17 דצמבר 2018,יום שני

___
___
___

Twitter icon
Facebook icon
Google+ icon
YouTube icon
 

רוחניות, מיסטיקה ותחזיות

במשגב והסביבה

מזל אהרוני - תחזית אסטרולוגית שבועית 08/05/2016-14/05/2016

Share

מזל אהרוני - תחזית אסטרולוגית שבועית 08/05/2016-14/05/2016

פורטל משגב-לינק
התחזית האסטרולוגית, המובאת במדור היא כללית וחלקית. ההתייחסות היא למיקום השמש במזלות בלבד. תחזית זו אינה באה להחליף אבחון ותחזית אישית.
 
מזל -1 (1)
 
טלה
שבוע טוב להתחלות חדשות בתחום הלימודים, בתחום העבודה ובתחום האהבה. צפויה לכם תקופה מהנה ומאתגרת. הנינוחות והאהבה חוזרות אליכם, חוש הביקורת שלכם מפותח, רצוי לא למהר ולהטיח את הביקורת שלכם אם לא נתבקשתם לעשות כן.  ביחסי שותפות ייתכנו ויכוחים ואף עימותים העלולים לגרום להפסד. היו מחושבים ושקולים לגבי הנושא הפיננסי והשלכותיו. תיתכן נסיעת עסקים לחו"ל. 
מזל -2 (1)
 
שור
השבוע אתם עשויים להתחזק ביחס לשבוע שעבר, מצב בריאותכם ובעקבות כך גם מצב רוחכם ישתפרו. לאחרונה נאטמתם מבחינה רגשית, נושאים אחרים שאינם תלויים בכם העסיקו אתכם ודחו בשל כך כל רומנטיקה ממחשבתכם. השבוע  אתם תשובו לעצמכם וניצני רומנטיקה ילבלבו מחדש, אך היזהרו מפני קנאה רכושנית כלפי בן הזוג.
מזל -3 (1)
 
תאומים
השבוע אתם עשויים להתחזק ביחס לשבוע שעבר, מצב בריאותכם ובעקבות כך גם מצב רוחכם ישתפרו. לאחרונה נאטמתם מבחינה רגשית, נושאים אחרים שאינם תלויים בכם העסיקו אתכם ודחו בשל כך כל רומנטיקה ממחשבתכם. השבוע  אתם תשובו לעצמכם וניצני רומנטיקה ילבלבו מחדש, אך היזהרו מפני קנאה רכושנית כלפי בן הזוג. 
מזל -4 (1)
 
סרטן
שבוע מוצלח לאנשי עסקים, חתימה על חוזים ורכישת נדל"ן באות בחשבון. מישהו יוציא אתכם משלוותכם ויגרום לכם להתפרצות חסרת מעצורים, נסו לגלות איפוק למען בריאותכם ולמען הצלחת  העסקים. ובכלל -התפשרות תועיל השבוע על פני התעקשות. לפנויים צפויות הכרויות רומנטיות מענגות. לנשואים כדאי ואפילו רצוי לצאת עם המשפחה לטיול מרגיע בחיק הטבע.
מזל -5 (1)
 
אריה
מוטב השבוע להוריד הילוך, לשמור על שלוות נפש ועל מנוחה. בעבודה אתם עלולים להיתקל מילולית במעביד שלכם, כדאי לברור היטב כל מילה היוצאת מפיכם פן תקלקלו לעצמכם. השבוע הרגישות הרומנטית שלכם  תהיה בשיאה, תהיו רגישים כלפי בני הזוג, תאזינו להם ותדעו להכילם, תחושו נדיבים עם רצון עז לקנות מתנות ולפנק. צאו למפגשים חברתיים ולבילויים מזמן לא עשיתם זאת. 
מזל -6 (1)
 
בתולה
הוצאה גדולה פתאומית תכניס אתכם השבוע ללחץ נפשי וכלכלי. אין ברירה, עליכם למצוא את הדרך למזעור הנזק כמה שיותר. ייתכן שתיאלצו לדחות בשל כך תוכנית יציאה לנופש. אל דאגה המצב זמני תוכלו לממש תוכניות הבילוי בחודש הקרוב. מבחינה חברתית - רצוי להימנע מגילויי נפש ומשיחות חשיפה עם חברים שיתכן שאינם ראויים לאימון אותו אתם רוחשים להם. הם עלולים להשתמש בדברים בעתיד נגדכם. היזהרו פן תיפגעו.
מזל -7 (1)
 
