17 ינואר 2019,יום חמישי

___
___
___

Twitter icon
Facebook icon
Google+ icon
YouTube icon
 

רוחניות, מיסטיקה ותחזיות

במשגב והסביבה

מזל אהרוני - תחזית אסטרולוגית שבועית 04/09/2016-10/09/2016

Share

מזל אהרוני - תחזית אסטרולוגית שבועית 04/09/2016-10/09/2016

פורטל משגב-לינק
התחזית האסטרולוגית, המובאת במדור היא כללית וחלקית. ההתייחסות היא למיקום השמש במזלות בלבד. תחזית זו אינה באה להחליף אבחון ותחזית אישית.
מזל -1 (1)
 
טלה
טליים, השבוע עליכם לנהוג באיפוק ובסבלנות למרות שבא לכם להתפרץ. עליכם להיזהר מפני התפרצויות חסרות שליטה שתשארנה את כל מי מבא עמכם במגע עם אכזבת מה העלולה להותיר משקעים של אל-חזור. עליכם להיזהר שהקונפליקטים שהתחילו כאילו מכלום, לא יצאו מכלל שליטה. הטיפ השבועי-מי מכם שעדיין לא הגיע למנוחה ולנחלה מבחינה מקצועית יוכל להפנות משאביו לכיוון האדריכלות והעיצוב. 
מזל -2 (1)
 
שור
שוורים, השבוע תתמודדו יפה עם קשיים ותקלות שיפלו על ראשכם בזה אחר זה. עצרו לרגע, קבלו את רוע הגזרה, שנסו מותניים וטפלו בבעיות אחת לאחת ביסודיות כדרככם. המשיכו לעבוד קשה ובקרוב תוכלו לקצור את הפירות. הטיפ השבועי-עליכם לשאוף לקונפורמיות ולמעט שמרנות, הימנעו מקבלת החלטות מסכנות מבחינה פיננסית. לכו על בטוח והימנעו מצעדים בלתי שקולים. 
מזל -3 (1)
 
תאומים
תאומים, מצפה לכם שבוע מוצלח. אתם משתתפים באירוע או מביעים רצון עז לקחת חלק בסדנא רוחנית, דבר שגורם לכם להיפתח. יש לכם הזדמנות נדירה להשתחרר מהסקפטיות התמידית שלכם, להשתחרר מחסימות ולהתחבר לילד הפנימי שלכם. כשתעשו כל זאת ההתקשרות וההתחברות לסובבים תהיה קלה ונינוחה יותר. סוף סוף תבינו שיש לכם הרבה להציע לחברים ולמשפחה. הטיפ השבועי- לימדו להתפנק ולפרגן לעצמכם. 
מזל -4 (1)
 
סרטן
סרטנים, השבוע הרומנטיקה עולה לראש סולם העדיפויות. נראה שהבדידות שכפיתם על עצמכם בשבועות האחרונים הפכה למעמסה כבדה עבורכם בסופו של דבר.  אעפי"כ אל תתפתו ליצירת קשר מאולץ עם אדם שרק נראה מתאים. אתם עלולים להתאכזב בתקופה זו, במיוחד מאנשים שחוו משבר לאחרונה. מבחינה עסקית זה שבוע מבורך למי שעוסק בעיצוב ובבנייה. הטיפ השבועי- היפתחו לתחומי עיסוק חדשים כדי ליהנות ממעשי ידיכם. 
מזל -5 (1)
 
אריה
אריות, השבוע אינכם מרוכזים ומאבדים לפעמים את הפרופורציות הנכונות. ויכוח שמתפתח בעבודה עם הממונה עליכם יוצא מכלל פרופורציה ומוציא אתכם משיווי משקל. רק אתם בכוחות עצמכם תוכלו לתקן את הנזק ולהגיע להבנות מחודשות. השתדלו לשמור על איפוק למען בריאותכם. מאידך זו תקופה נפלאה עבורכם בתחום המשפחה. הטיפ השבועי-התחילו לחשוב על הרחבת המשפחה. 
מזל -6 (1)
 
בתולה
בני מזל בתולה, השבוע אתם חשים רגשות אשמה הקשורים לבן משפחה כלשהו. אירוע קשה מעברכם הרחוק הציף את התודעה ולא נותן לכם מנוח, רצוי שתבואו בדברים עם אותו בן משפחה לצורך יישור ההדורים. בד בבד עליכם לעמול קשה אם רצונכם להגיע להישגים מרשימים בתחום הקריירה. מבחינה רומנטית צפויה הכרות מפתיעה עם ישות מקסימה.  הטיפ השבועי- יש דברים הדורשים זמן על מנת להבשיל בתודעה, אין קיצורי דרך לכך. 
מזל -7 (1)
 
