15 נובמבר 2018,יום חמישי

___
___
___

Twitter icon
Facebook icon
Google+ icon
YouTube icon
 

חדשות

במשגב והסביבה

אולם ספורט חדש יוקם במתחם קמפוס משגב

Share

אולם ספורט חדש יוקם במתחם קמפוס משגב

פורטל משגב-לינק
בימים אלו נערכת המועצה להקמת אולם ספורט חדש במרכז השירותים. אולם הספורט תוכנן בקפידה וישמש למגוון פעילויות ספורט ופנאי. האולם החדש ייתן מענה לצורך במתקני ספורט נוספים, עם הגדלת קמפוס החינוך העל יסודי.
עלות הקמת הפרויקט מסתכמת בסך של כ- 8.5 מיליון ₪. את הכספים הנ"ל גייסה המועצה ממקורות שונים: תקציבי "מפעל הפיס", משרד הבינוי והשיכון, קרן המתקנים של "הטוטו", המשרד לפיתוח הפריפריה, הנגב והגליל וממקורותיה העצמיים.      
אולם הספורט החדש ייבנה ממערב ל"אשכול הפיס". הוא מתווסף למתקני הספורט הקיימים במרכז השירותים ונועד לענות על הצורך הגובר במתקני ספורט, כחלק מהשינויים בקמפוס החינוך העל יסודי. בנוסף הוא ייתן מענה לביה"ס היסודי משגב, היות שאין אולם ספורט ראוי.
על תכנונו של אולם הספורט החדש אמונות האדריכליות דבי זיגלמן ורינת קינן מיעד. הוא כולל, בין היתר, חדר מחול גדול ומרווח, מלתחות, טריבונות לצופים, מחסנים וחדרי שופטים. בנייתו עתידה להסתיים בעוד כשנה. בניית אולם הספורט הנו נדבך נוסף בתנופת הבינוי העתידית כחלק מהקמת קמפוס משגב. 
ראש המועצה רון שני: "פעילות הספורט בבתיה"ס במשגב עלתה מאוד בשנים האחרונות. לכן נערכנו בגיוס תקציבים ובתכנון לקראת הוספת אולם ספורט חדש. אולם זה ישרת את ביה"ס היסודי משגב, ואת בתיה"ס העל-יסודיים בקמפוס משגב, כמו גם את מערך החוגים של המרכז הקהילתי. בחרנו להוסיף לאולם הספורט חדרי פעילות בקומה הראשונה, שיעמדו אף הם לרשות מערכת החינוך.

הוסף תגובה

randomness