17 ינואר 2019,יום חמישי

___
___
___

Twitter icon
Facebook icon
Google+ icon
YouTube icon
 

עליסה בארץ הפלאות מחזמר קרקס מופע ייחודי המשלב מחזמר, תיאטרון, מחול ואמני קרקס סוכות 2016 בישראל בהיכל התרבות כרמיאל

Share
פ.ג.ק. הפקות גאים להציג
Circus of the Future(מוסקבהעליסה בארץ הפלאות בהיכל התרבות כרמיאל
מחזמר קרקס מופע ייחודי המשלב מחזמר, תיאטרון, מחול ואמני קרקס
סוכות 2016 בישראל
גיבורת הספר של לואיס קרול "עליסה בארץ הפלאות" היא ילדה מופלאה. היא יכולה לגבוה עד התקרה, ולהתכווץ עד כדי זחילה לתוך מחילה של ארנב. היא יכולה לרוץ מהר מאוד במקום, ובשעת התה היא מסוגלת להאיט את הזמן! היא יכולה לשחק בקלפים, ללא הקלפים, ולנצח בקריקט את המלכה בכבודה ובעצמה. עליסה יודעת לעשות כל קסם שעולה על רוחה, ויחד עם חבריה היא מבצעת אותם במחזמר הקרקס "עליסה". זהו מחזמר ססגוני לכל המשפחה, בו משולבים מיטב הז'אנרים של התאטרון המוזיקלי, בלט מודרני, קרקס, ואקרובטיקה. עליסה יכולה ללמוד כל שפה שבעולם. שחקני המחזמר "עליסה" לומדים עברית במיוחד בשביל סבב ההופעות בישראל. כל האייטמים המוזיקליים מתורגמים לעברית, ולכן כל השירים במחזמר יבוצעו בעברית!
"עליסה בארץ הפלאות" זהו ספר פולחן לילדים, שכולם שמעו, קראו, וצפו בסרטיו השונים. יוצרי המחזמר בודדו קטעי מפתח מהספר, ושילבו בהם תוך כדי משחק אפקטים אינטראקטיביים ואלמנטים מהקרקס. במחזמר משתתפים זמרים, שחקני תאטרון, קוסמים, לוליינים, ומתעמלים אומנותיים. כולם בעלי ניסיון רב על במות ברחבי העולם, החל מהתאטראות הטובים ביותר במוסקבה, ועד קרקס דה סוליי. את המופע העלה האמן הרוסי אנדריי שרנין. עיבוד הטקסט נעשה ע"י המחזאי ולרי שולז'יק, שאחראי גם על התסריט של הסרט המצוייר על החזירון פונטיק, ועוד הרבה ספרי ילדים. המוזיקה הולחנה ע"י המנצח יבגני ברגמן. היצירה של לואיס קרול "עליסה בארץ הפלאות" טלטלה את עולם הספרות. המופע הזה ישנה את כל מה שחשבתם על קרקס ומחזמר.
עליסה, הארנב הלבן, הכובען המטורף, הארנביב, מלכת הלבבות, חתול צ'שייר, טווידלדם וטווידלדי, כולם ישירו ויופיעו במחזמר הקרקס הזה. יוצרי המחזמר שמרו על קטעי המפתח מהספר של קרול, ועיבדו אותם לתוך מופע קרקס ואקרובטיקה. זהו מופע גרנדיוזי ועל הבמה יש בבת אחת 40 משתתפים! זהו סיפור מופלא לילדים, תפאורה יפה, בימוי מצויין, אלמנטים מפעימים של קרקס, שירים מצויינים ומוזיקה טובה. זהו סיפור שהפך להיות אגדי, וכל ילד בעולם גדל עליו. לסיפור הזה יש סוף טוב, מה שמתאים בדיוק לאווירת המחזמר בקרקס!
 

תאריך: 
שלישי, אוקטובר 18, 2016 - 17:00
קטגוריות ארועים: