24 ינואר 2019,יום חמישי

___
___
___

Twitter icon
Facebook icon
Google+ icon
YouTube icon
 

רוחניות, מיסטיקה ותחזיות

במשגב והסביבה

מזל אהרוני - תחזית אסטרולוגית שבועית 10/07/2016-16/07/2016

Share

מזל אהרוני - תחזית אסטרולוגית שבועית 10/07/2016-16/07/2016

פורטל משגב-לינק
התחזית האסטרולוגית, המובאת במדור היא כללית וחלקית. ההתייחסות היא למיקום השמש במזלות בלבד. תחזית זו אינה באה להחליף אבחון ותחזית אישית.
מזל -1 (1)
 
טלה
מטלות רבות רובצות על שכמיכם, אתם חשים מחנק ופחד מלאכזב את היקרים לכם. הרצון לרצות את כל הסובבים אתכם בבית ובעבודה גורם למתח נפשי עצום. אתם עלולים לשחרר ניצרה ולהתפוצץ בכל רגע. עליכם להירגע ולחשוב בבהירות על סדרי עדיפויות, רצוי לדחות ביצוע כמה  מטלות למועד מאוחר יותר, זכרו "תפסת מרובה – לא תפסת".  אמנם קשה לכם לסרב לבקשות שמופנות אליכם, חשוב שלא תיקחו על עצמכם יותר ממה שאתם מסוגלים.
מזל -2 (1)
 
שור
שבוע אנרגטי במיוחד , עליכם להיות יותר אסרטיביים  ולדעת לעמוד על שלכם כדי שתובנו באופן חד משמעי וכדי שתשיגו את מבוקשכם. היזהרו! אתם עלולים להיות חסרי סבלנות ואימפולסיביים. זה הזמן טוב לבחון את מצבכם הכלכלי ולברר עם עצמכם האם אתם מתוגמלים בהתאם לציפיות שלכם. ייתכן שתהיו די מבולבלים, בעיקר לגבי המסרים שאתם מקבלים מהסובבים. שינוי סביבה, אפילו לזמן קצר, עשוי להיות חיובי עבורכם ולשנות את האווירה לטובה. 
מזל -3 (1)
 
תאומים
השבוע התחום הכספי הופך חשוב יותר, לפחות מבחינת התוכניות והשיקולים  העתידיים שלכם. עליכם לנהוג בזהירות בכל הקשור להוצאות, ולבדוק את הדברים בצורה מדוקדקת, על מנת להימנע מטעויות ומהוצאות מיותרות. זה הזמן להעריך מחדש את המטרות שלכם בתחום הקריירה ואת האמונות והתפיסות שלכם בנוגע לעצמכם ולעולמכם. לימודים גבוהים ושינוי מקום מגורים עומדים מראשית 2011 על הפרק, אל תהססו, השינוי יטיב עמכם. 
מזל -4 (1)
 
סרטן
השבוע יתבקש הצורך לליבון מערכות יחסים בבית ובחברה הקרובה. שבועות רווי מתח גרמו ללא מעט חיכוכים ומריבות, זה הזמן לפיוס כללי ולשלום בית עם עצמכם ועם הסובב אתכם. יתכן שהסובבים אינם מפרשים נכון את האמירות שלכם או שאתם פשוט לא מצליחים למצוא את המילים כדי לבטא את מה שאתם רוצים להגיד. זה עלול להיות מודגש במיוחד במקום העבודה, שם אתם עלולים להרגיש שמתרחקים מכם במודע. עליכם ללמוד להבהיר את עמדותיכם ביתר בהירות.
מזל -5 (1)
 
אריה
הזדמנויות מפתיעות יכולות לעלות השבוע בתחום הקריירה. שותפויות אישיות ועסקיות יכולות להניב כספים כעת. אתם מלאי השראה ויצירתיות, נסו למצוא את הדרך לתרגם "מן הכוח אל הפועל " את כל רעיונותיכם הנפלאים. תצטרכו להפגין בטחון עצמי ושליטה. תנו לעצמכם "לצאת החוצה" ללא חשש, אנשים יקבלו את רעיונותיכם הפוריים בפתיחות רבה. 
מזל -6 (1)
 
בתולה
השבוע אתם רגישים  במיוחד עם נטייה להיעלבויות על שטויות, הימנעו מווכחנות על נושאים שוליים. לאחרונה חוויתם משבר עמוק בתחום המשפחתי כתוצאה מכך נוצר נתק עם אחד מבני המשפחה. רצוי שתגיעו לתובנות חדשות בתחום מערכות היחסים, סליחה וותרנות. זה יקל מאוד על חייכם. הבעיה העיקרית היא שאינכם רואים את עצמכם בפרופורציה הנכונה בתוך מערכות היחסים. גם בתחום הקריירה  עולה הצורך לשנות את דרך החשיבה, בכדי להתמודד עם מציאות חדשה ולמצוא דרכים חדשות לטפל במצבים קשים. 
מזל -7 (1)
 
