09 דצמבר 2018,יום ראשון

___
___
___

Twitter icon
Facebook icon
Google+ icon
YouTube icon
 

הצגת ילדים "שוליית הקוסם" - היכל התרבות כרמיאל

Share
שוליית הקוסם – תאטרון מופע
חמישי 7.4.16 בשעה 17:30


שוליית הקוסם" בעיבוד חדש ומודרני, מופע מחול תיאטרלי, ססגוני, מרגש ומלא דמיון עם רקדני להקת המחול הקיבוצית ושחקנים ובשילוב תפאורה קסומה ותלבושות מרהיבות.
דניאל הוא ילד עם דמיון מפותח, הוא מאמין שהוא אביר רכוב על סוס שנלחם במפלצת נוראה, אך דווקא בשל דמיונו המיוחד, מתנכלים לו הילדים האחרים. הם כבר אינם מאמינים בדמיון ובקסמים אלא שאובים לעולם המחשבים והטכנולוגיה בני זמננו, ומהופנטים אל מול מסך מרצד. כדי שלא יצחקו עליו עוד, מחליט דניאל להפסיק לעוף על כנפי הדמיון ולזנוח את חלומותיו ודמיונותיו, כך עולם הדמיון התמים מפנה את מקומו לעולם עתיר בגאדג'טים בו המחשבים והאינטרנט מהווים תחליף לעולם שלם של קסם ודמיון.
אך הכל משתנה כאשר דניאל נקלע לחנות קסמים ישנה ולאחר שהוא פותח בסקרנותו את ספר הקסמים האסור, יוצא דניאל למסע מרתק בארץ דמיוניה. שם הוא פוגש את יצורי הדמיון השונים אשר מספרים לו שמחשב-איש מנסה להשתלט על עולם הדימיון ולמחוק כל קסם או אשלייה ואם מזימתו תתגשם, כל הילדים בעולם יפסיקו להאמין בקסמים ובדמיון וישאבו רק למסך המחשב או הטלפון החכם.
דניאל מחליט להיחלץ להצלת ארץ דימיוניה, אך בעצלותו הוא מכשף את המטאטא שלו כדי שיעשה במקומו את העבודה ובכך כמעט מביא את ארץ דימיוניה לאבדון (או ובכך מטביע במים את ארץ דימיוניה.) אך גם כשהכל נראה אבוד, דניאל לא מוותר, הוא מבין שכל חלום ניתן להגשים אך יש לעשות זאת בסבלנות וללא קיצורי דרך, לכן הוא יוצא שוב להלחם במחשב-איש בעזרת הדמיון כי אין תחליף לעולם הדמיוני המקסים, שחשוב הרבה יותר ממשחק מחשב עתיר אפקטים בו הדמיון של היום הוא המדע של מחר.
MagiciansApperantice
תאריך: 
חמישי, אפריל 7, 2016 - 17:30
כתובת: 
היכל התרבות כרמיאל
קטגוריות ארועים: 
randomness