22 ינואר 2019,יום שלישי

___
___
___

Twitter icon
Facebook icon
Google+ icon
YouTube icon
 

רוחניות, מיסטיקה ותחזיות

במשגב והסביבה

מזל אהרוני - תחזית אסטרולוגית שבועית 24/07/2016-30/07/2016

Share

מזל אהרוני - תחזית אסטרולוגית שבועית 24/07/2016-30/07/2016

פורטל משגב-לינק
התחזית האסטרולוגית, המובאת במדור היא כללית וחלקית. ההתייחסות היא למיקום השמש במזלות בלבד. תחזית זו אינה באה להחליף אבחון ותחזית אישית.
מזל -1 (1)
 
טלה
לאחר כמה שבועות עגומים, בהם כל דבר שנגעתם בו נכשל כישלון חרוץ, השבוע יעלה מחדש החיוך על פניכם. הרגיעה תחזור אליכם בהדרגה, תוכלו לנשום לרווחה מכלול הצרות כבר מאחוריכם. אל תחששו ליזום פרויקטים חדשים, ההצלחה מובטחת. גם בני הבית, המשפחה והחברים יאירו לכם פנים. התעודדו וחזקו את הביטחון  העצמי שנשחק. אתם מלאי השראה, היצירתיות שלכם מודגשת ויכולה לבוא לביטוי. אתם עשויים לגלות, כי התעסקות בפעילות יצירתית, כמו  שירה, ריקוד, ציור, צילום, כתיבה, או כל בילוי יצירתי אחר יכולים להיות מקור להנאה ולשמחה. 
מזל -2 (1)
 
שור
היזהרו !! נראה, למרבה הצער, שהשבוע יהיה בסימן מחלוקות, ויכוחים וסכסוכים עם היקרים לכם. גלו איפוק, סבלנות ואורך רוח. תנו לבני המשפחה והחברים הנזעמים לפתוח את סגור ליבם. כבדו את דעתם וקחו לתשומת לבכם את הביקורת הנוקבת המוטחת בפניכם, יתכן שיש דברים בגו, ועליכם להשתנות ובדחיפות למען שלום בית ולמען נפשם הבריאה של יקיריכם. חשוב לבחון מחדש את הדרך שבה אתם מציגים דברים, את הדרך בה אתם מתקשרים והאם הדברים שאתם אומרים ברורים לאחרים. אומנם העומס הרגשי עליכם הוא רב, אך אל דאגה לאחר ליבון הדברים תצאו נשכרים ויוטב לכם ולבני ביתכם. צאו לבילוי משפחתי לקרוב הלבבות.
מזל -3 (1)
 
תאומים
השבוע הקסם האישי שלכם בשיאו, אך אליה וקוץ בה, אתם תידרשו למסד את הקשרים הזוגיים, אל תקבלו החלטות חפוזות למרות הלחץ שיופעל עליכם. המשיכו לדחות כל הצעה המפעילה עליכם לחץ נפשי, הרי בסופו של דבר תצטערו עליה. הבהירו לגורמים הקשורים לכם בבית ובעבודה באופן חד משמעי שאין טעם ללחוץ, ממלא את החלטותיכם אתם מקבלים בעצמכם. בימים אלה התקשורת שלכם טובה, נצלו עובדה זו לפיוס אנשים הכועסים עליכם. היו זהירים כי בלי לשים לב נפלטות לכם הערות פוגעות ומעליבות. על פי רוב ישירותכם מתקבלת בחיוך, אלא שהפעם סף הרגישות גבוה ושונה מן הרגיל, הותרתם מאחור מספר נפגעים.   
מזל -4 (1)
 
