12 דצמבר 2018,יום רביעי

___
___
___

Twitter icon
Facebook icon
Google+ icon
YouTube icon
 

תלמידים ונוער

במשגב והסביבה

NG-Bar&Kitchen-2-Big_0_1
qtgvryvt
qtgvryvt
NG-Bar&Kitchen-2-Big_0_1

"יום המעשים הטובים" ביסודי משגב

Share

"יום המעשים הטובים" ביסודי משגב

פורטל משגב-לינק
ביה"ס הודה לנהגי ההסעות של המועצה ופינק אותם
ב"יום המעשים הטובים" שצוין בשבוע שעבר, החליטו בבי"ס יסודי משגב להודות לנהגי ההסעות של המועצה על עבודתם המוערכת והחשובה ולפנק אותם.
הנהגים וצוות התחבורה הוזמנו בבוקר לחדר המורים – שם חיכתה להם ארוחת בוקר חגיגית.  הארוחה הוכנה ע"י הורי התלמידים צוות ביה"ס. האורחים נפגשו עם מנהלת ביה"ס לאה שמיר, רכזת ההסעות והזהירות בדרכים ענת זהבי, סגנית מנהלת ביה"ס יפה דוידסון, ומזכירת ביה"ס תמי אילון. הם שוחחו על הנהלים ועל ההתנהלות היומיומית של כל הגורמים השותפים לנושא התחבורה וההסעות בביה"ס.
מנהלת ביה"ס בירכה את הנהגים: "היום בחרנו לכנס אתכם לביתנו – ביתכם, כדי לומר לכם תודה. תודה על התנהלות של כבוד בנסיעות, תודה שאכפת לכם מאוד מהילדים שלנו, תודה שאתם משתדלים והמון תודה שאתם מסיעים את ילדינו בביטחון".
בהמשך הביקור נפגשו הנהגים בכיתות עם התלמידים מהשכבות השונות וענו על השאלות המעניינות ששאלו התלמידים. בסיומו של היום, קיבלו הנהגים מתנה וברכה מהילדים ומהצוות.
במכתב התודה ממחלקת התחבורה לביה"ס נכתב בין השאר: "התרגשנו מאוד מקבלת הפנים לה זכינו. למדנו רבות מהשיחה עם נציגות צוות המורים ומהשיחות עם התלמידים בכיתות. נחשפנו להשקעה הרבה שלכם בחינוך, למודעות נושא הבטיחות בהסעות אל בית הספר וממנו. אנו רואים חשיבות רבה בקיום מפגשים מעין אלו".

הוסף תגובה