09 דצמבר 2018,יום ראשון

___
___
___

Twitter icon
Facebook icon
Google+ icon
YouTube icon
 

ספורט

במשגב והסביבה

הישגים לקבוצת החתירה כרמיאל-משגב בסירות דרקון בתחרות הארצית

Share

הישגים לקבוצת החתירה כרמיאל-משגב בסירות דרקון בתחרות הארצית

פורטל משגב-לינק
עוד הישג מרשים לקבוצת החתירה הגלילית בסירות דרקון Team-Nashim כרמיאל-משגב, שהשתתפה ביום שישי האחרון בתחרות הארצית של סירות דרקון. 
התחרות התקיימה בירקון  בתל אביב, בחסות מרכז דניאל לחתירה. במסגרת הפסטיבל "דרקון בירקון", שלחה הקבוצה 2 צוותים לתחרות ובכך הייתה היחידה מבין 35 קבוצות שהעלתה 2 סירות שהשתתפו בשתי קטגוריות נפרדות. בקטגוריה של "נשים" לאחר 3 מקצים מרתקים, כולל זה של הגמר, זכתה הקבוצה במקום השלישי. בקטגוריה של מעורב מתקדם, העפילה הקבוצה למקצה חצי הגמר בתוצאה נפלאה של 1.46 דקות, שלא הספיקה להעפלה לגמר.
קבוצת Team Nashim הוקמה באופן ספונטני והשתתפה בפסטיבל הראשון שהתקיים בכנרת בשנת 2012. בשנתיים האחרונות עברה הקבוצה לתוכנית אימונים ופעילות תחרותית באופן מתוכנן ומסודר יותר. הקבוצה נתמכת על ידי העמותה לפורום נשים כרמיאל-משגב, אשר שמה לה למטרה את נושא העצמת נשים ורבים מחברי הקבוצה מתנדבים במסגרת העמותה בתוכניות ובפרויקטים קהילתיים מגוונים. הקבוצה מורכבת מנשים וגברים מכל הגילאים, המגזרים והדתות. מרבית חברי הקבוצה מגיעים מאזור הצפון – חיפה, קריית טבעון, סח'נין, כרמיאל, משגב ויישובים בסביבה. הרציונל המרכזי של הקבוצה הנה חיבור בין אנשים בקבוצה חברתית המקיימת תכנית אימונים מסודרת לשיפור באופן הדרגתי ומקצועי את מיומנות החתירה בסירה, הן של כל אחד ואחת והן של הקבוצה ביחד.
קטגוריה: 

הוסף תגובה