18 ינואר 2019,יום שישי

___
___
___

Twitter icon
Facebook icon
Google+ icon
YouTube icon
 

חדשות

במשגב והסביבה

סגנית יו"ר הכנסת ח"כ טלי פלוסקוב ביקרה במשגב

Share

סגנית יו"ר הכנסת ח"כ טלי פלוסקוב ביקרה במשגב

פורטל משגב-לינק
סגנית יו"ר הכנסת ח"כ טלי פלוסקוב (מטעם מפלגת "כולנו") ביקרה השבוע במשגב, במטרה לסייע לעסקים הקטנים בפריפריה. והבטיחה לסייע בקידום פסיקת בג"צ לשינוי הדירוג הסוציו-אקונומי של משגב ברשות המסים.
ראש המועצה רון שני סקר בפני ח"כ פלוסקוב את פעילות המועצה ואת הקשיים שעימם מתמודדים העסקים הקטנים במשגב: "המועצה מנשימה את עסקי משגב אבל לא רואה אופק. העסקים הקטנים, שהם רבים במועצה, צריכים מישהו לרוץ אתו, וכיום אין גוף כזה. המדינה צריכה למנות ולממן, אחראי בשכר, לקידום העסקים הקטנים".
ענבר בזק, תושבת יובלים, מייסת תנועת "עצמאים עושים שינוי" שיזמה את ביקור חברת הכנסת, שטחה בפניה את הבעייתיות של הפריפריה: "יש מדיניות ממשלתית להביא מפעלים לפריפריה  אבל הממשלה אינה נותנת מענה מספק לתעסוקה. המדינה צריכה להבין שבמקום כמו שלנו המרוחק מהמרכז, יש לתמוך בעסקים הקטנים שהם רבים, וזאת בשל הריחוק מהערים הגדולות".
חה"כ פלוסקוב עדכנה כי היא הגישה הצעת חוק בנושא המכרזים בפריפריה. החוק מחייב רשויות מקומיות לתעדף את היזמים המקומיים, גם במקרה שבו היזם מגיש הצעה גבוהה מהאחרים בשיעור של עד 15%.
חה"כ פלוסקוב, שהייתה בין היוזמים של חוק ההטבות במס לתושבי הפריפריה, נענתה לבקשתו של ראש המועצה לסייע מול שר האוצר משה כחלון (ראש המפלגה שלה) בקידום פסיקת בג"צ לשינוי הדירוג הסוציו אקונומי ל-6 ברשות המיסים, על מנת שמשגב תהא זכאית להטבות המס.
בהמשך ביקורה נפגשה חברת הכנסת עם נציגי העסקים הקטנים במשגב.
קטגוריה: 

הוסף תגובה

randomness