סרטן
העקשנות שלכם משתלמת, לאחר שנדחיתם שוב ושוב, השבוע מסתמנות הזדמנויות חדשות הן בתחום הקרירה והן בתחום הזוגיות. כדאי לנצל את המזל שיקרה בדרככם ולמסד את הזוגיות. קבלו גם את הצעת העבודה, אל תהססו פן תאחרו. אתם פופולאריים במיוחד, חביבותכם תעמידכם השבוע במרכז ההתעניינות החברתית. אתם תוזמנו למסיבות ולאירועים. ידיכם תהיינה מלאות בהתחייבויות  משפחתיות וחברתיות. לאחר תקופת "יובש" מגיע לכם ליהנות ולרענן את מצב הרוח.
מזל -5 (1)
 
אריה
כדאי להתמקד השבוע בעריכת חשבון נפש לגבי ההוצאות השוטפות, תשלומים ומילוי מחויבויות משפחתיות. הימנעו מבזבוז ומהשקעות כספים שאין לכם. אומנם בעבודה אתם מוערכים, אך לא צפוי לכם לעת עתה כל קידום. רצוי לחשוב על הגדלת ההכנסות בכיוון עבודות פרטיות מן הבית, אתם מוכשרים ותוכלו לעמוד בכך.  זהו שבוע משמעותי בכל מה שקשור למילה "ביטחון" בחייכם: בטחון רגשי, בטחון כלכלי או בטחון עסקי – אתם זקוקים לקרקע איתנה מתחת לרגליכם. הדקו את הקשר עם בנות הזוג, התמקדו בזוגיות כדי שתוכלו לשאת את עגלת החיים בצוותא. אל דאגה באמצעות עבודת צוות המצב ישתפר. 
מזל -6 (1)
 
בתולה
אתם אמוציונאליים מדי, השבוע  כל ההחלטות שלכם תהיינה מאוד לא רציונאליות, לכן רצוי לדחות קבלת החלטות- בעיקר כספיות - למועד מאוחר יותר. אל תתפתו להאמין לחברים שחלקם רוצים ברעתכם. היו זהירים בבחירת בת הזוג. לפעמים ההתלהבות שלכם תפגום בחוש השיפוט הרציונאלי. אומנם הגישה החיובית והאופטימית שלכם מזמנת לכם הזדמנויות חדשות והרפתקאות, שיכולים לסייע לצמיחה האישית, אך היזהרו מפזיזות יתר. אנשים יפרגנו ויחמיאו לכם ואתם זוכים לתמיכה מצד הסובבים. אתם מנווטים בהצלחה בין כל חבריכם ומשתדלים לעמוד בכל המחויבויות שלקחתם על עצמכם. 
מזל -7 (1)
 
מאזניים
השבוע עולה מחדש הצורך לערוך שינויים בבית ובזוגיות, חישבו היטב בטרם תקבלו החלטות מרחיקות לכת, שאחר כך אתם עלולים אולי להצטער עליהם. מוטב לעת עתה להשאיר את הדברים כפי שהם, אינכם בשלים כעת לכל שינוי שיינק ויסחט את כל כוחותיכם ויותיר אתכם מותשים וכואבים, אדרבא עליכם לשמור כעת על הבריאות שלכם ולנצל את השבועות הבאים להתאוששות ולמנוחה. צאו לנופש קל לרענון הגוף ובעיקר הנפש. רצוי גם ליזום שיחות גלויות  עם מקורבים וידידים טובים לקבלת עצות ולסיעור מוחי. מאידך דעות סותרות עלולות לבלבל אתכם, שיקלו צעדיכם בזהירות רבה. בקיצור,  אתם נדרשים לסבלנות, לאיפוק ולאורך רוח. 
מזל -8 (1)
 
עקרב
עקשנות.....עקשנות.....עקשנות ...הגיע הזמן "לרדת מהעץ" ולנסות לקבל גם את דעת האחרים, אינכם מוכנים לקבל ביקורת או כל דעה השונה מדעתכם, עליכם לשנות גישה למען ייטב לכם. מרבית החיכוכים בעבודה הם על רקע זה. חבל!! אתם אחראים, רציניים,יצירתיים ומשקיעים את מיטבכם, אולם במקום לקצור תשואות וקידום אתם מדשדשים במקום ונבלמים. שיתוף פעולה עם חברים לעבודה ומעט פרגון יביאו הכרה ועימה הקידום הנכסף. בימים הבאים רצוי להיפגש עם ידידי נפש ולהחליף אווירה, כוסית יין משובח ובילוי טוב ישפרו בהחלט את מצב הרוח ויטענו אתכם באנרגיות חיוביות.  
מזל -9 (1)
 
