15 נובמבר 2018,יום חמישי

___
___
___

Twitter icon
Facebook icon
Google+ icon
YouTube icon
 

רוחניות, מיסטיקה ותחזיות

במשגב והסביבה

מזל אהרוני - תחזית אסטרולוגית שבועית 18/09/2016-24/09/2016

Share

מזל אהרוני - תחזית אסטרולוגית שבועית 18/09/2016-24/09/2016

פורטל משגב-לינק
התחזית האסטרולוגית, המובאת במדור היא כללית וחלקית. ההתייחסות היא למיקום השמש במזלות בלבד. תחזית זו אינה באה להחליף אבחון ותחזית אישית.
מזל -1 (1)
 
טלה
טליים, מצפה לכם שבוע דינמי במיוחד. החלטתם "לנקות שולחן" ולטפל בכל אותם דברים קטנים ומעצבנים שהותרתם מאחור זמן רב. שיפוצים קטנים, טיפול בניירת, תשלום דוחות או תיקון הגדר בגינה. השבוע היכולת התקשורתית שלכם טובה, נצלו אותה לשדרוג מעמדכם בעבודה ולקירוב חברים שהתרחקו מכם. הטיפ השבועי- אם אתם חשים חסרי סיפוק ונחת מהמצב הקיים, צאו לחפש את הנתיב שיגוון וירענן את חייכם.  
מזל -2 (1)
 
שור
שוורים, יתכן שקשרים חברתיים גולשים למשהו אישי יותר. אתם מאוכזבים מקשר חברתי כלשהו והחלטתם להניח כרגע את המצב כפי שהוא. רצוי לא לצפות הרבה מדי מאנשים כדי לא להתאכזב. הימים הבאים יהיו לחוצים מדי בעבודה. הלחץ עלול לעורר עימותים. היזהרו מטעויות שלא תוכלו לתקן. הטיפ השבועי – עליכם להיות ערניים מאוד לגבי מצבכם הכלכלי. 
מזל -3 (1)
 
תאומים
תאומים, השבוע אתם ביקורתיים מאוד בגלל חוסר שקט פנימי, שימו לב אתם עלולים לקלקל מערכות יחסים בגלל חוסר התחשבות מצדכם בעיקר עם בני משפחה. עליכם לחשוב היטב אם תהיו מוכנים לשלם על כך מחיר ולהישאר נטושים. מבחינה כלכלית מצבכם מתייצב, אך אין זה הזמן  להשקעות ולרכישות. הטיפ השבועי –אל תגיבו לכל גירוי המתעורר בשטח, תנו לדברים לחלוף על ידכם. 
מזל -4 (1)
 
סרטן
סרטנים, השבוע אתם עשויים לקבל הצעה חיובית ומפתיעה מצד חברים. עובדה זו תמלא אתכם באופטימיות ובהתלהבות לקראת הבאות. בעבודה אתם נדרשים לעשייה יוצאת דופן - להתבטאות בדרך חדשנית, לקבל רעיונות מחוץ לקופסה ובקיצור, לצאת מהשגרה. זה מלחיץ אתכם כיוון שהדרישות הן מעבר ליכולותיכם ולאופייכם. הטיפ השבועי –השתדלו לזרום ולהיות חדשניים ותנו לדמיון לפרוץ החוצה. 
מזל -5 (1)
 
אריה
אריות, השבוע אתם חשים תקועים. מה הפלא? אתם מבזבזים זמן יקר על התחשבנויות וסכסוכים על זוטות. העניין מקלקל לכם את מצב הרוח ברמה הרגשית והרוחנית. הגיע הזמן "לפתוח את הראש" ולנהוג בסובלנות כלפי אחרים. דווקא במקום העבודה אתם בתקופה של חוויות עם כושר ביטוי יוצא דופן המאפשר לכם להשפיע מבחינה מקצועית. הטיפ השבועי – נסו השבוע לעשות משהו טוב למען אחרים, משהו שיחמם את ליבכם ואת ליבם.
מזל -6 (1)
 
