14 נובמבר 2018,יום רביעי

___
___
___

Twitter icon
Facebook icon
Google+ icon
YouTube icon
 

תלמידים ונוער

במשגב והסביבה

חה"כ מרב מיכאלי ביקרה ביובלים ונפגשה עם תושבים ובני נוער

Share

חה"כ מרב מיכאלי ביקרה ביובלים ונפגשה עם תושבים ובני נוער

פורטל משגב-לינק
תמונה ראשית - צלם: 
ענבר בזק
ביום חמישי 19.5 ביקרה חברת הכנסת ויו"ר המחנה הציוני מרב מיכאלי ביובלים,  ושוחחה במשך קרוב ל 3 שעות עם התושבים.
את הביקור ארגנו בעלי עסקים קטנים מיובלים, שנמצאים בקשר עם מיכאלי במסגרת תפקידה כראש שדולת העצמאים בכנסת, ולאור פועלה הנרחב בתחום קידום החקיקה למען זכויות סוציאליות לעצמאים.
מיכאלי תיארה באריכות את התנהלות הכנסת ואת תהליכי החקיקה המורכבים, את מערכת היחסים בין הקואליציה והאופוזיציה וענתה לשאלות התושבים במגוון רחב של תחומים, כגון: המדיניות החברתית של הממשלה, תהליך השלום, יחסי הון-שלטון, זכויות נשים, עסקים קטנים ופיתוח הפריפריה.
מיכאלי ציינה שממשלות ישראל מזניחות מזה מספר עשורים את הפריפריה הצפונית והדרומית, ושכתוצאה מכך קיימת הגירה שלילית של צעירים למרכז הארץ. היא טענה שמדיניות זו חייבת להשתנות. בנוסף תיארה באריכות את עמדתה בנושא העסקים הקטנים והעצמאים, העסקים שמהווים את מנוע הצמיחה של המשק בכל הארץ ובפריפריה בפרט, ושסובלים מאפליה קשה בכל מה שקשור לזכויות סוציאליות ולהשקעות מצד משרדי הממשלה.
בסיום המפגש התעכבה מיכאלי לשיחה ממושכת נוספת עם בני הנוער ביובלים. בני הנוער הביעו עניין רב בעבודתה כפרלמנטרית.
סיכמה ח"כ מיכאלי את ביקורה ביובלים: "אני מודה לתושבי יובלים על האירוח החם והאוהב דווקא בשבוע לא פשוט פוליטית ורגשית לכולנו. מעבר לאירוח הלבבי, שמחתי לפגוש גם אוזן קשבת וראש פתוח. כיף ומעורר השראה לראות את הקהילה התוססת שלכם, הנוער המדהים והמעורב, וכל אלו בשילוב הנוף המדהים – נוטעים בי הרבה תקווה לגבי המשך וצדקת הדרך.
כמו שאמרתי במפגש – אני מפצירה בכן ובכם לשמור על קשר. אני בכנסת למענכם ואשמח לשמוע מכן ומכם בכל נושא. מוזמנות ומוזמנים לשלוח לי מיילים בכל נושא שתרצו למייל של הלשכה michaelim@knesset.gov.il ומחכה להיפגש שוב בקרוב!".
 
מיכאלי עם בעלי העסקים הקטנים מיובלים ומשוחחת עם נוער יובלים.

הוסף תגובה