09 דצמבר 2018,יום ראשון

___
___
___

Twitter icon
Facebook icon
Google+ icon
YouTube icon
 

רוחניות, מיסטיקה ותחזיות

במשגב והסביבה

מזל אהרוני - תחזית אסטרולוגית שבועית 28/02/2016-05/03/16

Share

מזל אהרוני - תחזית אסטרולוגית שבועית 28/02/2016-05/03/16

פורטל משגב-לינק
התחזית האסטרולוגית, המובאת במדור היא כללית וחלקית. ההתייחסות היא למיקום השמש במזלות בלבד. תחזית זו אינה באה להחליף אבחון ותחזית אישית.
 
 

מזל -1 (1)   טלה

עסקה חשובה שעמלתם  רבות על מימושה תצא השבוע לפועל, סוף סוף תוכלו לחתום על החוזה המיוחל. אתם מלאי ביטחון ואמונה בצדקת דרככם. הטיפ השבועי – בקשו את תמיכתם והבנתם של  בן/בת הזוג לגבי המשך הדרך שודאי תגזול רבות מזמנכם.  
 
מזל -2 (1)   שור

אחד מבני המשפחה זקוק כעת לאהדתכם ולתמיכתכם, עליכם להתפנות מעיסוקיכם האינטנסיביים כדי להעניק לו סיוע נפשי ופיזי, אל דאגה אתם חזקים ומלאי חיוניות, ובכך תצליחו להשרות ביטחון, אהבה וחוזק לזקוקים לכם. הטיפ השבועי –התעסקו בעיקר ולא בטפל. 
 


.

מזל -3 (1)  תאומים

אירוע משפחתי משמח ידרוש היערכות מאסיבית מצדכם. תיאלצו לגייס כספים רבים, סבלנות וכוחות פיזיים ונפשיים. אל תתרעמו על כך, שיהיה רק בשמחות!   הטיפ השבועי –גלו נדיבות ואורך רוח זה ישתלם בסופו של דבר. 

  
 
מזל -4 (1)  סרטן

השבוע עננה תעיב על הזוגיות שלכם, ויכוח חריף עם בן/בת הזוג בענייני כספים עלול להסתיים בתחושה מתסכלת וכואבת, השתדלו ללבן עניינים בפתיחות ובאווירה נינוחה, אל תצברו כעסים, פן תדרדרו את המערכת.  הטיפ השבועי –אל תנקטו בצעדים חריפים, ואל תיחפזו בקבלת החלטות. 
מזל -5 (1)  אריה 

תיתכן נסיעה לחו"ל בענייני עסקים, אתם מלאי ביטחון בהצלחת העסקה, הצטיידו מראש בכל המידע לו אתם זקוקים בטרם תחתמו על חוזים. הטיפ השבועי –כדאי הפעם לצרף את בת הזוג כדי לשלב עסקים עם בילויים. 

 
מזל -6 (1)בתולה

למרות הביקורת שאתם סופגים מדי פעם מהקרובים לכם, שמרו על איפוק, השתדלו לקבל את הדברים ברוח טובה, ובעיקר השתדלו לא להיעלב. הרפו מן הצורך התמידי שלכם להיות צודקים. הטיפ השבועי –אחרי תקופת שפל תהיה רק נסיקה!   

 
מזל -7 (1)מאזנים

השתדלו לא לשדר מסרים כפולים בעיקר ביחסים עם בן/בת הזוג, אתם מבלבלים ויוצרים אי בהירות העלולה להעמיד את מערכת היחסים בסכנה. הטיפ השבועי –היו גלויים ואמרו בצורה ברורה את שעל לבכם ללא בושה או הסתייגות גם אם הדברים קשים ולא נעימים לאוזן. 

 

מזל -8 (1)

עקרב

אתם אוטודידקטים וסקרנים לפעמים עד כדי הסתגרות והזנחת הבית והמשפחה. לפעמים נראה, כי הרצון העז לטיפוח נפשכם והעשרתה מעפיל על החיים האמיתיים שלכם.  הטיפ השבועי –השתדלו לחלק את זמנכם בין הבית,העבודה והתחביבים האישיים. 

מזל -9 (1)

קשת

השבוע תחושו מתוסכלים ומאוכזבים מיחסם של כמה חברים שתילתם בהם את יהבכם לגבי קידום האינטרסים העסקיים שלכם.  הטיפ השבועי –השתדלו להנמיך ציפיות מחבריכם כדי שלא תתאכזבו. 

מזל -10 (1)גדי

השבוע בסימן רומנטיקה. הגעתם לבשלות הראויה למיסוד היחסים, הקץ להיסוסים, קומו ועשו מעשה, סעו לסוף שבוע רומנטי עם בן/בת הזוג והציעו לו/לה נישואין. הטיפ השבועי –תכננו כל פרט בקפידה למען הצלחת האירוע, אחרי ככלות הכל לא כל יום מציעים נישואין. 

מזל -11 (1)דלי

השבוע תחושו צורך בתמיכת חבריכם, עומדת בפניכם הברירה לעזוב את העבודה הנוכחית לטובת שותפות עסקית עם חבר. אתם זקוקים לעצות טובות ולהדרכה. הטיפ השבועי –חישבו היטב ואספו מידע אמין על העסק לפני שאתם מחליטים.  
 
  

 

מזל -12 (1)דגים

בעבודה השתדלו להתרחק מאנשים כוחניים, יהיו שירצו לחתור תחתיכם, שמרו על פרופיל נמוך והימנעו מעימותים. בן/ בת הזוג זקוקים לתשומת לבכם, אל תזניחו אותם. הטיפ השבועי –הזמינו את בת/בן הזוג לבילוי רומנטי מחוץ לבית.  
 

בברכת הצלחה,
מזל אהרוני
 

לאתר של מזל אהרוני>>


הוסף תגובה