מאזניים
לאחרונה נכנסתם להוצאות כלכליות גדולות הקשורות לטיפוח הבית/ מעבר דירה. חרף העובדה כי ההוצאות היו הכרחיות – צו השעה ממש – אתם טרודים ומודאגים מאוד שמא "ניתרתם" גבוה מדיי מעל ליכולות שלכם. ואכן, תיאלצו להדק את החגורה בחודשים הקרובים כדי להתאזן. אל תתייסרו , הצעד שעשיתם היה נבון ומתבקש. נושא שעורר ויכוח ביניכם ובין מישהו מבני המשפחה לאחרונה, עולה היום שוב. נראה שכעת יש לכם אפשרות להשתמש בידע ובניסיון על מנת לטפל בבעיה מזווית שונה.
מזל -8 (1)
 
עקרב
אחדים מכם הגיעו השבוע לפרשת דרכים. הגיע הזמן לשינויים מהותיים בחייכם  אתם חייבים זאת לעצמכם לצורך הגשמה עצמית – מיסוד קשרים/  ניתוק קשרים / מעבר דירה/ לימודים / מסע לארץ רחוקה – כל אלה באים בחשבון בשבועות הבאים. אל תיבהלו מהתעוזה שלכם, ואל תחששו מהתוצאות. זה הזמן לעשות מעשה והתמורה תהיה בצידו. אתם נמרצים, יצירתיים ונועזים יותר מתמיד  הצעות שתציעו או יוזמה שתבוא מצדכם, תזכה אתכם בתגובות חיוביות.
מזל -9 (1)
 
קשת
משהו חשוב שהיה צריך להתבצע השבוע, חייב  להידחות , קבלו זאת ברוח טובה והבינו כי  לפעמים "כל עכבה לטובה" . אתם עצבניים ומתוסכלים ממערכות היחסים שלכם עם הסביבה. ברגעי חשבון נפש אתם מבינים שמשהו בכם ובהתנהגותכם עם הסביבה מכשיל כל ניסיון להתקרב אליכם.  אתם עשויים למצוא את עצמכם חוקרים בצורה עמוקה את הקשרים שלכם עם אחרים, בעיקר עם השותפים ובני הזוג שלכם,  עובדה תדיר לא מעט שינה מעיניכם. 
מזל -10 (1)
 
גדי
שבוע של מתחים וחיכוכים בעבודה ובבית. רצוי ללמוד להקשיב לצרכי האחרים כדי שיהיה ניתן לחיות בסביבה הרמונית ונעימה. הרצון שלכם להשליט את דעותיכם על האחרים בונה סביבה עוינת, מתוסכלת וכעוסה.  מצאו את הזמן להאזין לבת הזוג, לפנק ולהתפנק. הרי ככלות הכל החיים אינם רק דאגה לפרנסה. יתכן כי תקבלו הצעת עבודה טובה יותר, חישבו היטב בטרם תיעתרו.    
מזל -11 (1)
 
דלי
אט אט אתם אמורים לצאת מהלחץ הכלכלי שפקד אתכם בחודשים האחרונים. הקלה תהיה כבר מהשבוע הבא, ייתכן וסכום כסף ( פיצויים/ פדיון קרן השתלמות/ ירושה ) ייכנס לחשבונכם ויסייע באיזון החשבון. הפעם לימדו לשמור על הקיים והימנעו מהשתוללויות כספיות מיותרות.  אתם זקוקים לאיזשהו פסק זמן, למנוחה ולשינוי אווירה, אך קשה לכם להשתחרר ממחויבויות שלקחתם על עצמכם. עם זאת, חשוב להשתדל להשגיח על עצמכם. 
מזל -12 (1)
 
דגים
שבוע של חשבון נפש ותובנות חדשות  לגבי מערכות יחסים, עבודה וכסף. בתחום הבינאישי קיימת לא פעם אכזבה מבן/ת הזוג בכל הקשור לפן הרגשי/אינטימי. אתם חשים כי אתם מעניקים ומרעיפים ללא סייג וגבול והצד שכנגד נותר אדיש ושווה נפש ויתרה מכך אינו גומל לכם באותה מידה. בתחום העבודה קיים אותו תסכול שאולי אינכם מוערכים כראוי. בחלק מהמקרים התחושה שלכם נכונה. בתחום הכלכלי  צפוי שיפור החל מהחודש הקרוב. 

בברכת הצלחה,

מזל אהרוני

לאתר של מזל אהרוני>>

 


הוסף תגובה