15 נובמבר 2018,יום חמישי

___
___
___

Twitter icon
Facebook icon
Google+ icon
YouTube icon
 

NG-Bar&Kitchen-2-Big_0_1
NG-Bar&Kitchen-2-Big_0_1
qtgvryvt
qtgvryvt

סקר תשתיות טבעיות נערך באזור התעשייה בר לב

Share

סקר תשתיות טבעיות נערך באזור התעשייה בר לב

פורטל משגב-לינק
סקר תשתיות טבע נערך באזור התעשייה בר לב. הסקר נערך ביוזמת איגוד ערים לאיכות הסביבה גליל מערבי ומנהל אזור התעשייה אבי טילר,  בכדי לבחון כיצד ניתן לשלב בין הטבע, שימורו ופיתוחו לבין פיתוח אזור התעשייה. 

 
חנקן גדול על אשחר ארצישראלי
הסקר שנערך על ידי החברה להגנת הטבע הוגש להנהלת אזור התעשייה ומציג את תמונת המצב הקיימת של מצאי המערכות הטבעיות בתחום פארק התעשייה: חי, צומח ודומם, ומייצר מסד נתונים לטובת תכנון מקיים. בסקר נבחנו החי והצומח בפארק ועלו מספר המלצות אופרטיביות: שימור שטחי הבתה, המלצה להכנת תוכנית לשיקום ולעיצוב נופי של דרדרות הסלעים בכדי לצמצם את התפרצות אוכלוסיית שפני הסלע, תכנון מעברים לבעלי חיים, טיפול בריכוזי צמחייה פולשת בדגש מיוחד על אזורים שבהם מתבצעות עבודות עפר ופיתוח, תכנון ניקוז מקיים, העשרת המורכבות המבנית בשטחי יער אחיהוד ועידוד פעילות בעלי חיים, הטמעת גינון מקיים בשטחים הציבוריים ותכנון "גגות חיים" המשתלבים במערך הנגר העילי של פארק התעשייה.
יו"ר האיגוד דוד מלכה: "מסקנות הסקר הועברו להנהלת אזור התעשייה בכדי לפעול ליישומן  וכבר החל יישום של חלקן. אנו נוסיף ונפעל מול התושבים, הרשויות המקומיות והתעשיינים, על מנת לפתח את האזור תוך שמירה מרבית על איכות הסביבה".
קטגוריה: 

הוסף תגובה