15 נובמבר 2018,יום חמישי

___
___
___

Twitter icon
Facebook icon
Google+ icon
YouTube icon
 

נדל"ן וכלכלה

במשגב והסביבה

qtgvryvt
remax-karmiel-big_3
remax-karmiel-big_3
shahaf-lawyer-big_0
shahaf-lawyer-big_0

נציגי מִנהל אזורי התעשייה במשרד הכלכלה סיירו בפארק תעשיות משגב

Share

נציגי מִנהל אזורי התעשייה במשרד הכלכלה סיירו בפארק תעשיות משגב

מערכת הפורטל
ראש מִנהל אזורי תעשייה במשרד הכלכלה יגאל צרפתי סייר השבוע ביחד עם אנשי צוותו בפארק תעשיות משגב. את האורחים ליוו ראש המועצה רון שני ומנהל הפארק עופר בוזו. צרפתי התרשם מהמפעלים שבהם ביקר ואמר שיפנה למשרד התחבורה בעניין הסדרת צומת הכניסה לפארק.
הם ביקרו בחברות "תפרון", "איקומיוניטי" וחממת משגב "טרנדליינס".
יגאל צרפתי התרשם עמוקות מ-3 החברות, חברות שכל אחת מהן היא חלוצה ומובילה בתחומה. "תפרון" היא חברת טקסטיל שפיתחה טכנולוגיה חדשנית וייחודית, טכנולוגיה המאפשרת לה לשרוד בעולם התחרותי שבו היא פועלת. הטכנולוגיה מאפשרת יצירת בגדים ללא תפר באיכויות גבוהות מאוד. החברה משווקת את תוצרתה לרשתות שיווק בינלאומיות מובילות כמו "נייק", "קלווין קליין", "ויקטוריה סיקרט" ואחרות, וממשיכה להתפתח, להשתכלל ולשמר את יתרונותיה מול מתחריה.
"איקומיוניטי" היא חברה פורצת דרך בתחום החברתי והאקולוגי. החברה מעסיקה בעלי מוגבלויות במִחזור של פסולת אלקטרונית ומייצאת חומרי גלם ומחשבים מחודשים ללקוחות רבים בארץ ובעולם.
חממת משגב "טרנדליינס" משמשת אבן שואבת ליזמים מכל רחבי הארץ בתחום המכשור הרפואי. רבים מהיזמים אף מעתיקים את מקום מושבם לגליל כדי לפעול במסגרת החממה. תחת כנפי החממה נמצאות כ 24 חברות בתחום המכשור הרפואי.
צרפתי נענה לבקשתה של משגב לפנות למשרד התחבורה על מנת להסדיר את צומת הכניסה לפארק, דבר שהוא בעל חשיבות רבה לחברות בפארק. עוד ציין שלמרות שפארק משגב הופרט זה מכבר (ומנוהל עצמאית ע"י מִנהלת הפארק ולא ע"י משרד הכלכלה) הוא מעוניין לבנות מודל של  עבודה משותפת ותמיכה  של מִנהל אזורי התעשייה בפארק משגב ובשאר פארקי התעשייה שהופרטו בארץ.
קטגוריה: 

הוסף תגובה