20 נובמבר 2018,יום שלישי

___
___
___

Twitter icon
Facebook icon
Google+ icon
YouTube icon
 

רוחניות, מיסטיקה ותחזיות

במשגב והסביבה

מזל אהרוני - תחזית אסטרולוגית שבועית 10/04/2016-16/04/2016

Share

מזל אהרוני - תחזית אסטרולוגית שבועית 10/04/2016-16/04/2016

פורטל משגב-לינק
התחזית האסטרולוגית, המובאת במדור היא כללית וחלקית. ההתייחסות היא למיקום השמש במזלות בלבד. תחזית זו אינה באה להחליף אבחון ותחזית אישית.
 
מזל -1 (1)
 
טלה
שבוע הקריירה, השקיעו יותר – תקבלו יותר. רצוי ליזום פעולות חדשות ולחפש אפיקים יצירתיים לקידומכם האישי. השתדלו לבלוט יותר כדי שהמעסיקים שלכם יקדמו אתכם, אל תתביישו לנהוג בדרכים אסרטיביות יותר. בתחום המשפחה זקוקים לעצתכם, נהלו שיחות עומק ושיתוף עם בני הדור הצעיר, רצוי לצאת לפעילות חברתית משפחתית מגבשת. בקרוב ייתכן שתשמעו בשורה משמחת שתגרום לכם נחת. 
מזל -2 (1)
 
שור השבוע אתם עומדים בפני התחלות חדשות - מעבר דירה, מיסוד קשרים, עבודה חדשה ואפילו תיתכן נסיעה לחו"ל- כל אלה יכולים לבוא בחשבון. זו תקופה שיכולה להיות טובה עבורכם. אפשרו לעצמכם להיות נלהבים ומלאי אנרגיות ובכך תצליחו לשלהב את כל מי שבא במגע עמכם. יש בכם יצירתיות, חזון ואופטימיות בלתי נדלית  שהם המנוע להצלחתכם. שיתוף פעולה עם אחרים יהיה יתרון עבורכם, ויכול לקדם אתכם ולחשוף בפניכם ידע חדש ואפשרויות שלא הייתם מודעים להם קודם לכן. הרווקים מבינכם שטרם מצאו את בן הזוג המתאים למיסוד הקשר, אל דאגה עתידכם ניראה מבטיח, לכן גלו סבלנות והמשיכו בחיפושים.
מזל -3 (1)
 
תאומים שבוע לפריצת דרך בקריירה, אתם במיטבכם, מכירים בערככם עוד דחיפה ותגיעו לפסגת החלומות. אך מה חבל שבדרך לשם אתם שוכחים את האהבה ואת החברים. החיים האמיתיים הם שילוב של קריירה, משפחה וילדים. הפנויים שביניכם רצוי שימהרו וימסדו את חייהם. זכרו, אוכל ביתי עדיף אלף מונים על אוכל במסעדות. המשיכו לחייך לחיים והחיים ימשיכו לחייך אליכם. 
מזל -4 (1)
 
סרטן השבוע רצוי לחשוב על מצבכם הבריאותי, קחו פסק זמן לצורך בדיקות רפואיות שגרתיות. חלקכם חייבים לחשוב על תזונה נכונה, על פעילות ספורטיבית ועל דיאטה. רצוי גם להקדיש מספר שעות למנוחה אמיתית ולהתרגעות הנפש. למרות תחושת אי הוודאות בתחום הקריירה והעבודה, דרככם נראית מבטיחה וסלולה להצלחה. תיתכן הצעת עבודה מעבר לים. אל תחששו, קחו את ההזדמנות בשתי ידיים.
מזל -5 (1)
 
אריה השבוע בסימן כסף! סכום כסף יפה עשוי להתקבל כבונוס ממקום העבודה או כירושה מאחד מבני המשפחה. רצוי לא לאבד את הראש ולהשקיעו בתבונה, כדאי להתייעץ לשם כך עם יועץ פיננסי. בשבועות האחרונים נהגתם בלחץ מוחלט כלפי בני המשפחה, "החגיגות " הסתיימו, רצוי לחזור לחיק המשפחה האוהבת ולחשוב על פינוק האישה והילדים. צאו לטיול או לנופשון משותף לאיחוד ולגיבוש הלבבות.
מזל -6 (1)
 
