשים "בגובה העיניים" , וכחנות יתר, התפרצויות זעם או זלזול יפגעו בראש ובראשונה בכם. אתם יוצרים ריחוק ואנטגוניזם אפילו בקרב בני משפחתכם, וחבל! יש בכם יכולות ורעיונות בלתי נדלים שתפו בהם את האחרים ונסו לקרבם אליכם, תגלו שתקצרו הערצה במקום דחייה.   
מזל -2 (1)
 
שור
השבוע המצב הכלכלי על הפרק. שבוע של הזדמנויות כלכליות טובות, עליה בדרגה או תגמול כספי על מאמץ שהשקעתם בקידום פרויקט כלשהו. סוף סוף תקבלו את ההערכה לה אתם ראויים על מאמצכם הרב בחודשים האחרונים. השבוע רצוי לקבל החלטות לגבי מעבר דירה לה נכספתם. הפנויים יוכלו למסד מערכות יחסים ואפילו להתחייב לנישואין. מצב הרוח שלכם יהיה שפיר ותקרינו זאת כלפי חוץ. 
מזל -3 (1)
 
תאומים
שבוע מלא פעילות ובייחוד בתחום האדמיניסטרציה וטיפול בענייני הבית. טפלו בכל בסבלנות ובאורך רוח, ודאי שתיקרינה לכם הזדמנויות לכעסים ולתסכולים, אל תיכנסו לכך, הבינו שאי אפשר להחיש תהליכים לכל הליך יש התזמון שלו.  בתחום המשפחה- אחד הילדים יסב לכם אושר רב וגאווה עילאית. רצוי שהשבוע תקדישו זמן גם לפינוק ולטיפוח בת הזוג. 
מזל -4 (1)
 
סרטן
השבוע אתם מבעבעים ותוססים כמו לבה של הר געש. מלאי מרץ וחיוניות מחד- ומאידך נרגנים, כעוסים וקנטרנים. לא נעים להיות במחיצתכם. אתם מלאי רצון טוב אולם האימפולסיביות והאינטנסיביות שלכם מתפרשת כאיום על הסביבה, נסו לסגל לעצמכם התנהגות מתונה ומעודנת יותר. קשר אישי או רגשי יוכל להצליח רק עם מי שמיטיב להבין אתכם ולהניח לכם בשעת הצורך.
מזל -5 (1)
 
אריה
רצוי להישמר לא לומר דברים באימפולסיביות רבה, שמא תתחרטו עליהם ולפעמים אין דרך חזרה. בתחום הקריירה אתם חסרי סבלנות, ומשתוקקים לראות את תוצאות המיזם עליו עבדתם לאחרונה בקדחתנות כה רבה. עליכם להבין שאי אפשר להחיש תהליכים. היעזרו בסבלנות, הבשורות הטובות תגענה בקרוב. "יגעת ומצאת- האמן!"   בתחום הזוגיות הבלבול עדיין רב, עדיין אתם פוסחים על שני הסעיפים.
מזל -6 (1)
 
בתולה
השבוע הבלבול והתסכול בתחום העבודה יגיעו לשיאם. אין טעם לאחוז במקום עבודה שבו אתם סובלים ומתייסרים. עדיף לנטוש! קחו פסק זמן לעצמכם. חישבו בבהירות וחפשו באינטנסיביות מקום עבודה אחר. רצוי להתייעץ עם בני משפחה או אפילו חישבו על אפשרות של עבודה מעבר לים. הדברים האמורים מתאימים לרווקים שאינם מחויבים לאחרים, בעלי משפחות חייבים  לחשוב היטב לפני החלטות הרות גורל. בכל מקרה הצעד הגורלי חייב להיעשות. 
מזל -7 (1)
 
מאזניים
השבוע הרומנטיקה חוזרת לחייכם, רבים מכם ימצאו בני/ בנות זוג בקרוב. אתם שבעי רצון מחייכם, קורנים ומקרינים זאת על הסביבה, זו הסיבה לפעילות החברתית הנרחבת שלכם. גם בעבודה מרוצים מאוד מהישגיכם. זה הזמן לכל מה שקשור בהרחבת אופקים: לימודים, סדנאות, טיולים, מפגשים עם אנשים מעניינים. תגלו ששיחות עשויות לפתוח לכם כיווני חשיבה חדשים.
מזל -8 (1)
 
עקרב
השבוע תעמוד למבחן נאמנותכם לעצמכם ולבני זוגכם. פיתוים רבים שייקרו בדרככם יגרמו לכם לטלטלה רגשית ופיזית. אתם עלולים לחוש כמיהה לשינויים ולבגידות קטנות. עמדו על המשמר, אל תפרקו שותפויות או מערכות יחסים שנשבעתם  לאחוז בהם לאורך זמן.  השתדלו לתעל את האנרגיות הרבות שאתם נושאים ליצירתיות שכה אהובה עליכם או לפעילות ספורטיבית. עליכם לאחוז את מקום העבודה שלכם בשיניים, אין זה הזמן להרפתקנות ולשינויים.     
מזל -9 (1)
 
קשת
לימדו לאהוב את שגרת חייכם ואת הדברים הקטנים שבהם הקפתם את עצמכם. הדשא של השכן אינו ירוק יותר משלכם. דחו הצידה כל רגש של דכדוך שתחושו השבוע ולמדו לאהוב את עצמכם ואת הישגיכם. קחו פסק זמן מהתזזיות שאתם שרויים בה. הרשו לעצמכם לנוח, להתבטל או סתם להתענג על קריאת ספר טוב. השבוע אינו טוב להתחלות רומנטיות חדשות. רצוי לשמור על הקיים ולטפחו מאשר להיכנס לסחרחרת החיפוש האינסופי והמתסכל.
מזל -10 (1)
 
גדי
שבוע רב עשייה, מקוריות ויצירתיות בבית ובעבודה. אתם נמרצים ונחושים והתוצאות ממהרות לבוא. מבחינה כלכלית מצבכם שפיר, אך אל תמהרו להיכנס להוצאות גדולות מדי, רק לאחרונה התאזנתם. מערכת היחסים עם אחד מילדיכם עלתה על שרטון, שיחה גלויה "בגובה העיניים" תועיל לישר את ההדורים ביניכם. אל תדחו למחר את שאתם יכולים לעשות היום!
מזל -11 (1)
 
דלי
שבוע של הזדמנויות חדשות ומעניינות, שבוע של חיוניות, מרץ  ורצון טוב. זהו שבוע מוצלח מאוד גם בתחום העבודה, פרויקטים שהתעכבו יבואו לידי גמר לשביעות רצונכם. גם בתחום הרגשי קיימת פריחה, אהבות חדשות תקבלנה אופי מבטיח יותר, אתם חשים בוגרים יותר ומסוגלים לאחריות זוגית.  מבחינה חברתית אתם גל הפופולאריות והביקוש.
מזל -12 (1)
 
דגים
השבוע תחושו עייפות מנטאלית ופיזית. תחושו מחוסרי אנרגיות ובעיקר דאגה תעיב על שמחת החיים שלכם. אל תיכנעו לתחושת העייפות ואל תיסגרו מפני העולם. אדרבא פעלו בניגוד לתחושותיכם, התקשרו לחברים, צאו לבלות, עסקו בספורט ותיווכחו, כי המפגש עם "העולם" יטען אתכם באנרגיות חדשות. השתדלו לראות את הכוס החצי מלאה והרגשתכם תשתפר.

 

בברכת הצלחה,

מזל אהרוני

לאתר של מזל אהרוני>>

 


הוסף תגובה

randomness