15 נובמבר 2018,יום חמישי

___
___
___

Twitter icon
Facebook icon
Google+ icon
YouTube icon
 

רוחניות, מיסטיקה ותחזיות

במשגב והסביבה

מזל אהרוני - תחזית אסטרולוגית שבועית 15/05/2016-21/05/2016

Share

מזל אהרוני - תחזית אסטרולוגית שבועית 15/05/2016-21/05/2016

פורטל משגב-לינק
התחזית האסטרולוגית, המובאת במדור היא כללית וחלקית. ההתייחסות היא למיקום השמש במזלות בלבד. תחזית זו אינה באה להחליף אבחון ותחזית אישית.
 
מזל -1 (1)
 
טלה
שבוע של סערת רגשות, אימפולסיביות וחוסר שקט. תנו דעתכם לכך ונסו לשלוט בעצמכם פן תקלקלו מערכות יחסים בבית ובעבודה. נסו להרגיע עצמכם בקריאה או בפעילות ספורטיבית. הפנויים יתפתו בקלות לסטוצים או לרומנים מזדמנים, קשרים שלא בהכרח יניחו את דעתם בהמשך. בעבודה נסו  לשמור על פרופיל נמוך ולבצע את המוטל עליכם ללא עוררין או ויכוחים מיותרים גם אם אתם צודקים. בהמשך תתוגמלו על עבודתכם המאומצת אף יפרגנו לכם.  
מזל -2 (1)
 
שור
לאחרונה נראה כי אתם נוטים לזלילה ולאכילה מופרזת, תנו דעתכם לכך, אח"כ יהיה קשה לרדת  במשקל, חישבו על בריאותכם, רצוי לתעל "חשקים" אלו לכיוון פעילות ספורטיבית. אתם מקרינים עודף ביטחון עצמי עם נטייה להתבודדות ולפרישות חברתית, כתוצאה מכך עלולים לפרש התנהגותכם זו כהתנשאות וכהתנהגות סוציומטית, השתדלו לקרב אליכם כמה שיותר אנשים גם אם אינם חברים בנפש. מסתמנת תקופה של התחלות חדשות בעבודה ובזוגיות.  
מזל -3 (1)
 
תאומים
שבוע אינטנסיבי בעבודה הכרוך בנסיעות רבות. תיתכן אפילו נסיעה לחו"ל בגין עסקים. מבחינה רגשית אתם פתוחים להתחלות חדשות ולחיזורים. מבחינה כלכלית- אומנם הוצאותיכם מרובות השבוע, אך עדיין אתם במסגרת, השתדלו לשמור על הקיים ולא להגזים. אתם טרודים ומודאגים מאוד מהתנהלותם של בני הדור הצעיר, אל דאגה, העניינים יסתדרו על הצד הטוב ביותר, הם יפתיעו אתכם בבגרותם ובאחריותם למעשיהם.
מזל -4 (1)
 
סרטן
השבוע תשקיעו את מיטב מאמציכם בעבודה, תהיו טרודים ועסוקים מאוד בגלל היעדרות מספר עמיתים לעבודה, תיאלצו להשלים פערים ולהתמסר כל כולכם. מטבע הדברים בני הזוג והילדים יקופחו ויזנחו, כל ביקורת עליכם תגרום לכם לפרצי זעם ולכעס.  לא הכל ילך חלק כמו שציפיתם. השתדלו להבין את הכעס כלפיכם, הסבירו את שעובר עליכם, הימנעו מהסתגרות ומשמירת טינה. מבחינה כלכלית העניינים משתפרים, זה זמן טוב להשקעות ולהרחבת עסקים.
מזל -5 (1)
 
אריה
זו תחילתה של תקופה מלאת הפתעות לאריות, הפתעות בתחום הרומנטי בעיקר. מסתמנת אפשרות להיכרות חדשה שתוביל לחופה. רצוי לא להתפתות לסטוצים מזדמנים, אלא לתעל את החשיבה לקשרים רציניים, שיובילו למיסוד היחסים, אל תדחו אפשרות זו על הסף. שבוע עמוס בעבודה, אתם מאוכזבים ממהלך  שסיכם פרויקט שעבדתם קשה עליו ולא התנהל כפי שציפיתם. רצוי להפיק את הלקחים המתבקשים ולא לקחת ללב כל כך.  
מזל -6 (1)
 
