20 נובמבר 2018,יום שלישי

___
___
___

Twitter icon
Facebook icon
Google+ icon
YouTube icon
 

רוחניות, מיסטיקה ותחזיות

במשגב והסביבה

מזל אהרוני - תחזית אסטרולוגית שבועית 14-20/02/2016

Share

מזל אהרוני - תחזית אסטרולוגית שבועית 14-20/02/2016

פורטל משגב-לינק
התחזית האסטרולוגית, המובאת במדור היא כללית וחלקית. ההתייחסות היא למיקום השמש במזלות בלבד. תחזית זו אינה באה להחליף אבחון ותחזית אישית.
 
 

מזל -1 (1)   טלה

השבוע מתאפיין ביכולת עשייה מקורית ויצירתית. תוכלו לממש חלומות ישנים בתחום הפיסול/ הציור, הגיע הזמן להעז. מבחינה רגשית מצב הרוח הפכפך, רגעי דכדוך ורגעי שמחה מככבים אצלכם בתדירות גבוהה, יתכן מפגש רומנטי במהלך הימים הבאים, רצוי לאמץ גישה מפוקחת ולמתן את ההתלהבות עד שתבחנו היטב את טיב הקשר. הטיפ השבועי מומלץ לשמור יותר על הבריאות ולערוך בדיקות תקופתיות. 
 
מזל -2 (1)   שור

השבוע רוח תזזיתית תוקפת אתכם, אתם חשים צורך להפוך כל אבן בבית: לשפץ, לנקות, לשנות ולהתחדש ברהיטים. עם זאת אתם חסרי סבלנות ופגיעים במיוחד, היזהרו פן תתישו עצמכם עד כלות הכוחות. בתחום הקריירה חלה האטה בעשייה, ונראה שנכנסתם לשגרה עד גבול האפתיה.  הטיפ השבועיהשתדלו לגלות איפוק ולא להיגרר לויכוחי סרק עם בני המשפחה שיותירו טעם מר.  
 


.

מזל -3 (1)  תאומים

לאחר תקופת תשישות וחולשה פיזית ונפשית הכוחות שבים אליכם, אתם חשים חיוניות ומרץ לפרוץ גבולות בעיקר בתחום החברתי. כעת אתם מחפשים ריגושים אישיים, יתכן מפגש גורלי מרתק עם מישהו העשוי להשפיע על חייכם, ויביא עמו תחושת בלבול  וקונפליקט בין הצורך שלכם בחופש ובעצמאות ובין תחושת המחויבות המתבקשת. אתם מודעים היטב לצורך שלכם בחופש, במרחב ובהתנסויות חדשות.  הטיפ השבועימומלץ לחשוב היטב לפני כל החלטה שתקבלו. 

  
 
מזל -4 (1)  סרטן

שבוע עמוס מאוד בעבודה, יחד עם זאת אתם מלאי התלהבות מהפרויקט החדש ושקועים בו בכל נפשכם. זו הסיבה שאתם זונחים כרגע את ההתעסקות החברתית, פשוט אין לכם זמן לעיסוקים חברתיים. מאידך קיימת נטייה לפזרנות כספית כפיצוי על העדר הזמן וההשקעה בבני הבית, היזהרו! כסף אינו תחליף לאוזן קשבת.  הטיפ השבועירצוי לא לזנוח את המשפחה ואת החברים ולנסות למזג בין הקריירה לבין החיים הפרטיים.   
מזל -5 (1)  אריה 

שבוע סוער מזומן לאריות, אתם טעונים באנרגיות עשייה רבות שתתבטאנה בחתימת חוזים ובפרויקטים חדשים. שבוע טוב גם לבעלי עסקים, תחושו פריחה כלכלית שרווח נאה בצידה. התסיסה קיימת גם בתחום החברתי, הרצון שלכם לכבוש כל במה וכל רחבת ריקודים יוציא אתכם כמעט כל ערב מהבית עד השעות הקטנות של הלילה.   הטיפ השבועי – היזהרו פן תתישו את עצמכם עד כלות הכוחות.  
 

