14 נובמבר 2018,יום רביעי

___
___
___

Twitter icon
Facebook icon
Google+ icon
YouTube icon
 

רוחניות, מיסטיקה ותחזיות

במשגב והסביבה

מזל אהרוני - תחזית אסטרולוגית שבועית 07-13/02/2016

Share

מזל אהרוני - תחזית אסטרולוגית שבועית 07-13/02/2016

התחזית האסטרולוגית, המובאת במדור היא כללית וחלקית. ההתייחסות היא למיקום השמש במזלות בלבד. תחזית זו אינה באה להחליף אבחון ותחזית אישית.
 
 

מזל -1 (1)   טלה

אתם מלאי התרגשות והתפעמות ממפגש עם בן משפחה שעתיד להגיע לארץ בקרוב. יתכן שהפגישה העתידית תוליד הצעת עבודה בחו"ל שתשנה לחלוטין את חייכם. עליכם להניח הצידה את ההתלהבות ולחשוב לעומק אם ההצעה כדאית עבורכם, מה גם לאור התפתחות הקשר האינטימי החדש שהחל לרקום עור וגידים ( אמנם הוא מתנהל בקצב איטי מדי לטעמכם)בכל זאת ראוי למחשבה. הטיפ השבועי – אוכל המבשיל לאט, טעים יותר.  
 
מזל -2 (1)   שור

שבוע זה ממלא אתכם אופטימיות והתרגשות לקראת הבאות. בעבודה העניינים התחילו לקבל כיוון חיובי ודינמי.  החלום שלכם מתחיל להתממש. שימו לב! ההוצאות החודש תהיינה גדולות במיוחד, אך בלתי נמנעות. אף על פי כן רצוי לא להיתפש לשאננות גדולה מדי. הטיפ השבועי – כשתוזמנו לארוחות שבת הסתפקו במתנות סמליות, שאינן מנקרות עיניים ושאינן גורמות לחיסרון כיס.  
 


.

מזל -3 (1)  תאומים

נראה, כי השבוע הוא שבוע הגחמות והשתובבות שלכם. התקופה האחרונה התישה אתכם מבחינה מנטאלית. נדרשתם לגייס את מיטבכם לטובת העבודה/ הלימודים/ הקריירה. לאחר תקופה זו אתם בתחושה שעליכם לפצות את עצמכם ואת בן הזוג. קיים בכם צורך עז למפגשים חברתיים וליציאות בעיקר לפאבים ולמסיבות. הטיפ השבועי –  אולי תנצלו את השבוע לשיט רומנטי בים התיכון. 
  
 
מזל -4 (1)  סרטן

פרויקט עסקי גדול יחל ממש עם תחילת השנה העברית, קחו את העניינים לידיים ללא חשש, קיימת אפשרות לשותפות טובה בעסק, אך השתדלו לא לערב קרובי משפחה עם עבודה ועסקים. אמנם אתם מוצפים בחברים, אך לא פעם הבדידות מכרסמת בכם. הטיפ השבועי –  הגדירו את ציפיותיכם מעצמכם ומהסביבה פן תתאכזבו שוב ושוב. 
מזל -5 (1)  אריה 

השבוע מוליד בכם צורך לנסוק מעלה מעלה מבחינה כלכלית ומקצועית. הדרך הטובה עבורכם למימוש החלום תהיה רק אם תעזו לבנות קריירה עצמאית. כשכירים את די "מתבזבזים", היכולות והפוטנציאל האדיר בשילוב עם תעוזה יכולים בהחלט להובילכם לפסגה. הפנויים זקוקים בדחיפות לזוגיות יציבה ונטולת טלטלות כדי להתפנות למימוש עצמי. הטיפ השבועי –רצוי לסיים קשר זוגי מדשדש שאינו מוביל לשום מטרה רצינית. 
 
