14 נובמבר 2018,יום רביעי

___
___
___

Twitter icon
Facebook icon
Google+ icon
YouTube icon
 

NG-Bar&Kitchen-2-Big_0_1
qtgvryvt
NG-Bar&Kitchen-2-Big_0_1
qtgvryvt

גיא טנא מספר לכם על אלון בר וסדרת הופעות גלילית

Share

גיא טנא מספר לכם על אלון בר וסדרת הופעות גלילית

גיא טנא
 
בשבוע שעבר הגיע לסיומו בתובל מסע הופעות גלילי של אלון בר (ברגבאום), תושב חרשים, מסע שאליו יצא היוצר לקראת הוצאת אלבומו הרביעי ובמסגרת פרויקט ה"הד-סטארט", לשם הוצאתו לאור.
עם גיטרה אקוסטית, גיטרה חשמלית, קלידים וכלי הקשה התייצב בר אל מול קהלים קטנים ביישובים כפריים כדי לגשר על פער האלמוניות שגזר על עצמו בשנים האחרונות, לאחר שהחליט לעזוב את מדינת תל אביב לטובת הרי הצפון.
בר שר ברגש רב. הטקסטים האישיים שלו דורשים ממנו התכוונות והתכווננות מלאה וניתן היה ממש להרגיש כיצד הקהל מתכוון יחד עמו בהאזנתו. בר שר טקסטים כנים על מקומו של האדם, בגילאים ובמצבים נפשיים שונים, בחברה המודרנית והמנוכרת, על אהבה ומערכות יחסים וגם יונק השראה מז'ורז' ברסנס ומהציניות המושחזת והחריפה שלו.
מברסנס בר לקח, ביודעין או שלא, את הזיקה לשאנסונים הצרפתיים שידעו לספר סיפור בשיר יותר מכל סוגה אחרת. בר שר בקול גבוה ורך והסיפור קולח ממנו והלאה. לאחר 3 אלבומים תל אביביים למהדרין, הוא חוזר בוגר ובשל יותר ומשתף את המאזין במסע אישי ורגשי אותנטי ואמין.
אם בפולק, אם בבלוז, אם בשאנסונים כאמור ואם בנגיעות רוק, אלון בר שואף לאלבום חדש. זוהי תרומתי שלי. מוזמנים להיכנס ולשמוע עוד בקישור הבא:
https://www.headstart.co.il/project.aspx?id=19556

הוסף תגובה