15 נובמבר 2018,יום חמישי

___
___
___

Twitter icon
Facebook icon
Google+ icon
YouTube icon
 

רוחניות, מיסטיקה ותחזיות

במשגב והסביבה

מזל אהרוני - תחזית אסטרולוגית שבועית 19/06/2016-25/06/2016

Share

מזל אהרוני - תחזית אסטרולוגית שבועית 19/06/2016-25/06/2016

פורטל משגב-לינק
התחזית האסטרולוגית, המובאת במדור היא כללית וחלקית. ההתייחסות היא למיקום השמש במזלות בלבד. תחזית זו אינה באה להחליף אבחון ותחזית אישית.
מזל -1 (1)
 
טלה
זה מכבר אתם עוברים שינויים פיזיים ומנטאליים, התהליך החל אך טרם הסתיים, הפיקו תועלת מהתובנות החדשות ולימדו ליישמן בבית, בעבודה ועם חברים. רצוי ללמוד להקשיב לדברי האחר וגם לרחשי לבכם. מוטב בשלב זה לשמוע מאשר להשמיע, לא פעם הרסתם מערכות יחסים בגלל בוטות מילולית שהצטערתם עליה אחר כך. בתחום העבודה מסתמנת הזדמנות טובה לנסיקה. בנושא הזוגיות המצב סטטי, אם כי יש מקום לשיפורים. גברים, דברו על רגשותיכם באוזני בת הזוג, זו אינה בושה, זה לא יהרוס את התדמית המאצ'ואיסטית שלכם.  
מזל -2 (1)
 
שור
אנרגיה רבה אצורה בכם, בא לכם לפרוץ וללכוד את כל העולם, אתם שופעי רעיונות יצירתיים ונראה, שידכם בכל. בכל זאת המצב הכלכלי קשה ומעיק. לאחרונה הוצאתם כספים רבים כבטרוף חושים, ניתן לומר כמעט ללא הכרה. לא ממש שקלתם את מצבכם לאשורו. הגיעה כעת עונת היובש והבצורת, עליכם ללמוד ולצמצם מאוד את הוצאותיכם, זה אפשרי, למרות שאתם אוהבים את החיים הטובים ואת האוכל המשובח. הקושי הכלכלי מעיב על מצב רוחכם הירוד ממלא, קיימת דאגה רבה לבריאותו של מישהו מבני המשפחה, הסירו דאגה מלבכם, המצב אינו חמור כל כך כפי שאתם משערים. 
מזל -3 (1)
 
תאומים
ניתן כמעט בוודאות לומר שהרומנטיקה שלכם מבקרת קודם כל אצל השכל והמחשבה. החשיבה הלוגית מאפילה על מערכות היחסים שלכם עם אנשים (ובכלל זה בן/ בת הזוג ) רגשניים. אתם מעריכים יותר את האינטלקט. רצוי שתאפשרו לרגש שלכם לפרוץ מדי פעם החוצה ולסחוף אתכם על גלי הרומנטיקה, חבל, אתם מפסידים. תבלו את מערכות היחסים שלכם במעט ספונטניות. זה יפה ומועיל לקשר. לפעמים אתם כועסים על זמן מבוזבז. למרות התחושה שעליכם להיות פעילים כל הזמן ולעקוב אחרי המתרחש סביבכם, חשוב שתאפשרו לעצמכם שקט, מנוחה והזדמנות להירגע מהלחץ המלווה את חייכם לאחרונה. לימדו לפנק את עצמכם. 
מזל -4 (1)
 
סרטן
הלחץ וההדחקה יעוררו השבוע בעיות בריאות. השתדלו להקדיש זמן למנוחה ולניקוי ראש. רצוי ללמוד להתפשר ולקבל את העובדה שלא הכל חייב ללכת בדרך שלכם, אפשרו גם לאחרים להביע עמדה ולהתבטא, במיוחד חשוב ליישם עצות אלה בעבודה, להתפשר ולוותר על "עקרונות ברזל" שלכם, שאבד עליהם הכלח, ולנסות לקבל דעות חדשניות יותר. למרות שתחושת השליטה במתרחש סביבכם חשובה לכם, עליכם ללמוד להרפות, ולא – לא יהיה מנוס מחיכוכים, כעסים ומריבות ללא סוף. זכרו , זה בנפשכם, דאגו קודם כל לבריאותכם.  
מזל -5 (1)
 
אריה
השבוע תוצע לכם נסיעת עסקים, אין לכם ברירה, זו הוראה מגבוה, עליכם להיעתר לדרישה, למרות שאינכם במיטבכם, לאחרונה אתם תשושים ולא ממש בקו הבריאות. מומלץ בכל זאת  להימנע מסיכונים, להישמר בכל הקשור לאוכל במדינות זרות. הרגישות שלכם גבוהה, הפתיל קצר ונראה שכל דבר מכעיס אתכם. אין זה פלא בחודשים האחרונים עבדתם כמעט בטירוף חושים, נסו להירגע ולנוח למרות הכל.  בתחום הזוגיות הכל מתנהל על מי מנוחות. 
מזל -6 (1)
 
בתולה
הסמכותיות שלכם לפעמים עומדת לכם לרועץ, יתכנו ויכוחים, חיכוכים ואי הסכמות בתוך המשפחה, נסו לחשוב, כיצד אתם הייתם מתנהגים ומגיבים לאדם סמכותי מאוד מעליכם. רצוי ללמוד להתמתן ולקבל את דעתו של האחר גם אם הוא צעיר מכם בשנים. אומנם אתם בעלי חשיבה יצירתית, מקורית ומעמיקה, אך גם בני המשפחה האחרים אינם קוטלים קנים. ודווקא בתחום הקריירה אתם עושים חיל, אולי בזכות אותה סמכותיות, יתכן קידום מהיר שמענק כספי בצידו, בינתיים רצוי לשמור על איפוק ולא להוציא כספים על מותרות. 
מזל -7 (1)
 