בתולה
בני מזל בתולה, השבוע רצוי לפגוש ידידים שמזמן לא ראיתם, להכיר אנשים חדשים, ולפתוח את הראש לרעיונות מקוריים. אתם חשים שהגיע הזמן המתאים לפלס לעצמכם דרך חדשה, במיוחד בכול הקשור לקשרים רומנטיים. קחו את העניין בקלילות ואפשרו לעצמכם להתנסות ולחוות. צפויה לכם פרשיית אהבה יפה וטהורה, כמו גם שותפויות מוצלחות וממוזלות. הטיפ השבועי –הימנעו מביקורתיות יתר ומגישה צינית כלפי אחרים, אל תפחדו לפתוח את הלב. 
מזל -7 (1)
 
מאזניים
בני מזל מאזניים, השבוע עליכם לשבת ולתכנן את חייכם בצורה מסודרת. עליכם להיות מעשיים יותר ולא לצפות לניסים או למישהו שיעשה את הדברים במקומכם. בעבודה יתכנו מאבקים מאחורי הקלעים נגדכם. זה לא קל, אבל בעקבות כך אתם עשויים להתבונן על החיים מזוויות חדשות. הטיפ השבועי –אל תמהרו לחשוף את קלפיכם, אדרבא שתיקה תזרים אליכם יותר מידע.  
מזל -8 (1)
 
עקרב
עקרבים, מצפה לכם שבוע חיובי. אתם תיהנו מאוד מתשומת לב מיוחדת מצד חברים ובני משפחה.  יהיה מי שיציע לכם הצעה מעניינת ששווה בדיקה מעמיקה. צפויה נסיעה לקרובי משפחה או לחברים ואולי גם כספים שיגיעו במפתיע. בעבודה חלים עיכובים בגלל חששות ופחדים, חרדות אלה מרחיקות אתכם מההצלחה המיוחלת. הטיפ השבועי – הניחו לדברים לזרום והפסיקו לחטט בשורשים ובמקורות שהביאו אותם. 
מזל -9 (1)
 
קשת
קשתים, השבוע תחוו התנסויות חדשות, אתגרים ופריצת מחסומים. אומץ לבכם והעזה יצרו פתיחות במפגש עם אנשים חדשים בעבודה. מבחינה חברתית אלה ימים עמוסים, בלי שליטה. יש אפשרות שתפגשו במישהו מהעבר, אדם שהנוכחות שלו מעיקה או מישהו המנסה לחדור לפרטיותכם בניגוד לרצונכם. נסו להתחמק ממנו בנחישות, אך באלגנטיות. הטיפ השבועי – תכנון נכון של צעדיכם הבאים מבעוד מועד יאפשר לכם להתנהל בחכמה בעתיד הקרוב.
מזל -10 (1)
 
גדי
גדיים, השבוע אתם רגישים ופגיעים במיוחד. אתם לוקחים ללב יותר מידי דברים שאחרים בכלל לא מתעכבים עליהם. שיחה וגישה קלילה יותר יקלו עליכם את ההתמודדות. בתחום העבודה תיתכן הצעה מפתה שתשדרג באופן משמעותי את מעמדכם ואת מצבכם הכלכלי,  יש לכם הזדמנות להוכיח את המיומנויות המקצועיות שלכם. אל תהססו, הסירו מלבכם כל חשש, אתם עשויים להצליח ובגדול. הטיפ השבועי – אל תחששו להיות שונים מאחרים, מקוריות היא ברכה. 
מזל -11 (1)
 
דלי
דליים, שבוע רומנטי במיוחד מצפה לרווקים. מפגשים מעניינים ובילויים עד אור הבוקר ידירו שינה מעיניכם, השתדלו תוך כך לא לפגוע בעבודה שלכם.  אתם כמהים לאהבת אמת, היא לא תתמהמה, מי שבונה את קינו על יסודות הרגש והכנות – יצליח.  הטיפ השבועי –היפתחו להיכרויות גם באמצעות שדכנים.  
מזל -12 (1)
 
דגים
דגים, השבוע בעבודה אתם בתוך לוח זמנים ממוקד ולחוץ, יש כמה משימות שעליכם לסיים. זהו שבוע מצוין עבורכם לכל הקשור להוצאה לפועל של דברים, תקשורת, מסחר ושיווק. קורים דברים בשטח ויש התקדמות מצוינת בכל תחומי החיים. נסו להפיק מכך את המרב. יש בכם תחושה של מעשיות הנוסכת בכם ביטחון עצמי. הטיפ השבועי –לימדו ליהנות מהרגע, כי הוא לא יחזור.

בברכת הצלחה,

מזל אהרוני

לאתר של מזל אהרוני>>

 


הוסף תגובה