מאזניים
שבוע אקטיבי במיוחד, אתם נמרצים ומלאי חיוניות, תוכלו לבצע בהצלחה רבה תוכניות שנרקמו זמן רב ולא יצאו אל הפועל. הקצב המהיר של השבוע יכניס אתכם למין סחרחרת ריצות ופעולות, לא נותר לכם אלא לזרום, תוכלו לנוח אחר כך. הפעילות האינטנסיבית תתבטא לא רק בעבודה, אלא גם במפגשים חברתיים ובמחויבויות משפחתיות.  אתם תוזמנו לאי אילו אירועים משפחתיים שלא תוכלו להתחמק מהם.  בהצלחה!
מזל -8 (1)
 
עקרב
השבוע תחושו כאילו אתם על פרשת דרכים, מצד אחד חשוב מאוד להמשיך ולהשקיע מאמץ עילאי בעבודה לצורך קידום הקריירה שלכם, מצד שני בני המשפחה שנזנחו ובמיוחד בת הזוג , ניצבים נרגנים וכועסים. אתם חייבים לגלות איפוק וסבלנות אין קץ כדי לנהל דיאלוג אמיתי וכן כדי לישר ההדורים. עליכם להתייצב מולם ולבקש את מלוא הבנתם למצבכם בעבודה.  מאידך השבוע בהחלט מזמן לכם בילוי משפחתי מפתיע. 
מזל -9 (1)
 
קשת
השבוע התחום הכלכלי יהיה משמעותי יותר בחייכם. הגיע הזמן לקבל החלטות בונות לטווח ארוך, ושינוי משמעותי  בגישה ובתפיסה. זה הזמן לפיתוח מקורות הכנסה חדשים נוספים ולשדרוג היחסים עם המעבידים. נסו להחמיא ולפרגן לכל מי שיעזור לקידומכם. אתם הרבה יותר ביקורתיים וזה יכול לגרום לחיכוכים עם אחרים או לתת להם להרגיש דחויים. התעסקות בנושאים רוחניים יכולה להועיל לכם מאוד בהבנת עצמכם ובהבנת הסובבים אתכם. 
מזל -10 (1)
 
גדי
השבוע מצב רוחכם יהיה בלתי יציב. תחושו שלא טוב לכם, תהיו רגישים ופגיעים באופן מיוחד. תיתכן אווירה של חוסר בהירות. בניגוד למה שאתם רגילים, אתם חשים לא אהודים, האמת שאף
אחד לא ממש קשור למצב השברירי בו תימצאו. תחושו שמשהו מוזר מתרחש, אולם לא תוכלו להצביע עליו או להבינו. אף על פי כן הפן החברתי הייצוגי שלכם יהיה במיטבו. טלפנו לידידים שהתרחקו לאחרונה, בלו עם חברים טובים, צאו לטיול משפחות  או עם חברים לחיק הטבע, אתם תיווכחו שהייתה זו בהלת שווא.  
מזל -11 (1)
 
דלי
השבוע תידרשו לזמן איכות עם בני המשפחה, לא תוכלו להתחמק לנצח, בני המשפחה בעיקר הצעירים שבהם זקוקים לכם, אל תרחיקו אותם למרות שאינכם יוצאים מגדרכם לעשות זאת. עליכם לגלות יתר מעורבות רגשית ויתר משפחתיות. אתם ממוקדים יותר בחברים ובעבודה ופחות במשפחה,  הנזק לכם ולהם יתבטא בטווח הרחוק. חבל להרוס במו ידיכם את שבניתם בעמל רב.  
מזל -12 (1)
 
דגים
השבוע תחושו נדיבים ורומנטיים במיוחד, תחושו צורך לפנק, לקנות פרחים ומתנות לבת הזוג או למכרים שיזמינו אתכם לארוחה בביתם. הפתיחות שלכם תהיה בשיאה, קסמכם הכובש יזמן לפנויים הכרויות חדשות המבטיחות עתיד זוגי יציב. בעבודה אתם מתמודדים עם קשיים רבים, מקנן בכם חשש לבאות, רצוי לא ליזום שום צעד כעת, חכו בסבלנות אולי תזדמן לכם הצעה טובה יותר בהמשך. 

בברכת הצלחה,

מזל אהרוני

לאתר של מזל אהרוני>>

 


הוסף תגובה

randomness