בתולה
השבוע רצוי שתתפנו לטיפול בעניינים האדמיניסטרטיביים הקשורים לתשלומים לרשויות, אחרת אתם עלולים להפסיד כספים ולשלם קנסות. אתם עמוסים בעבודה וענייני הלב נזנחו לאחרונה. יש לכם נטייה לעשייה אבסולוטית בתחום אחד, רצוי ללמוד לחלק את זמנכם בין העבודה, המשפחה והחברים.  במיוחד הקפידו להקדיש זמן איכות לילדיכם ולבת/בן הזוג. בעבודה אתם עושים חיל, אתם צפויים לקידום, אך כאמור, אל תשקעו רק בעבודה ותזניחו את כל השאר. 
מזל -7 (1)
 
מאזניים
השבוע הנושאים הכספיים יטרידו אתכם,אך אל תאמרו נואש. נסו "להדק את החגורה" ולהוציא רק על דברים הכרחיים באמת. בעבודה אתם מוערכים ויתכן קידום שיאפשר לכם לנשום לרווחה מבחינה כלכלית. בינתיים עליכם להיאזר בסבלנות ולנהוג בתבונה. לאחרונה אתם ביתיים במיוחד, אתם מעדיפים לארח אצלכם בבית וליהנות מאווירה ביתית. הפנויים צפויים להיכרויות חדשות שתהיינה גורליות.     
מזל -8 (1)
 
עקרב
אירוע משפחתי חשוב בפתח, אתם נרגשים במיוחד, ההכנות בעיצומן, אתם צפויים לאורחים רבים, בעקבות כך ההוצאות הכספיות תגדלנה, היזהרו פן תוציאו הרבה מעבר למה שתכננתם. יתכנו ויכוחים ואי הסכמות  בעבודה על נושא עקרוני שאינכם מוכנים להתפשר עליו. השתדלו לא להיגרר להתפרצויות זעם ולפליטות פה שאין מהן חזרה. רצוי ללבן את העניינים באמצעות מגשר נטרלי שירגיע את הרוחות.  
מזל -9 (1)
 
קשת
השבוע נראה כי אתם בזבזנים במיוחד. ההוצאות שלכם קשורות לטיפוח עצמי ולפינוק בת הזוג. אתם בשלים לקשר רציני, יתכן ותיאלצו להיפרד מבנות זוג שמיצירות את צעדיכם יתכנו ויכוחים על נושא מרחב מחייה ועל הצורך שלכם בחופש גדול יותר. בתחום העבודה אתם צפויים לשותפויות חדשות ולקשרים שמעבר לים. אתם במגמה לשפר את מצבכם הפיננסי מהחודש הבא תתחיל תקופה עם אופציות לרווח ו/או להעלאה כספית.
מזל -10 (1)
 
גדי
אתם במרוץ אחרי הזמן כדי להוכיח את יכולותיכם בעבודה, לפיכך ענייני הלב נזנחים לעת עתה. בתקופה הקרובה רבים יזכו להערכה, אחרים יזכו להצעות מפתות בתחום הקידום האישי. זהו זמן טוב ללימודים ולהרחבת ההשכלה. אתם צפויים לקבל סכום כסף נשכח/ החזר/ בונוס לקראת סוף החודש. רצוי להיות קשובים לבני הזוג ולגלות סבלנות לטענותיהם על ההתנהלות שלכם בחודשים האחרונים.   
מזל -11 (1)
 
דלי
השבוע תצליחו להרים פרויקט חשוב שכמעט נכשל בזכות יכולת האלתור והיצירתיות שלכם. בתחום הרומנטי אתם צפויים להתחלות חדשות, גלו איפוק וסבלנות כלפי הקשר החדש אל תמהרו לשפוט אחרים המתנהגים בשונה מכם. כדאי לשמור על הבריאות ובעיקר על אכילה מאוזנת, בדיקות שגרה ומנוחה מתאימה, למרות שיהיה לכם קשה לעמוד מול פיתויים בתקופה זו.  
מזל -12 (1)
 
דגים
השבוע תיתכן הצעת עבודה די מפתה, רצוי לבדוק בקפידה רבה את כל ההיבטים ואת ההשלכות הצפויים על הבית ועל הפרנסה. רצוי לא להיכנס להרפתקאות מסכנות. כדאי להתייעץ עם חברים ועם מביני דבר, אך לא לקבל החלטות חפוזות. בתחום הבינאישי היחסים בנסיקה. צפויה תקופה רומנטית מרגשת. תיתכן גם נסיעה לחו"ל לטיול משותף.         

בברכת הצלחה,

מזל אהרוני

לאתר של מזל אהרוני>>

 


הוסף תגובה

randomness