מאזניים
רצוי להיפתח לתחומים וללימודים הקשורים לרוחניות. כדאי ללמוד להרפות מהגשמיות ומההרגלים הנוקשים שסיגלתם לעצמכם במשך השנים. פריצת דרך לכיוון הרוחני, תאפשר לכם להגיע לתובנות טובות יותר על החיים ועל תהליכים שעברתם ושעוד נכונו לכם. התבוננות פנימה בנפשכם ושיחות עם אחרים יתכן ויביאו לשינוי משמעותי בהשקפת חייכם. אתם זקוקים לפרגון, לעידוד ובעיקר לכמה עצות שיועילו  לכם גם בתחום המקצועי. למרות ההרגשה הפנימית, הרושם שאתם עושים על אנשים הוא טוב, ועליכם להפנים את העובדה שלא כולם מרגישים את הסערה המתחוללת אצלכם בפנים. 
מזל -8 (1)
 
עקרב
אתם מתוחים ולחוצים מעבר למינון הבריאותי המותר. ענייני הבית, המשפחה והעבודה לא נותנים לכם מנוח, הנטל על שכמכם כבד, והאחריות תובענית. רצוי שתתפנו לחשיבה אנליטית עם עצמכם לברור סדרי עדיפויות, הרי בסופו של דבר אי אפשר "לרקוד על כל החתונות". עליכם לתמרן בין הצרכים האישיים לבין החובות שאתם חייבים למלא.  אומנם העומס שוחק והאחריות מכבידה, אף על פי כן נסו לשלוט ברגשותיכם ולהישאר אופטימיים, המצב זמני. בינתיים רצוי לשמור על דיסקרטיות בכל הנוגע ליחסים הזוגיים שלכם, אל תמהרו להתוודות באוזני חברים על עניינים שבינו לבינה, רבים ישמחו לאידכם.  נופשון קצר יועיל לכם.  
מזל -9 (1)
 
קשת
נושא הזוגיות מעסיק ומטריד אתכם לאחרונה, הגיע הזמן להתפנות ולחשוב היטב, בררו לעצמכם, מה מצפים מכם ולמה אתם מצפים מהאחרים. קחו פסק זמן למחשבה, לא תוכלו לעד להתחמק מהנושא. ובכלל, נראה, שכל הכרוך במערכות הבינאישיות סובל לגבכם דיחוי, כל כולכם מושקעים בעבודה ובקריירה, זכרו, תקשורת נכונה יכולה לפתור בעיות רבות. בתחום הפיננסי רצוי שתטפלו בענייניכם בזהירות רבה, פן תיכנסו להוצאות רבות.  
מזל -10 (1)
 
גדי
שבוע של קלקולים בבית, בעיקר בתחום המכשירים החשמליים. לא נורא, כל עוד הדבר כרוך בכסף. היו אופטימיים, אין סיבה לקיטורים, אומנם לאחרונה אתם עוברים תקופה לא קלה בלשון המעטה, אך בטווח הארוך אתם אמורים להיווכח, כי מעז יצא מתוק, אתם תחושלו ותתחזקו ותצאו נשכרים אפילו מהסבל. רצוי שתמצאו זמן בתוך ההמולה הכללית ללמידה ולהרחבת השכלתכם, יתכן שתצליחו בכך לשדרג את מעמדכם בעבודה. ביקור של חברים מחוץ לארץ עשוי להפתיע אתכם ולשמח את לבכם, זמן הבילוי המשותף ירענן את המשאבים הנפשיים שלכם שהתדלדלו לאחרונה. 
מזל -11 (1)
 
דלי
נושאים הקשורים לבית ולמשפחה דורשים בדחיפות את התערבותכם, אל תדחו את הכל לרגע האחרון. לעיתים אתם משדרים ביישנות וסגירות, נסו להיפתח ולזרום מבחינה חברתית, כיוון שצפויות לפנויים שביניכם פגישות רומנטיות מפתיעות. בתחום העבודה אתם מוערכים, אל חשש הקידום בוא יבוא, רק עליכם להתאזר בסבלנות ולא לנדנד, זה עושה רושם לא טוב. מישהו  מעברכם הרחוק ינסה ליצור קשר עמכם, נראה כי חברים יכנסו ויצאו מחייכם באופן תדיר. התחום הכלכלי די מאוזן השתדלו לשמור על המצב הקיים ולא "להתפרע". 
מזל -12 (1)
 
דגים
עניין משפחתי לא פתור גורם לכם לאי שקט ולנקיפות מצפון. הגיע הזמן ליישב סכסוכים שהסלימו בגלל יוהרה ועקשנות, היו אתם היוזמים לגישור על הפערים והושיטו יד לשלום. בימים הקרובים המחשבה תתבהר ובעיקר היכולת המעשית לקדם את האינטרס הכלכלי שלכם, התעלמו מהביקורת שתופנה כלפיכם, אתם פשוט תובנו שלא כהלכה, נסו להבהיר את הדרך בה בחרתם, לפחות לבני המשפחה הקרובים, והמשיכו בדרך האינטואיטיבית שלכם, אם כי החלטות בנושאי כספים דורשות זהירות רבה. תיתכן בשורה משמחת מארצות ניכר. מישהו חושב עליכם ויצור קשר בימים הקרובים.   

בברכת הצלחה,

מזל אהרוני

לאתר של מזל אהרוני>>

 


הוסף תגובה

randomness