 
מזל -6 (1)בתולה

שבוע משפחתי מצפה לבני מזל בתולה. אתם מגלים נטייה חזקה לעסוק בצורכי הבית והמשפחה ולזנוח לעת עתה את העבודה והחברים. קיים בכם דחף לאחד וללכד סביבכם את בני המשפחה הקרובים והרחוקים באמצעות ארוחות, פיקניקים וטיולים בחיק הטבע.   הטיפ השבועיהשתדלו למתן את תחושת הרכושנות כלפי בן/בת הזוג ובכלל זה כלפי הילדים. 
 
 

 
מזל -7 (1)מאזנים

השבוע מתאפיין באיזון רגשי ובהתפקחות. לאחר שבועות של התלבטות וחוסר וודאות אתם מגיעים למסקנות מרחיקות לכת לגבי הזוגיות שלכם. לפני שתקומו ותעשו מעשה עדיף לשתף את בן/בת הזוג בדבר ייעוץ זוגי.  בעבודה אתם עושים חיל ויתכן קידום לתפקיד בכיר יותר. הטיפ השבועירצוי לא לשתף בשלב זה את החברים ואת בני המשפחה בהחלטותיכם. 

 

מזל -8 (1)

עקרב

שבוע רומנטי ומלא עדנה ורוך מצפה לבני מזל עקרב. הקשרים הזוגיים מתהדקים, בני הזוג מחזקים אתכם ותומכים בכל גחמותיכם. לאחרונה אתם שרויים בקשיים כלכליים המעיבים על  אושרכם, אל תתפתו לקחת הלוואה מהבנק העלולה לסבך אתכם יותר. עדיף להתמקד במציאת משרה חלקית נוספת שתסייע לכלכלת הבית. הטיפ השבועירצוי ללמוד להדק את החגורה. 

מזל -9 (1)קשת

הנטייה שלכם לעסוק במספר תחומים בו זמנית מתישה אתכם ומעכירה על הזוגיות שלכם. נסו לא לבלוע את כל העולם בביס אחד. בזכות הקלילות ובזכות הרצון הבלתי נדלה  שלכם להרחבת האופקים אתם עשויים לקבל במהלך הימים הקרובים הצעת עבודה מפתה ששכר גבוה בצידה.  הטיפ השבועי –חישבו היטב על ההשלכות לפני עזיבתכם את מקום העבודה הנוכחי. 


מזל -10 (1)גדי

בעבודה אתם מלאי התלהבות ורצון לפעול מעבר לנדרש מכם, אתם מהווים השראה לכל עמיתיכם, מאידך מישהו עלול להתקנא בכם ולנסות לבלום אתכם ואת הצלחתכם. רצוי להשקיע אותה רמת אנרגיה גם בבית ובמשפחה, מישהו מילדכם זקוק מאוד לתשומת לבכם.  הטיפ השבועי –השתדלו לא "לצעוק" את הצלחתכם כדי חס וחלילה לא לנקר עיניים.  
מזל -11 (1)דלי

נושאים חשובים עומדים על הפרק ודורשים הכרעה מידית, אל תתפתו בשום פנים ואופן לערוך שינויים מרחיקי לכת לא בתחום העבודה ולא בתחום הזוגיות, שימרו על הקיים גם אם אתם חשים צורך עז בשינויים. אתם מחוזרים מאוד מבחינה חברתית וצפויים להיכרויות חדשות. הטיפ השבועי –נסו לשפר את היחסים עם מישהו מבני המשפחה שנראה כי התרחקתם ממנו לאחרונה בגלל ויכוח טיפשי.  
 
  

 

מזל -12 (1)דגים

השבוע הדגש על התחום החברתי. לאחר "תקופת יובש" ממושכת אתם צמאים למפגשים חברתיים ולבילויים. התקשורת המילולית שלכם טובה ותצליחו לרתק את שומעיכם. בכל מקום בו תהיו תרגישו שכולם מעריכים אתכם. אף תיתכן הצעת עבודה שתשנה מהותית את חייכם. הטיפ השבועי –רצוי להימנע ממשקאות אלכוהוליים בתקופה הקרובה בגלל רגישות בדרכי העיכול. 
 

בברכת הצלחה,
מזל אהרוני
 

לאתר של מזל אהרוני>>


הוסף תגובה

randomness