13 נובמבר 2018,יום שלישי

___
___
___

Twitter icon
Facebook icon
Google+ icon
YouTube icon
 

תלמידים ונוער

במשגב והסביבה

יום שיא בשפה האנגלית בביה"ס היסודי הר כמאנה

Share

יום שיא בשפה האנגלית בביה"ס היסודי הר כמאנה

מערכת הפורטל
שכבות ג'-ו' בבי"ס יסודי כמאנה קיימו ביום שלישי - 31.5 "יום שיא בשפה האנגלית". היום התקיים ביוזמת מרכזת המקצוע המורה סמאה רג'נטוס, בשיתוף המורות לאנגלית רשא ח'לאילה וועד נזאל ובהשתתפות מלאה של ההורים.
באירוע, נכחה יו"ר ועד ההורים עו"ד עבלה סואעד, שהתייחסה לחשיבות השפה האנגלית בשלב האקדמי בחיי התלמידים.
החלק הראשון של היום הוקדש לפעילות ב-6 תחנות של משחקי למידה, תשבצים וחידונים ושל פעילויות מעניינות בשפה האנגלית. החלק השני הוקדש לתחרות האיות "ספלינג ביי" לשכבות ו' ולהצגות העוסקות בשירים ובספרים מפורסמים באנגלית.
מנהל ביה"ס עומר סוואעד, ציין בדברי הפתיחה שלו את חשיבותה של האנגלית כשפה אוניברסאלית, הודה לצוות המורים על שיתוף הפעולה למען הצלחת היום החשוב והדגיש את נחישותה של הרכזת שתכננה את האירוע מיום כניסתה לביה"ס ואת התעקשותה להוציאו לפועל במועד שנקבע מראש.
בחלקו האחרון של האירוע התקיימה תחרות בין התלמידים שהגיעו לגמר. במסגרת התחרות היה עליהם לדעת בעל-פה 100 מילים בהכתבה באנגלית, בקריאה, בכתיבה ובמשמעות. שלושת השופטים היו משני בתיה"ס בוואדי סלאמה: ראווד'ה סואעד מביה"ס היסודי ומונירה פרחאת ולינא ח'לאיילה, מאורט סלאמה.
התלמידים, המורים, ההורים והמלווה הבית ספרי רמי רביב, העריכו מאוד את הרמה שהוצגה וציינו את התרשמותם העמוקה מהיכולות שהפגינו התלמידים באנגלית.
קטגוריה: 

הוסף תגובה

randomness