מאזניים
בני מזל מאזניים, השבוע אתם בעיצומו של קשר חדש, נראה שאתם מפגינים התלהבות ויוצאים מגדרכם בעוד הצד השני מהוסס ומאופק ולא מראה כל סימנים לכיוון רומנטי או אינטימי. אל תהססו להביע את רצונותיכם ואת ציפיותיכם, אם לא תצליחו לקדם את היחסים, ותרו על הקשר.  הטיפ השבועי-עדיף להישאר לבד מלהילחם על קשר עקר. 
מזל -8 (1)
 
עקרב
עקרבים, השבוע תמצאו עצמיכם מתקוממים קשות על חוסר צדק ועוולות שהופנו לאחד מעמיתיכם לעבודה. אתם, למעשה, נכנסים לסכסוך לא לכם עם המעבידים. המרדף אחר הצדק מותיר אתכם מותשים ומאוכזבים. שימו לב למילים הנאמרות ולמעשיכם, מכיוון שדרושה כאן מידה לא מבוטלת של דיפלומטיות. הטיפ השבועי-ניחנתם בכוחות נפשיים ובאינטואיציות חריפות, רצוי לפתחם ע"י לימוד תכנים בתחום המיסטיקה. 
מזל -9 (1)
 
קשת
קשתים, השבוע אתם עלולים לבזבז כספים רבים ללא בקרה וביקורת, עליכם להתגבר על ההתנהגות חסרת הרסן שהשתלטה עליכם לאחרונה. אומנם יתכן שכך אתם מנסים להתגבר על תסכוליכם, אך חשוב שתלמדו להוציאם בדרכים אחרות. צפויה לכם פריצת דרך משמעותית בתחום הקריירה, פרויקט חשוב שאתם עובדים עליו זמן רב יקבל תאוצה לקראת סיומו המוצלח. הטיפ השבועי-למרות חוסר השקט הפנימי, נסו להתנהל בתבונה ובקור רוח כפי שמצפים מכם.
מזל -10 (1)
 
גדי
גדיים, השבוע אתם חשים התרוממות רוח של ממש. אדם מקסים פורץ לחייכם בסערה ואתם מרשים לעצמכם לגלוש על ענן רומנטיקה. ההיגיון מכם והלאה, נסו לשלוט ברגשותיכם, שמא תבהילו את הצד השני, נראה שיש לכם נטייה לרתום את העגלה לפני הסוסים. הטיפ השבועי-שמרו על איפוק ואל תצאו בהצהרות על מיסוד היחסים לפני שבחנתם אותם לאורך זמן. 
מזל -11 (1)
 
דלי
דליים, השבוע אחד מבני המשפחה שלכם זקוק מאוד לתשומת לב ולעידוד, אתם מצליחים בעזרת שפע של נתינה ופינוקים לשפר את מצב רוחו ללא היכר. נתינה זו למרות ההשקעה הרבה שלכם ממלאת אתכם ואתם יוצאים מחוזקים. בעבודה אתם זורמים עם אנרגיה אופטימית וחווים רגשות חיוביים וסיפוק ממעשה ידיכם. יש לכם תחושה מוצדקת שמעריכים אתכם. ככל אדם חשוב לכם להרגיש מוערכים ובצדק. הטיפ השבועי-רצוי לא להתחייב לביצוע דברים שהם מעבר ליכולותיכם, כדי לא לאכזב אחרים. 
מזל -12 (1)
 
דגים
דגים, שבוע רומנטי מצפה לכם, תהיו מחוזרים ומאוהבים במאוד מאוד באהבה. זו תעניק לכם את כוחות הנפש להתגבר על כל המכשולים שייקרו בדרכיכם בשבועות הבאים. נראה, כאילו משמים בודקים את כושר עמידותכם ואת סבלנותכם. בעזרת כושר האלתור שלכם תצליחו להתגבר על המכשולים ולבצע את המטלות היומיות כמעט ללא דופי. הטיפ השבועי-אל תאפשרו לאהבה לסמא את עיניכם היו ביקורתיים (כדרככם) לגבי התנהגותו של בן/בת זוגכם כלפיכם. 

בברכת הצלחה,

מזל אהרוני

לאתר של מזל אהרוני>>

 


הוסף תגובה

randomness