20 נובמבר 2018,יום שלישי

___
___
___

Twitter icon
Facebook icon
Google+ icon
YouTube icon
 

רוחניות, מיסטיקה ותחזיות

במשגב והסביבה

מזל אהרוני - תחזית אסטרולוגית שבועית 12/06/2016-18/06/2016

Share

מזל אהרוני - תחזית אסטרולוגית שבועית 12/06/2016-18/06/2016

פורטל משגב-לינק
התחזית האסטרולוגית, המובאת במדור היא כללית וחלקית. ההתייחסות היא למיקום השמש במזלות בלבד. תחזית זו אינה באה להחליף אבחון ותחזית אישית.
מזל -1 (1)
 
טלה
השבוע אתם חברותיים במיוחד. אתם מארחים חברים ומתארחים, קרובי משפחה יבקרו מחו"ל במהלך השבועות הקרובים, או לחלופין אתם תוזמנו לביקור  קרובים בארץ רחוקה. בתחום הזוגיות אתם חשים שהמערכת האינטימית מתערערת. אתם אוצרים בלבכם כעס על עניין שחלף זמנו ומלבים אותו, חבל, רצוי לנהל שיחה פתוחה ולשים את הדברים על השולחן, פן המצב ילך ויתדרדר ותאבדו שליטה עליו. בעבודה נראה שאתם מתאמצים לרצות את הממונים עליכם, ועובדים מעל לנדרש, זהירות, אתם עלולים להתפרש כמזויפים.  
מזל -2 (1)
 
שור
השבוע תבלוטנה במיוחד בכל ההתנהלות שלכם הפרקטיות העסקית והשליטה העצמית, החוש המעשי  בתחום הכלכלי ייכנס להילוך גבוה, תחושות בטן וחוש שישי יובילו אתכם לעשייה מבורכת שיגדילו את הכנסותיכם, ויסיעו לכם להדביק את החוסרים בתחום הפיננסים. גם מבחינה חברתית חלה התעוררות ממשית, אתם תוזמנו למסיבות ולבילויים,  גלו גישה ספונטנית יותר בכל הקשור לנסיעות ולבילויים.  צאו כבר מהבית, התארחו אצל חברים והזמינו אנשים אליכם. 
מזל -3 (1)
 
תאומים
הגיע הזמן לעבור מדיבורים למעשים, פרויקט שתכננתם שבועות אחדים  חייב לעבור לשלב הבא, אחרת תחמיצו את ההזדמנות להשלימו. גם בתחום הבית עליכם לבצע את ההחלטות שקיבלתם עליכם זה מכבר. הפסיקו לחשוב, התחילו לבצע. אתם מלאי מרץ וכוח רצון, אך למרבה הצער, אתם מסתובבים עם תחושות כבדות שמנצלים אתכם בעיקר העבודה, נראה, שאינכם יודעים לסרב לבקשות העמיתים, לא פעם אתם מבצעים עבודות של אחרים. 
מזל -4 (1)
 
סרטן
אתם מלאי מרץ וחיוניות, ישנם שמחות קטנות, ותשומת לב רבה תורעף עליכם, ימלאו אתכם באנרגיות חיוביות ובחמימות. נראה, כי קמתם מתרדמה ארוכה לתוך פעילות חברתית אינטנסיבית. אתם רוצים לנסוע לחול, לשפץ את הבית ולהשקיע בנדל"ן, היזהרו מהשתוללות יתר, שהיא מעל ליכולותיכם הפיננסיות. לכו על פרויקט אחד בכל פעם, "תפסת מרובה- לא תפסת". זכרו לא לשמור בבטן כעסים וטרוניות, שיחה ישירה עם בן/בת הזוג תביא לפיוס ולהבנה השבוע. 
מזל -5 (1)
 
אריה
השבוע תתחברו לצד הרוחני שבכם, לא אחת תמצאו עצמכם מכונסים ומהורהרים בשאלות קיומיות, מעניין שזה קורה לכם דווקא לפני עכשוו. למרות החזות החיצונית האומרת ביטחון עצמי, כריזמה ומעשיות, מדי פעם מתגנבים להם חרדות וספקות בעיקר בתחום הקריירה וההצלחה. אתם מטלטלים בין אופטימיות לדכדוך.  אין סיבה לתחושות אלו, אתם מוצלחים, מחוזרים, תקשורתיים ומצליחים לאגד סביבכם חברים רבים המעריצים את יכולותיכם.  
מזל -6 (1)
 
