18 נובמבר 2018,יום ראשון

___
___
___

Twitter icon
Facebook icon
Google+ icon
YouTube icon
 

ספורט

במשגב והסביבה

נבחרת בי"ס על יסודי משגב אלופת מחוז צפון לשנת תשע"ו

Share

נבחרת בי"ס על יסודי משגב אלופת מחוז צפון לשנת תשע"ו

מאת ארנון רוטמן, מאמן ומדריך ראשי במועדון הכדורעף
​המסורת נמשכת – נבחרת על יסודי משגב זכתה באליפות התיכוניים במחוז הצפוני לאחר ניצחון קל על נבחרת הכדורעף של בית ספר בנצרת, בתוצאה 2:0.
בתאריך 2.11 נערך גמר המחוז הצפוני לבתי"ס של משרד החינוך באולם בי"ס נזירות פרנסיסקניות בנצרת בהשתתפות 4 קבוצות: עמקים תבור, שפרעם, על יסודי משגב והמארחת מנצרת.
בחצי גמר הראשון התמודדה נבחרת נצרת מול עמקים תבור ולאחר משחק מתוח שלא התעלה לרמה גבוהה ניצחו המקומיות את האורחת מיזרעאל בתוצאה 2:0. מאמן האורחות איש הכדורעף הוותיק גיורא הלפרין סיכם שהלחץ השפיע על התפקוד של הבנות וזה מה שפגע ביכולתם.
במשחק השני התמודדה נבחרת משגב מול קבוצה משפרעם . הקבוצה של משגב בלטה כבר מהתחלה ובמערכה הראשונה ניצחה הנבחרת בתוצאה 25:12. למערכה השנייה עלתה הקבוצה ממשגב בהרכב שני וחוסר ריכוז הוביל לפיגור לאורך המערכה. לאחר מספר חילופים של המאמן ארנון רוטמן הצליחה הקבוצה לנצח במערכה השנייה 29:27 ובמשחק כולו בתוצאה 2:0.
למשחק הגמר התייצבו  נבחרות משגב והנבחרת  מנצרת כשקהל מקומי מעודד את נבחרתו אך למרות זאת, בחרת משגב הגיעה מפוקסת וניצחה בקלות בתוצאה חלקה 2:0 וזכתה בתואר אלופת המחוז לשנת תשע"ו.
הניצחון במחוז מקנה לנבחרת זכות להשתתף במפעל האליפות הארצית שאליו מגיעות 9 נבחרות אלופות במחוזות השונים של משרד החינוך כאשר שתי הנבחרות שיסיימו במקומות הראשונים יעלו אוטומטית ל"ליגה של הגדולות" - ליגת העל לתיכוניים:
כיתה י' – עמנואל רום,נופר שכטר, יעל ברק, ורד אבלס, שיר פחימה
כיתה י"א – שלי צ'קון, כרמל אלברמן (ראש קבוצה), אבישג אורן, עמית אברהם, שירה לפיד
כיתה י"ב – יסמין עשת, גאיה ורדי, שני פחימה, שחר כהן.
מועדון הכדורעף בסימן התחדשות: המאמן הראשי ב-4 השנים האחרונות יעזב לטובת האקדמיה בווינגיט ובמקומו הגיע ארנון רוטמן. רוטמן אימן בשנים האחרונות במספר מועדונים בצפון וגם בנבחרות של איגוד הכדורעף.
קטגוריה: 

הוסף תגובה

randomness