18 ינואר 2019,יום שישי

___
___
___

Twitter icon
Facebook icon
Google+ icon
YouTube icon
 

תרבות ופנאי

במשגב והסביבה

NG-Bar&Kitchen-2-Big_0_1
qtgvryvt
NG-Bar&Kitchen-2-Big_0_1
qtgvryvt

אם אתה יכול לחלום על זה אתה יכול לעשות את זה

Share

אם אתה יכול לחלום על זה אתה יכול לעשות את זה

מערכת הפורטל
יום שיא ביחידה לקידום נוער במשגב
כשוולט דיסני אמר את הדברים המצוטטים בכותרת, הוא התכוון לכל מילה. חלום חזק שהופך למציאות בזכות אמונה ומעשים, ללא כל ספק יכול להתממש והשאלה היא, לא האם זה יקרה, אלא מתי?
ביום שיא שהתקיים לבני הנוער מהיחידה לקידום נוער, במסגרת למידה מבוססת פרויקטים, הציגו הנערים והנערות חלק משאיפותיהם וחלומותיהם: "אני רוצה להיות דיילת, עובדת סוציאלית, שחקנית כדורגל, חולם להקים חברת גננות, אני רוצה להפוך מרועה צאן לנגן אורגן מקצועי, אני רוצה להתגייס לצה"ל".
מנהל היחידה לקידום נוער אייל כהן הדגיש את המעבר מלמידה רגילה ללמידה שבה המורה והתלמיד מתמקדים בתחום תוכן שהנער או הנערה מתחברים אליו, תחום שיוצאים לחקור אותו יחדיו. במסגרת הפרויקט רכשו בני הנוער מיומנויות מחשב והתנסו בעמידה מול קהל. אחד הנערים אמר: 'אני רועה צאן המרוויח 2000 ₪ לחודש והחלום שלי לנגן באורגן ולשמח אנשים' תהליך הלמידה אפשר לי להגדיר את החלום שלי ולהעמיק לתוכו, ובליווי המורה יצאתי לחקור את עולם המוסיקה והאורגן. היום תוך כדי התהליך, אני מבין מה דרוש לי על מנת להיות מוסיקאי, ואינשאללה אצליח להגשים את החלום ולהפוך אותו למציאות של נגן אורגן המקבל הערכה על הנגינה שלו'".

הוסף תגובה