17 נובמבר 2018,יום שבת

___
___
___

Twitter icon
Facebook icon
Google+ icon
YouTube icon
 

רוחניות, מיסטיקה ותחזיות

במשגב והסביבה

מזל אהרוני - תחזית אסטרולוגית שבועית 27/03/2016-02/04/16

Share

מזל אהרוני - תחזית אסטרולוגית שבועית 27/03/2016-02/04/16

פורטל משגב-לינק
התחזית האסטרולוגית, המובאת במדור היא כללית וחלקית. ההתייחסות היא למיקום השמש במזלות בלבד. תחזית זו אינה באה להחליף אבחון ותחזית אישית.
 
 

מזל -1 (1)טלה

כמו האביב המתקרב השבוע תיהנו מהתחדשות נפשית ומרוממות רוח, הפנויים ייהנו ממפגשים רומנטיים ומקשרים מעניינים. אתם בפתחה של תקופה מאתגרת, בתחום העבודה – אתם צפויים לשינויים ולקידום. ברור, שעתידכם הצופן לכם שינויים יעורר לא מעט דאגה וחשש לבאות, הסירו דאגה מלבכם כל שינוי ייטיב עמכם. שימרו על קור רוח. רצוי לשמור על חיים מאוזנים, כלומר תזונה, ספורט ושינה בזמן.     

מזל -2 (1)שור

השבוע תחושו התייצבות רגשית, תרגישו בטוחים יותר, תפנימו ותקבלו בברכה את השינויים המתחוללים בחייכם. הפנויים צפויים להיכרויות מרתקות ודווקא בתחום העבודה. בשורה כלכלית טובה בפתח, ייפתחו בפניכם אופציות כלכליות חדשות, השתדלו לא לדחות הצעות שתוגשנה לכם. זכרו ! כל מלאכה מכבדת את בעליה. אתם מנסים, ללא הצלחה רבה, להתבודד מבחינה חברתית, אל תעוללו זאת לעצמכם, השתדלו להרבות במפגשים חברתיים כדי לצאת מהכבדות שנחתה עליכם. 

מזל -3 (1)תאומים

השבוע תידרשו לקבל החלטות גורליות בכל הנוגע להמשך הקריירה שלכם, שינויים רבים יתבצעו במקום עבודתכם העלולים להעכיר את מצב הרוח. רצוי להקדים תרופה למכה ולהכין תשתית חדשה למקום עבודה חדש, אל תמתינו לרגע האחרון, התחילו להתעניין ולשדר מסרים לכל המכרים שלכם, יתכן שתזכו להצעות מעניינות שתצטרכו לשקול אותן ברצינות ובכובד ראש. בתחום הזוגיות – השתדלו למתן את תגובותיכם, התפרצויות הזעם לאחרונה הותירו משקעים כבדים בבני הזוג, טוב תעשו אם תלבנו את הדברים ותפייסו. 

מזל -4 (1)סרטן

עליית מדרגה בתחום הרומנטי, רבים מהפנויים יפנימו סוף סוף, כי עליהם למסד את הקשרים הרומנטיים הקיימים, הפנויים צפויים למפגשים מרתקים, וימצאו עצמם נוקטים צעדים מרחיקי לכת, טקטיקות חיזור חדשות שתפתענה אפילו אותם. לקראת סוף החודש תיתכן נסיעת עסקים לחו"ל לצורך פיתוח פרויקט חדשני בתחום העיסוק שלכם. מבחינה כלכלית עליכם עדיין לקמץ בהוצאות לצורך השקעת כספים בענייני העבודה.   


מזל -5 (1)אריה

השבוע מתחזק הביטחון העצמי שלכם בתחום העבודה, הפרויקט החדש שהחילותם לעסוק בו סוף סוף מקבל תפנית חיובית. למרות שכל כולכם שקועים בענייני העבודה יצמח קשר רומנטי חדש שיאלץ אתכם להיפתח מבחינה רגשית ולדאוג לחיים הפרטיים שלכם. המשיכו לדאוג לבריאותכם, עסקו בספורט והקפידו על תזונה מאוזנת.   


מזל -6 (1)בתולה

למרות תחושת השלווה והנינוחות שאתם מפגינים כלפי חוץ, אתם "נאכלים מבפנים" , אינכם רגועים, מישהו מבני המשפחה מדיר שינה מעיניכם, אתם דואגים למצבו, לבריאותו ולדרך התנהלותו חסרת האחריות. נראה, כי שיחות בנדון לא הועילו, כל שעליכם לעשות הוא לקוות לטוב ולהאמין, כי בני האדם לומדים מטעויותיהם, וכי אי אפשר לקצר עבורם את התהליכים אותם הם חייבים לחוות. 

