22 ינואר 2019,יום שלישי

___
___
___

Twitter icon
Facebook icon
Google+ icon
YouTube icon
 

רוחניות, מיסטיקה ותחזיות

במשגב והסביבה

מזל אהרוני - תחזית אסטרולוגית שבועית 17/07/2016-23/07/2016

Share

מזל אהרוני - תחזית אסטרולוגית שבועית 17/07/2016-23/07/2016

פורטל משגב-לינק
התחזית האסטרולוגית, המובאת במדור היא כללית וחלקית. ההתייחסות היא למיקום השמש במזלות בלבד. תחזית זו אינה באה להחליף אבחון ותחזית אישית.
מזל -1 (1)
 
טלה
השבוע בסימן חברים, הגיע הזמן לשתף את חבריכם ברגשותיכם, ולנקות משקעים מהעבר, להדק קשרים וליזום אירועים חברתיים. זמן רב פרשתם מפעילות חברתית בגלל כעסים שהצטברו, "נקו שולחן" למען בריאותכם. אנשים יחושו בצורך שלכם להתקרב רגשית ויאהבו את זה. בעיה הקשורה לאחד מהקרובים יכולה להיפתר בשיחות ובדרכי נועם, היכולת התקשורתית שלכם תהיה במיטבה. אך היזהרו! אתם עלולים להיות מנוצלים על ידי אנשים שמניעים אתכם למטרותיהם ומשכנעים אתכם להשקיע את האנרגיה והכסף שלכם למטרות כוזבות. שבוע טוב לנקות את השטח מהאנשים האלה ולקחת מהם את השליטה על חייכם. היו זהירים בכל הנוגע להשקעות פיננסיות. בעבודה מנסים להכשילכם, היזהרו בלשונכם  ואל תכנסו לעימותים  אתם עלולים להכשיל את עצמכם. 
מזל -2 (1)
 
שור
"הנמיכו טוס"! נדמה לכם שאתם כל יכול, יותר מדי מחויבויות לקחתם על עצמכם בשבועות האחרונים, אתם רוצים להספיק הכול בבת אחת, ועלולים לקרוס מעודף מחויבות. כדאי לדאוג למנוחה ולתזונה מאוזנת ולהשאיר גם זמן לבילויים. אתם זקוקים לשינוי אווירה, למפגש עם חברים,קנו בגד או שפרו את ההופעה שלכם, הדבר יתרום לשיפור ההרגשה. שאם לא כן הדבר יהיה בעוכריכם, תהיו מתוחים וזעופים וקשה יהיה להתקרב אליכם. נסו לא להיסחף לשליליות, אתם נוטים להדחיק את הרגשות שלכם וזה עלול לגרום לכם לבעיות. נסו להיות מודעים לכך. במישור הכספי מסתמנת תקופה חיובית, תוכלו לבקש הלוואה וייעתרו לכם. 
מזל -3 (1)
 
תאומים
השבוע הרומנטיקה תהיה בשיאה, הקשיבו לרחשי לבכם והיו אופטימיים. אפילו תוכלו לקבל החלטות לחיזוק ולביסוס מערכות היחסים בכיוון רציני יותר. בעבודה אתם משקיעים את מיטבכם, אך מרגישים מרומים ומתוסכלים, כי אינכם מקבלים את מלוא  ההערכה לה אתם מצפים. שימרו על הבריאות שלכם, קחו פחות ללב. עליכם לנוח! הימנעו מויכוחים ומעימותים. עדיף לספור עד עשר לפני שכועסים, ולא לשכוח את החיוך. 
מזל -4 (1)
 