בתולה השבוע אתם מתנהגים כפאסיביים במיוחד, אל תאשימו את המזג אוויר, הלאות שלכם נובעת מתסכול בעבודה ובקריירה, קומו ועשו למען עצמכם! אל תחששו להחליף עבודה או להירשם לקורס מעשיר. תוכלו אפילו לעבור לעיר אחרת כלשון הפתגם "משנה מקום – משנה מזל", רצוי לשתף בהחלטות את בני המשפחה המורחבת או להיעזר בידידי נפש, מכל מקום חובה לצאת מהאדישות המכרסמת ולהתחיל לפעול.
מזל -7 (1)
 
מאזנים השבוע נירא כרווי מתחים בבית ובעבודה, גם המצב הכלכלי אינו מזהיר במיוחד, שימרו על הבריאות שלכם, גם לא תזקנה מספר בדיקות רפואיות עונתיות. עליכם לרסן את האימפולסיביות שלכם למען בריאותכם. גישה מתונה יותר לחיים תניב תוצאות טובות יותר בכל מעשה ידיכם. רצוי להשקיע יותר בבני המשפחה בעיקר בצעירים שבהם הם זקוקים לחיזוק שלכם. נכונו ימים טובים ורגועים יותר במהלך השבוע הבא. 
מזל -8 (1)
 
עקרב
נושאים רבים נשארו פתוחים, השבוע עליכם לסגור מעגלים הן בתחום הרגשי והן בתחום הרעיונות והפרויקטים התלויים כרגע באוויר ללא פתרון. אל תדחו למחר את שאתם יכולים לעשות כבר היום. גבשו תוכנית עבודה וטפלו בכל נושא עד תומו. עקשנותכם תועיל לכם בקידום האינטרסים שלכם ויפה שעה אחת קודם. היכולת התקשורתית שלכם במיטבה, עליכם לגייס את כל הנחמדות והסבלנות שלכם כדי לפייס מישהו פגוע וכאוב שנטשתם לאחרונה.
מזל -9 (1)
 
קשת קשתים, השבוע  אתם רגישים  במיוחד עם נטייה להיעלבויות על שטויות, הימנעו מווכחנות על נושאים שוליים. לאחרונה חוויתם משבר עמוק בתחום המשפחתי כתוצאה מכך נוצר נתק עם אחד מבני המשפחה. רצוי שתגיעו לתובנות חדשות בתחום מערכות היחסים, סליחה וותרנות. זה יקל מאוד על חייכם. הבעיה העיקרית היא שאינכם רואים את עצמכם בפרופורציה הנכונה בתוך מערכות היחסים. גם בתחום הקריירה  עולה הצורך לשנות את דרך החשיבה, בכדי להתמודד עם מציאות חדשה ולמצוא דרכים חדשות לטפל במצבים קשים.
מזל -10 (1)
 
גדי גדיים, מומלץ לעסוק בפעילות ספורטיבית, בעיקר ספורט המתמקד בסיבולת לב-ריאה. המתחים של הימים האחרונים לא מיטיבים עמכם. רצוי גם להשקיע במנוחה ובתזונה נכונה. נופשון קצר יהא מבורך, אך היזהרו מפזרנות יתר. המבקשים לעבור דירה, מוטב, כי ימתינו לחודש הבא, ההזדמנויות תהיינה טובות יותר. בתחום הקריירה ניכרת נסיקה איטית אבל מבטיחה.
מזל -11 (1)
 
דלי השבוע במיוחד רצוי לא להיכנס למאבקים מיותרים עם ילדיכם, קשה מאוד לחנך ילדים בתקופה הזאת, הם עצלים ובטלנים, לטעמכם, הרפו! כל ניסיון לשינוי דפוסי התנהגותם יוביל לכישלון ולגרוע מכך- להתרחקות מכם. מומלץ לשתפם בשיחות על תכניותיכם והגיגיכם, צאו לנופשון או לפיקניק לקירוב לבבות ולאיחוד משפחתי, השקיעו גם בבת הזוג שנזנחה לאחרונה בגלל התחביבים השונים. דווקא בתחום הכלכלי המצב משביע רצון.
מזל -12 (1)
 
דגים השבוע  נכונו לכם פעילויות חברתיות ענפות. אתם תוזמנו למסיבות ובעיקר לאירועים "סוחטי כיס", כלכלו צעדיכם בתבונה, רצוי לדלל את מספר היציאות, פן תתרוששו. התחום הרגשי והרגשני בולט במיוחד השבוע, בני מזל דגים הפנויים יוכלו למצוא בנות זוג מתאימות. מי שתכנן להחליף מכונית או בית, יצטרך לדחות כל עשייה לשבוע הבא. רצוי להציב גבולות לחברים הסוחטים את כל לשדכם מבלי "תמורה".   

בברכת הצלחה,

מזל אהרוני

לאתר של מזל אהרוני>>

 


הוסף תגובה

randomness