18 ינואר 2019,יום שישי

___
___
___

Twitter icon
Facebook icon
Google+ icon
YouTube icon
 

בריאות

במשגב והסביבה

המרכז הרפואי זיו בצפת מזמין רופאי קהילה ואנשי מקצוע

Share

המרכז הרפואי זיו בצפת מזמין רופאי קהילה ואנשי מקצוע

פורטל משגב-לינק
למפגש העשרת ידע וחידושים בכירורגיית ילדים ונוער
ביום רביעי ה- 8.6.2016 המרכז הרפואי זיו – ללא תשלום
המרכז הרפואי זיו עורך מפגש ללא תשלום לרופאי משפחה וילדים ולאחיות אחראיות, ביום רביעי ה- 8.6.2016, במרכז הרפואי זיו בצפת.
רופאי המרכז הרפואי זיו – מנהלת מחלקת כירורגיית ילדים ד"ר לילי לונסקי-היערי, ומנהל מחלקה אורולוגית ד"ר רן כץ, מארגני המפגש, אומרים כי קיימת חשיבות גדולה להעברת המידע העדכני והחידושים העכשוויים בתחום הרפואה לילדים ובני נוער, לרופאי הקהילה ולאחיות במרפאות הקהילתיות ביישובים, הפוגשים את בני המשפחה ראשונים, כך שיהיה קיים הידע על אפשרויות הטיפול, המיכון החדש, האמצעים והשיטות החדשניות לטיפול בבעיות השונות המוצע כיום במרכז הרפואי זיו.
ד"ר לילי לונסקי-היערי: "כיום מציע המרכז הרפואי זיו לתושבי האזור שירותים חדשים רבים, הצוות הרפואי התרחב וקיימת חשיבות גדולה, כי רופאי הקהילה וקופות החולים ידעו על מכלול השירותים, הטיפולים והניתוחים המוצעים במרכז הרפואי זיו ולא ישלחו את החולים למרכזי רפואה רחוקים כאשר אין בכך צורך. כיום אנו עורכים בזיו גם ניתוחים מורכבים בילדים המתאפשרים הודות ליחידה לטיפול נמרץ ילדים והיחידה לכירורגיית ילדים, שהוקמה במרכז רפואי זיו, על מנת לאפשר טיפול כירורגי וניתוחים מורכבים עבור הילדים באזור. במשך התקופה האחרונה טיפלנו בפגים ובתינוקות שנולדו עם מומים מולדים כגון: אטמות הושט, ללא פי טבעת ועוד. את הניתוחים בפגים אנו עורכים באינקובטורים מיוחדים המיועדים לניתוחי פגים, ביחידה לטיפול נמרץ שבילוד".
היא מוסיפה כי "אנחנו עומדים בפני מעבר לבית חולים ממוגן לילדים שיהווה מרכז חדש, איכותי ומודרני לבריאות הילד. במבנה יוענקו מכלול השירותים הרפואיים בילדים, שירוכזו תחת קורת גג אחת לטיפול מושלם. כמו כן יוקם בו גם מעון לילדים הזקוקים לטיפול רפואי וכירורגי, זאת על מנת להעניק שרות איכותי בתנאים מפנקים יותר, לצד איכות רפואית גבוהה ביותר".           
בין הנושאים שיעלו במפגש החשוב לרופאי הקהילה:
  • גישות חדשות בטיפול במצבים שכיחים בכירורגית ילדים - ד"ר לילי לונסקי-היערי
  • עדכונים באורולוגית ילדים – שחזורים מתקדמים של מומים מולדים, לפרוסקופיה ואנדואורולוגיה בילדים – ד"ר רן כץ, מנהל מחלקה אורולוגית
  • כירורגיית זעיר פולשנית בילדים - ד"ר אנדריי פדרנקו, כירורג בכיר ומומחה בכירורגיית ילדים
  • גנטיקה של גידולים בילדים – ד"ר בכרי דועא, רופאה המטואונקולוגית ילדים
  • הכנה נפשית של ילדים לפני ניתוחים על ידי צוות רב מקצועי, אחות הנמצאת בקשר עם המטופלים לפני ואחרי הניתוח, מטפלת בדרמה וליצנים רפואיים, המלווים את הילדים מבואם ועד לניתוח. 
קטגוריה: 

הוסף תגובה

randomness