סרטן
השבוע תחושו מאבק פנימי בין המחויבויות המקצועיות לבין הצורך להשקיע במשפחה ובזוגיות, לוח הזמנים שלכם יהיה לחוץ וצפוף. אתם נוטים להדחיק את הרגשות שלכם וזה עלול לגרום לכם לבעיות, בעיקר בזוגיות. יחסים עלולים לעלות על שרטון ועליכם להיזהר. תיתכן התמודדות עם קושי בתחום הבריאותי. שימרו על קור רוח אל תתפתו להתפרצויות הטו אוזן קשבת לצרכי בני הבית. כדאי ליזום טיול משפחתי או נופשון קצר להפגת המתחים. בתחום הכלכלי מסתמנת תקופה טובה והשתחררות מחובות. צפוי סכום כסף ממקור מפתיע. 
מזל -5 (1)
 
אריה
השבוע כל הסכם או חוזה שתחתמו עליו יצליח, זה הזמן לחשוב על מעבר לדירה חדשה, למקום עבודה אחר ולהתרעננות מחודשת, אפילו לנסיעות לחו"ל שדחיתם זמן מה. ייתכן שתגיע ידיעה משמחת בקשר לעבודה. ההרגשה הכללית שלכם תהיה בשיאה. גם ביחסים הזוגיים תהיה קרבה ואינטימיות טובה. אתם רגשיים יותר ומסוגלים להעמיק את הקשרים שלכם. ימים טובים לעליית מדרגה בתחום היחסים, ולתכניות רציניות משותפות. הפנויים צפויים למצוא את אהבת חייהם. 
מזל -6 (1)
 
בתולה
השבוע אתם נדרשים לסבלנות יתר,  בעבודה אתם חשים, כי מנסים להתנכל לכם, זה מציק לכם מאוד, התעודדו הממונים מפרגנים לכם ולמסירותכם. אתם עלולים לגלות שחברים מתקרבים אליכם מתוך אינטרס כלכלי בשל הנדיבות שלכם ומתוך רצון ליהנות מהשפע שלכם. הפנויים שבכם מבולבלים מקשרים בלתי יציבים, נסו להתנתק לצורך חשיבה וקבלת החלטות. שימרו על תזונה נכונה ועל איזון כללי. אתם נוטים להדחיק את הרגשות שלכם וזה עלול לגרום לכם לבעיות. נסו להיות מודעים לכך. 
מזל -7 (1)
 
מאזניים
השבוע תהיו אופטימיים יותר מתמיד, תגלו  פתיחות ומוכנות לשיחות נפש ולהבהרת עניינים שבלב. הקסם האישי שלכם בשיאו. לפנויים יתכנו קשרים חדשים, מפתיעים ומהנים. התקשורת שלכם טובה, תוכלו לנצלה גם במקום העבודה לשיפור תנאיכם. השבוע תזכו להערכה ולהחזר כל הטובות מצד אנשים שעזרתם להם בעבר, החושים שלכם מחודדים, ואתם יכולים  כמעט לקרוא את המחשבות של הסובבים אתכם. בעסקים זו תקופת יצירה חדשה לרבות נסיעות לחו"ל שיביאו עימם בשורות טובות. 
מזל -8 (1)
 
עקרב
בשבועות הקודמים עברתם תקופה לא קלה, מתחים בעבודה ובזוגיות, זו הסיבה להתרחקות מן החברים והמקורבים, השבוע תוכלו להתרווח, תחושו הקלה,תחזקו את הזוגיות ותקרבו קשרים שהתקררו, תצאו מעט מהרצינות שלכם ותמצאו פנאי לשעשועים ולבילויים לאגירת כוחות ולהתרעננות. הפנויים יהינו מקשרים חדשים ומרתקים.  רבים שיתחילו עבודה חדשה בניהול או תפקיד בכיר יצליחו, רק אם ישמרו על איפוק ולא יאבדו שליטה. חישבו פעמיים לפני כל פעולה.
מזל -9 (1)
 
