14 נובמבר 2018,יום רביעי

___
___
___

Twitter icon
Facebook icon
Google+ icon
YouTube icon
 

תרבות ופנאי

במשגב והסביבה

qtgvryvt
qtgvryvt
NG-Bar&Kitchen-2-Big_0_1
NG-Bar&Kitchen-2-Big_0_1

מופע ההתרמה השנתי "ניצני אביב" למען ילדי "ניצנים בלב"

Share

מופע ההתרמה השנתי "ניצני אביב" למען ילדי "ניצנים בלב"

שרה פלד, קורנית
בהוקרה לזכרו של אליעזר תורג'מן 
מופע ההתרמה "ניצני אביב" למען ילדי "ניצנים בלב", שהחליף את אירוע "ניצני בוקר", התקיים ביום שני  30.5.2016 באשכול פיס. האירוע מתקיים מדי שנה בסימן הוקרה לאליעזר תורג'מן ז"ל. הפעם, שלא כמו ב - 20 השנים שחלפו מאז "ניצני בוקר" הראשון, ארגנו את האירוע הורי ילדי "ניצנים בלב".
ההורים הם אלה שפנו לאמנים ממשגב הופיע באירוע בהתנדבות והופתעו מההיענות החיובית הגדולה (עד כדי כך שהם נאלצו לדחות מספר אמנים לאירוע שיתקיים בשנה הבאה). האמנים המשגביים שהופיעו הם: גיל אגמון, שלי בן חיים, אלעד אביטל, איתי מור, דניאלה הדסי עם שולי, תר חכם, יעל גרייצר, שי רונן, ענת גילר (עם עמית כהן– נגן פסנתר עיוור מכישורית). כמו כן הופיעה להקת המחול מכישורית בניהולה המקצועי של זיוה שפי וקבוצת התיאטרון הקהילתי של "ניצן" תל אביב בהצגה "כאלה אנחנו", בניהולו המקצועי של רועי טל. אחד מחברי הלהקה הוא ארבל כובש מיובלים.
מדברי דלית תורג'מן המנחה: "כולנו נאספנו כאן לכבודן של המשפחות המיוחדות במשגב. אנחנו מנסים ליצור חשיפה לעמותת 'ניצנים בלב', עמותה של משפחות אשר להן ילד עם צרכים מיוחדים, לתת להן חיבוק אמיץ ויד תומכת ואם גם נצליח לאסוף לטובת העניין תרומה יפה – דיינו...סביב המעגל המשפחתי שלנו, משפחות 'ניצנים בלב' קיים אצלנו כבר שנים רבות גם המעגל הקהילתי. כך חשנו כאשר תלמידי ביה"ס באים לשחק ולחנוך את ילדינו במועדונית, כך מרגישה כל משפחה מיוחדת שזוכה לקבל עזרה של מתנדב מהקהילה שייכנס הביתה לאחר שעבר השתלמות בקורס 'צמידים' המופלא, וכך חשנו מדי שנה באירוע המסורתי 'ניצני בוקר' אשר הרטיט את לבבות כולנו. אנשי המקצוע הפיקו את האירועים תמיד בהתנדבות ועם ים של רצון טוב, וקהילת משגב באה, ושוב באה, ותרמה כספים וחיבקה ואהבה".
מנחי הערב היו דלית תורג'מן (מיובלים), אימא של עמיחי, יחד עם עמיחי. מפיקת האירוע הייתה גליה כובש, אמו של ארבל (השחקן). האימא של כל האירוע, זו שדחפה והמריצה את כולם הייתה טניה צ'קון (מנוף) אמו של עילי, מרכזת עמותת "ניצנים בלב". חשוב להזכיר גם את האימהות: שלומית דנטה (יובלים), דנה פינטו (אבטליון) ונינה סרור (הר חלוץ) אשר הגישו פרחים לכל המשתתפים, כמיטב המסורת היפה של מופע זה. תודה לכל מי שתרם להצלחת האירוע, למשתתפים ולתורמים.

הוסף תגובה

randomness