 
מזל -7 (1)מאזנים

השבוע נכונה לכם הפתעה, מישהו מעברכם הרחוק יזום ויצור עמכם קשר. יתכן ויהיה זה קשר רומנטי מרנין. השבוע תיהנו גם מהערכה רבה במקום העבודה, יתכן אפילו קידום לתפקיד בכיר יותר. שינויים צפויים במערכת העבודה, אך הם יהיו לטובתכם. זו תהיה תקופה מעניינת עבורכם גם לגבי שינוי מקום המגורים או רכישת נדל"ן, אל דאגה, הביטחון הכלכלי שלכם ניראה מובטח. 


מזל -8 (1)עקרב

למי מכם שדחה את נושא הרחבת המשפחה, זמן טוב להרהר שוב בעניין. באופן כללי נראה, כי שקעתם לתוך שגרה די משעממת ואתם מחפשים ריגושים, הנה לכם כמה רעיונות שירטיטו אתכם, ראשית, צפויה לכם נסיעת נופש במהלך השבועות הקרובים. שנית, אירוע משפחתי משמח מדפק על שערכם – חתונה קרובה של אחד מבני המשפחה. הפנויים שביניכם עשויים לפגוש את בחירת ליבם באחד מהמפגשים החברתיים הקרובים.  באופן כללי מצבכם הכלכלי, תודה לאל, די שפיר.   


מזל -9 (1)קשת

השבוע זמן טוב לרכישת בית או רכב, אל תדחו למחר את שאתם יכולים לעשות היום. בחודשים הקרובים אתם עלולים להיתקל בעיכובים, לכן נצלו את השבועיים הקרובים למימוש תוכניות בבית ובעבודה. באופן כללי אתם מסבירי פנים וחביבים מאוד לאחרונה, לאחר תקופה מתוחה, בה התהלכתם זעופים וכעוסים על כל העולם הגיע העת להתרווח ולחזור להיות מוקד חברתי משמח.  


מזל -10 (1)גדי

השבוע נכונה לכם הפתעה בתחום הרומנטי, יתכן מפגש מרתק עם חבר/חברה מהעבר הרחוק, מפגש זה יכול להפוך לכמה מכם את החיים על פניהם. לפנויים יהיה חלון הזדמנויות לאהבת חייהם, הנשואים- ראו הוזהרתם! אתם תעמדו בפני פיתוי קשה, שיהיה עליכם להיזהר מפניו, שמא ייהרס התא המשפחתי שכה עמלתם לבנותו. מבחינה כלכלית מסתמנת עליה מתונה בהכנסותיכם. 


מזל -11 (1)דלי

השבוע כדאי "לנקות שולחן" לשלם את כל החשבונות שצברתם, לערוך בדיקות, להכניס את הרכב למוסך, בקיצור להתפנות לכל המחויבויות שדחיתם בחודש האחרון. כדאי להקדיש זמן למשפחה, ולנהל שיחות עומק עם בני הבית. השבוע המעורבות הרגשית מתחזקת ועימה הקשר הזוגי. זה גם הזמן להתארגן מחדש מבחינה כלכלית, ולקבוע סדרי עדיפויות חדשים. האנרגיות שלכם טובות, יש לכם רעיונות רבים ומקוריים, היצירתיות במיטבה וקיים בכם רצון לעשות ולממש את הרעיונות שלכם.

מזל -12 (1)דגים

השבוע יאלצו הפנויים לקבל החלטות חשובות לגבי בני הזוג. אין טעם לדחיות נוספות, ההיסוס יזיק למערכת היחסים ועלול  להרוס הכל. גם בתחום העבודה עליכם לגלות נחישות יתר, לעמוד על שלכם ולדרוש יתר הערכה. הגיע זמן לשינוי עתידכם. אל חשש, אתם תצליחו בכל החלטה שתקבלו, התחושות האינטואיטיביות שלכם טובות מתמיד. מעורבותם של אנשים אחרים בחייכם הופכת להיות משמעותית יותר, ייפתחו בפניכם הזדמנויות חדשות, חלקן מכיוון בלתי צפוי. בעלי המשפחות, טוב תעשו אם תקדישו זמן איכות לבני הבית, אתם זקוקים לקירוב לבבות ולשיפור היחסים עם דור ההמשך.   


בברכת הצלחה,

מזל אהרוני
 

 

לאתר של מזל אהרוני>>


הוסף תגובה