 

 
מזל -6 (1)בתולה

השבוע שחלף הותיר בכם תובנות חשובות לגבי הזוגיות שלכם ולגבי מערכות היחסים בכלל. אחת המסקנות החשובות שודאי הגעתם אליה היא רמת הדרישות הגבוהה מעצמכם ומהסובבים אתכם שהובילה לא פעם לפיצוצים, לתסכולים ולאכזבות.  הטיפ השבועי –לקראת השבוע הזה  הבטיחו לעצמכם לעגל פינות כדי ליהנות מיחסים זוגיים וחברתיים משופרים יותר. 
 
 

 
מזל -7 (1)מאזנים

מבחינה כלכלית המצב די דחוק, אין טעם להיכנס כעת להוצאות כבדות לצורך שיפוץ הבית. דחו תוכניות אילו לתקופה אחרת. רצוי גם להימנע מאירוח גרנדיוזי של חברים ובני משפחה. בתקופה הקרובה העדיפו להתארח ולא לארח. קיימת בכם נטייה להיות מובלים על ידי גורמים דומיננטיים המעוררים את סקרנותכם. הטיפ השבועי –היזהרו משרלטנים ומבעלי לשון חלקלקה שעבורם אתם טרף קל לניצול.    

 

מזל -8 (1)

עקרב

השבוע נראה שיהא עליכם ללמוד להתפשר על מספר דברים כדי לשמור על מערכת זוגית יציבה ועל חברות טובה.  אין טעם להתעקש על זוטות כדי להוכיח את צדקתכם. מבחינה כלכלית מצבכם די יציב, בעבודה עליכם להשתדל יותר כדי להיראות ולזכות בקידום המקצועי המבוקש. הטיפ השבועי –לפעמים עדיף להפסיד בקרב אחד כדי לזכות במערכה כולה. 
 

מזל -9 (1)קשת

השבוע אפשרו לעצמכם ליצור שינויים. אתם מקסימים, קלילים, חברותיים וחביבים כל עוד היחסים נעימים ומתנהלים על מי מנוחות, אך ברגע שמישהו מעז ואפילו בשוגג לדרוך לכם על היבלת, הוא זוכה מיד ליחס קריר, מתעלם ומנוכר. במילים אחרות, "גמרתם" איתו. הטיפ השבועי –למדו להתעמת עם התחושות שלכם ולנהל שיח פתוח לליבון עניינים גם אם הם כואבים ובלתי נעימים. 
מזל -10 (1)גדי

שבוע של התעוררות רומנטית והתאהבויות, הרשו לעצמכם  לדאות עם הרגש ולזרום על גלי האהבה, האיפוק שלכם מקהה את ההנאה האבסולוטית מכל קשר אפשרי. בעבודה צפויה העלאה במשכורת בעקבות שינוי תפקיד. הטיפ השבועי –  גלו נחמדות כלפי יריביכם, בדרך הזו הם יחשפו בפניכם את נקודות התורפה שלהם.
 
מזל -11 (1)דלי

שבוע לא פשוט, מצבי רוח משתנים, לאות וחוסר חשק לעשייה, השתדלו לא להיגרר לעימותים ולויכוחים מיוחדים. פנו זמן למנוחה ולהתרעננות. אולי אפילו לצאת לטיול בן יומיים כדי להתאוורר נפשית. דאגו לבריאות שלכם, רצוי למצוא תחביב שיעסיק אתכם בשעות הפנאי, אתם יצירתיים ורצוי לתעל תכונה זו לבנייה ולעשייה, הטיפ השבועי –   "נפש בריאה בגוף בריא" הא בהא תלייה.  
 
 
  

 

מזל -12 (1)דגים

רצוי להתחסן לקראת החורף הקרב, אתם חלשים וחסרי אנרגיות. קיימת נטייה לעייפות מצטברת, חוסר השינה בעוכריכם. אתם עלולים לסבול מבעיה שתציק לכם ותטריד ללא הרף במהלך השבוע.  תוכלו כרגע גם להתקדם בתחום בו אתם מתעניינים וגם לשחרר חלק מבעיותיכם הרגשיות בעזרת דברים רוחניים. הטיפ השבועי – התעסקות בדברים איזוטריים (רוחניים) יכולה להיות מועילה מאוד.
 

בברכת הצלחה,
מזל אהרוני
 

לאתר של מזל אהרוני>>


הוסף תגובה