בתולה
בתחום המשפחתי הכל תקין ואין סיבה לדאגה, לכן התרווחו מעט ועשו למען עצמכם. נופשון קצר או "קפיצה" לחו"ל תשלים את האווירה. אל תאפשרו לשכנים או למכרים להעכיר את רוחכם על ידי רכילות מרושעת. התרחקו מהם כמו מפגע רע. הנושא הכלכלי עדיין מטריד אתכם, ונראה, כי אתם פוסעים עקב בצד אגודל, לפיכך אתם דוחים כל אפשרות לרכישת פריט שאתם כה חולמים עליו. המצב אינו כה "היסטרי" כפי שנדמה לכם, הרפו מעט מהלחץ.   
מזל -7 (1)
 
מאזניים
מומלץ לא לדחות החלטות הקשורות למעבר דירה, אם כבר החלטתם - בצעו, אל חשש אתם עשויים למצוא עסקה טובה שתתאים לכיס שלכם. השבוע אתם מלאי אנרגיות, מקצתן שליליות, גם אם הדברים אינם מתנהלים בהתאם לציפיותיכם, נסו לגלות איפוק, בעיקר בעבודה, פן תקלקלו מערכות יחסים המשרתות את האינטרסים שלכם. תוכלו לפרוק את כל האנרגיות בפעילות ספורטיבית מבורכת. בתחום הזוגיות עליכם להיות קשובים יותר לצרכי העזר שכנגד ולדעת לפרגן. 
מזל -8 (1)
 
עקרב
השבוע מתאים לשינוים ולשיפורים בעיקר בתחום הבית. רצוי לשפר גם את מראה סביבתכם הקרובה כדי לשפר את מצב רוחכם. אתם עסוקים בשיפור ובטיפוח עצמכם, זה לא רע, אך אל תזניחו את שאר התחומים. התחום הרוחני השתלט מאוד על אישיותכם, נראה, כי הגבולות בין ההיגיון והרגש היטשטשו  לאחרונה. אתם מהורהרים וחשים חנוקים, החופשה הבאה מתדפקת על דלתכם, תוכלו לחוש את החופש, את הדרור, שאתם כה זקוקים לו.  
מזל -9 (1)
 
קשת
אתם בתחילתה של תקופה חדשה, תקופה מלאה חוויות מרנינות והפתעות. מאמצים רבים השקעתם בפרויקט חדש שיגיע בקרוב לסיומו. ייתכן ותוזמנו להציגו במדינות ניכר. למרות הכל הנושא הכלכלי עדיין די מעיק. הפנויים יתפנו סוף סוף לנושא הזוגיות שלהם. יתכן שהמילים "מיסוד הקשר" לא תהווינה איום בשבועות הבאים.  
מזל -10 (1)
 
גדי
בתחום הזוגיות נדרשת מכם יותר יוזמה, אתם מתביישים לחזר במרץ אחר מושא אהבתכם, כל יוזמה מצדכם תתקבל באהבה ובהתלהבות. מבחינה חברתית אנשים מכירים בסגולותיכם הנעלות, ומחפשים את קרבתכם, היעתרו להזמנות, אתם זקוקים להינפשות ולשינוי אווירה. בתחום העבודה אתם אמינים ובולטים בשטח, יתכן קידום בעתיד הקרוב. 
מזל -11 (1)
 
דלי
היגיון ורגש, היגיון ואינטואיציות חזקות משמשים בכם בערבוביה, עשו סדר במחשבותיכם ותוכלו להפיק את המיטב בכל עשייה בעיקר בתחום קבלת החלטות. יתכן ובמהלך השבועות הבאים תגיעו לתובנות חדשות בכל הקשור לעתיד הזוגיות שלכם. כרגע אתם חשים מחנק ודשדוש ואינכם מרוצים מהקיים, אחת מן השתיים או שתתנו הזדמנות נוספת ותגיעו להבנות באמצעות יעוץ ושיחות בונות, או שתפרקו את "החבילה", כך או כך עליכם להגיע לשלמות נפשית ולא לחיות חיים מהוססים. 
מזל -12 (1)
 
דגים
נסו להתעלם מהביקורת המופנית אליכם במקום העבודה כדי לא להיכנס למרה שחורה. יתכן ומישהו מנסה לטמון לכם פח מתוך קנאה בהצלחתכם. השבוע אתם נמרצים ומלאי אנרגיות, נצלו את חדוות החיים להשלמת פרויקטים בלתי גמורים, בעיקר בתחום הבית- כמו שיפוצים והשבחת מראה הבית. בתחום החברתי, רצוי לקחת צעד אחד אחורה ולהתמקד דווקא במשפחה ובצרכיה.  

בברכת הצלחה,

מזל אהרוני

לאתר של מזל אהרוני>>

 


הוסף תגובה

randomness