קשת
בימים הקרובים אתם עשויים לקבל סכום כסף לו חיכיתם זמן רב, אל תתנו לעובדה זו לבלבל אתכם, כמו כן אל תמהרו להשקיע את כספכם על קרן הצבי או לעשות צעד דרסטי. חישבו היטב ומוטב להתייעץ עם סוכן השקעות, חברים במקרה זה עלולים להטעותכם. השבוע במיוחד אתם רגישים ורגשנים, לכן חשיבתכם עלולה להיות אמוציונאלית, אל תמהרו לקבל החלטות, אתם עלולים להפסיד, "המהירות מהשטן" ובכלל מוטב לדחות כל פרויקט למועד מאוחר יותר ולהשקיע מאמצים בלימודים. כך תתחזקו מנטאלית והחלטותיכם תהיינה בוגרות ובשלות יותר. 
מזל -10 (1)
 
גדי
השבוע כדאי לחשוב על שינויים עצמיים ושינויים בבית. עליכם להשתחרר ולצאת מההתכנסות העצמית ומהמופנמות שלכם, אתם אוגרים כעסים ותסכולים העלולים לסכן את בריאותכם. טוב תעשו אם תפתחו את סגור לבכם לפני קרוביכם ובני המשפחה הרוצים בטובתכם. זה ישחרר אתכם מכל המועקות והאכזבות. בעסקים הכל כרגיל. רצוי שתקדישו זמן איכות לבני המשפחה ולתחביבים שלכם. הרשו לעצמכם לצאת לבילויים, למסעדות או אפילו לחו"ל, אתם זקוקים לשינוי אווירה, להבראה נפשית ולאגירת כוחות מחודשים. אתם מדשדשים בעבר וחיים בנוסטלגיה מתמדת. השאירו את העבר מאחור, השתחררו מהכאבים ושימו פעמיכם קדימה. הימנעו מויכוחי סרק ומפולמוסנות יתר. אל תרחיקו את קרוביכם מעליכם. 
מזל -11 (1)
 
דלי
לאחרונה השקעתם את כל כולכם בקידום הקריירה שלכם, תפקדתם כמו רובוטים מנותבים והתבייתם על המטרה, מה חבל שזנחתם את עניני הלב, בני המשפחה חשים זנוחים ונטושים. עליכם לשקם ובדחיפות את הקן המשפחתי. אל דאגה הקסם האישי, האופטימיות והיכולות שלכם יפתחו כל לב נצור לקראתכם. השבוע הכל אפשרי, צאו לטיול בחיק הטבע ולנופש עם בני המשפחה, אך היזהרו מפזרנות יתר. הפנויים מבינכם יוכלו ליצור קשרים חברתיים חדשים מפתיעים. היעתרו להזמנות למסיבות ולאירועים אתם תקסימו את כל הסובבים. 
מזל -12 (1)
 
דגים
בשבועות האחרונים חייתם בכאוס ובבלבול, חשתם כי אנכם מסוגלים לקבל החלטות חשובות בנושא הבית, העבודה והזוגיות. השבוע העננים מתפזרים והשמים מתבהרים! הפנויים יציעו הצעת נישואין לבנות הזוג. הנשואים יחשבו על הרחבת המשפחה. יתכן גם מעבר דירה שדחיתם זמן רב. תתכן אפשרות לקבל הצעת עבודה בחו"ל, אל תדחו כל רעיון או הזדמנות העולים על הפרק. זה הזמן לשינויים מהותיים בחייכם.  זה גם הזמן למפגשים חברתיים מהנים. 

בברכת הצלחה,

מזל אהרוני

לאתר של מזל אהרוני>>

 


הוסף תגובה

randomness