קשת
השבוע נסו לצאת מהשגרה המקובעת שלכם וממכלול ההרגלים הכפייתיים, פיתחו את הראש וקבלו דעות של אחרים, זה וודאי ישפיע לטובה הן בתחום הקריירה והן בזוגיות. זה  הזמן לבדיקת המטרות שלכם בחיים, לנקות את שולחן העבודה מכל מה שהצטבר, ולעמוד בכל המחויבויות שלכם- תשלומי חשבונות, שיחות מקצועיות, מוסך או בדיקות רפואיות. השבוע תצטרכו להיות אופטימיות ולהאמין שהכול נפלא ונהדר גם אם הדברים לא ממש כאלה, ובסוף השבוע תגלו שזה היה כדאי. הימנעו מלהיכנס לרכילות ולהשמצות הדדיות, דלגו מעל המלעיזים ותצאו נשכרים. לפנויים מביניכם צפויה אהבה חדשה. כדאי לכם לחבר את השכל לרגש, לעשות דברים מהלב באופן מודע ויעיל, ולאפשר לעצמכם לעשות דברים שלא עשיתם עד כה, כמו גם להסתכל אחרת.
מזל -10 (1)
 
גדי
השבוע אתם רגשניים ורוחניים יותר, הקדישו מזמנכם לחשיבה פילוסופית להבנת עצמכם והסובבים אתכם, תוכלו לממש מפגשים חברתיים, אף צפויה נסיעה לחו"ל. זמן טוב לרעיונות מסוג אחר, ליזמות חדשות ומעניינות, ולכל מה שקשור לנסיעות, ולהרחבת אופקים. תחושו אנרגטיים ומלאי חיוניות, מצב רוחכם יהיה בעננים. זה זמן טוב לחתימה על חוזים וטיפול בנושאים משפטיים. נסו לשקול באורך רוח כל סעיף ולא להגיב בצורה אימפולסיבית, למרות הדחף לעשות כן. חברים יעזרו וייתנו תמיכה למאמצים שלכם.
השבוע אתם נקראים לבדוק מה באמת חשוב לכם, לגלות אסרטיביות ולא לתת לעמיתים ולמכרים לנצל את הצורך שלכם לרצות את כולם כל הזמן. כדאי להשקיע במישהו שאתם אוהבים ושאוהב אתכם ולעשות צעד משמעותי לקראת קידום הקשר הזה . בדקו אם אתם מפרגנים ומחזרים ואם הלהט שלכם לא מוקדש לעבודה במקום לאחת שאוהבת אתכם באמת.
מזל -11 (1)
 
דלי
שבוע של חוסר מנוחה, תחושו רצון עז להחליף את מקום העבודה הנוכחי בו אתם מרגישים מדשדשים. גם ייתכנו פרדות מבני זוג לטובת יחסים חדשים שבפתח.  יכול להיות שתאלצו להתמודד עם חשיפה לא נוחה של דברים אישיים בפני אנשים זרים.  זה זמן לשיחות נפלאות שמביאות איתן תובנות חדשות, ומאפשרות להסתכל על הדברים קצת אחרת. בתחום הכלכלי ייתכנו קשיים, השתדלו לא להוציא כספים על דברים בלתי נחוצים. היכולת שלכם לקבל החלטות בנושא זה אינה במיטבה. פרויקט חדש שייכנס לתוקף ישנה לכם הכול לטובה, הסכם או חוזה חדש ייחתם בהצלחה. לקראת סוף השבוע הבלבול והמבוכה יתפוגגו ותחושו הקלה. 
מזל -12 (1)
 
דגים
השבוע כדאי להיצמד למוכר ולשגרה, להימנע משינויים מרחיקי לכת בתחום הבית או העבודה. אתם עלולים להפסיד סכום כסף בגלל עקרון כלשהו. לא מומלץ להתחיל עסקים חדשים, או פרויקט חדש. תחושו צורך לנוח ולהתבודד, אל תתייסרו ותתלבטו יתר על המידה בשל כך, אתם זקוקים לזאת לצורך התרעננות וחידוש המשאבים, למרות שעלולה להתפתח בעיה במערכת היחסים הקרובה. לא יבינו את הצורך שלכם לפרישות, גלו סבלנות והתרחקו מעימותים. קל לכם לריב כדאי לנסות לא להתפרץ.

בברכת הצלחה,

מזל אהרוני

לאתר של מזל אהרוני>>

 


הוסף תגובה