14 נובמבר 2018,יום רביעי

___
___
___

Twitter icon
Facebook icon
Google+ icon
YouTube icon
 

לימודים

במשגב והסביבה

יום שישי 15.4.16: "אוהלו" – לעצב את הדור הבא

Share

יום שישי 15.4.16: "אוהלו" – לעצב את הדור הבא

מערכת הפורטל

יום פתוח ב"אוהלו" – מחר, יום שישי 15.4.16

המכללה האקדמית לחינוך  "אוהלו" פותחת את שעריה ביום שישי (15.4.16) לקהל הרחב, לכל מי שמעוניין  להירשם וללמוד בחממת ההוראה של ישראל, עם שיטות פדגוגיות ייחודיות, אמצעים דיגיטליים מתקדמים וסביבות למידה חדשניות. "אוהלו", בעלת ותק של 50  שנה בתחומי החינוך וההוראה, ביססה את מעמדה כ- Startup Education  והצליחה לצלוח את האתגר הקשה מכל עבור המורים לעתיד של מערכת החינוך – פיתוח פדגוגיה חדשנית למען הדור הבא של התלמידים.
במהלך היום הפתוח תתקיים הרצאה של נשיא המכללה, פרופ' שמעון עמר – חדשנות וחזון בעולם החינוך, והפדגוגיה החדשנית שמובילה המכללה. לאחר מכן, יתקיים דיון פתוח ב"שולחן עגול" עם הנשיא, ובו הנרשמים יוכלו לשאול שאלות לגבי המכללה ותהליך הרישום. במקביל, יענו המרצים ממגוון מסלולים על השאלות של הנרשמים.
מיכל דליות, "סופר נני", שמנחה במכללה קורס יועצים משפחתיים בשיטתה, תקיים ביום הפתוח הרצאה, "מי מפחד להיות מנהיג? חינוך בעידן המודרני". בהרצאתה תתייחס לקשיים בחינוך הדור הצעיר וכיצד ניתן לשקם את סמכותם של המבוגרים ושל המורים בהנהגת תלמידיהם.
המכללה מציעה לתלמידיה מגוון חוגים ותחומים, בכללם לימודי מתמטיקה, מדעי הטבע, אנגלית, חינוך מיוחד, ביולוגיה, חינוך לגיל הרך, יהדות ולימודי ארץ ישראל. במכללה פועל בי"ס לחינוך גופני ולספורט המכשיר מורים לחינוך גופני במגוון התמחויות וביניהן שיט וספורט ימי.
הנרשמים ביום הפתוח יזכו בהנחה של 50% בדמי הרישום.
היום הפתוח יתקיים ביום שישי, ה-15 באפריל 2016, בין השעות 08:00 - 13:00, במכללת "אוהלו" בקצרין.
קטגוריה: 

הוסף תגובה

randomness