15 נובמבר 2018,יום חמישי

___
___
___

Twitter icon
Facebook icon
Google+ icon
YouTube icon
 

qtgvryvt
qtgvryvt
NG-Bar&Kitchen-2-Big_0_1
NG-Bar&Kitchen-2-Big_0_1

"מרסלו נמי דואו" - טעימה מהקרנבל הברזילאי במשגב

Share

"מרסלו נמי דואו" - טעימה מהקרנבל הברזילאי במשגב

פורטל משגב-לינק
​חודש פברואר הוא חודש הקרנבלים ברחבי העולם. מהפיליפינים ועד ספרד וונציה חוגגים קרנבלים אך חגיגת הקרנבל הגדולה בעולם מתקיימת בברזיל כשהאירוע הגדול, הססגוני והצבעוני בעולם מתרחש בריו דה ז'נירו. 
לקרנבל בריו (שאירע בסוף השבוע שעבר) מתכוננים כל השנה בתי הספר לסמבה ובקרנבל עצמו עולים 12 בתי הספר הטובים ביותר שנבחרו להשתתף בקרנבל ומתחרים על המקום הראשון. הזוכים מקבלים הרבה יוקרה ומיליוני דולרים.
הקריטריונים לזכייה הם לא רק על הכוריאוגרפיה והתלבושות אלא גם על המוסיקה לפיה רוקדים ומופיעים בתי הספר ב "מצעד המנצחות". כל 12 בתי הספר הנבחרים שוכרים מלחין שמחבר את מוסיקת הקרנבל לאותה שנה.
הגיטריסט הברזילאי הוירטואוז מרסלו נמי השתתף ב 10 השנים האחרונות בהקלטות למוסיקת הקרנבל בברזיל ומאז שעלה לארץ לפני כ 5 שנים הוא טס מדי אוקטובר להקליט את נגינתו ב 12 הקטעים של בתי הספר לסמבה. ומה עושים לאחר הקרנבל עם המוסיקה? מפיקים את דיסק הקרנבל ומוכרים אותו במיליוני עותקים בכל רחבי העולם.
הישר מהקרנבל בברזיל, בחודש פברואר 2016 נזכה לשמוע את מרסלו נמי כאן במשגב במופע של "מרסלו נמי דואו" עם המתופף המצויין נעם לנדסמן. המופע יתקיים בפאבלה במנוף במוצ"ש 20.2.16 בשעה 21:00 ובערב זה באופן חד פעמי תצרפנה עוד 2 מוזיקאיות מוכשרות לחגיגה הברזילאית: החלילנית חגית רוזמרין והזמרת דורית גרוסמן.
 רצוי מאוד להזמין בפאבלה כרטיסים מראש.


https://www.eventer.co.il/user/pubella
קטגוריה: 

הוסף תגובה

randomness