13 נובמבר 2018,יום שלישי

___
___
___

Twitter icon
Facebook icon
Google+ icon
YouTube icon
 

תלמידים ונוער

במשגב והסביבה

שורה של חידושים במרכז הקהילתי לתקופת הקיץ

Share

שורה של חידושים במרכז הקהילתי לתקופת הקיץ

פורטל משגב-לינק
המרכז הקהילתי משגב יוצא בשורת חידושים ושיפורים לקראת הקיץ: שנת הפעילות תוארך ב-4 ימים ותימשך עד ה 24/6 (במקום עד ה-20.6 כבשנים קודמות). בנוסף, תצא לדרך השנה "קייטנת משגב" – סדרת קייטנות נושא לתלמידי כיתות ו'-י"א ומחנה מוסיקה.
בקייטנות הקיץ שנמשכו עד היום 3 שבועות תהיה אפשרות לשבועיים נוספים, בעיקר תוך מחשבה על ילדי כיתות א' ו-ב' שיסיימו במועד זה את בית הספר של הקיץ, וכן יתאפשר צהרון משעה 13:00 עד 16:00.
בנוסף, תצא לדרך השנה "קייטנת משגב" – סדרת קייטנות נושא, בנות כשבוע, המיועדת לילדים בוגרים יותר, מכיתה ו'-י"א (קייטנות גלישה, צילום, מבוכים ודרקונים ו (do it yourself-  וכן מחנה מוסיקה – יומיים של חוויות מוסיקליות לשכבות  ז'-י"א.
מנהלת המרכז הקהילתי אילה סיון בן יוסף: "המחשבה של צוות המרכז הקהילתי הייתה איך להקל על ההורים 'לעבור את הקיץ' בשלום ובשמחה. מעבר לכך חשוב לנו לתת מענה איכותי ומגוון שיחשוף את הילדים לתכנים שלא בהכרח עסוקים בהם במהלך השנה. נגיעות קלות של העשרה, מחול, תחומי ספורט שהם לא הענף שהם רגילים בו, וחוויות חברתיות משותפות. ההחלטה לקיים גם צהרון אחרי הקייטנה נובעת מהבנת הצורך של ההורים, ומהרצון לאפשר לילדים להיות 'עוד קצת יחד' במקום בבית לבד".
בנוסף לכל זאת מתוכננים הקיץ שורה של מופעי תרבות ואירועים במתחם המועצה וביישובים. הראשון שבהם הוא "יומשגב" שיתקיים ביום חמישי ה-14.7.
קטגוריה: 

הוסף תגובה