18 נובמבר 2018,יום ראשון

___
___
___

Twitter icon
Facebook icon
Google+ icon
YouTube icon
 

משגב

במשגב והסביבה

גאווה משגבית – הצלחה בחו"ל

Share

גאווה משגבית – הצלחה בחו"ל

פורטל משגב-לינק
  
מעיין סלע צורפה לנבחרת טניס נשים של אוניברסיטת PACIFIC בארצות הברית
מעיין סלע (גילון), שחקנית מועדון הטניס של מחלקת ספורט משגב, התקבלה בראשית שנת הלימודים ללימודים בארה"ב ב-University of Pacific, ולנבחרת טניס-נשים של האוניברסיטה.  
סלע החליטה לפנות ללימודים אקדמאיים בארה"ב כדי שתוכל לקדם ולפתח את קריירת הטניס שלה, לאחר שהגיעה להישגים מרשימים ברמה הארצית כשחקנית בנבחרת הטניס של משגב.
בכתבה שהתפרסמה בביטאון האוניברסיטה נכתב, בין היתר (בתרגום חופשי): "נבחרת הטניס של אוניברסיטת פסיפיק צרפה אליה את מעיין סלע לתחרויות עונת האביב 2016. האזרחית הישראלית סיימה את לימודיה התיכוניים ב-2013 לפני שירות צבאי בחיל האוויר הישראלי.
'אנחנו מאוד נרגשים להוסיף את מעיין לנבחרת שלנו', אמרה המאמנת הראשית של הקבוצה –
.Charlotte Scatliffe
'היא מביאה עמה ניסיון עשיר. יש לה ניסיון בינלאומי עשיר ותשתלב היטב בקבוצה התחרותית שלנו. מעיין היא השחקנית הראשונה שלנו מישראל...נהניתי מאוד להכיר את מעיין ואת משפחתה במהלך תהליך הקבלה שלה אלינו ומצפה כבר לתחילת המשחקים כשמעיין תצטרף למשפחת הנבחרת שלנו'. מעיין היא בתם של רקפת ואהרון, תושבי גילון.
סלע זכתה פעמיים באליפות הארצית (בישראל) בקטגוריית בנות 16 ובקטגוריית בנות 18.  היא דורגה בין 3 שחקניות הטניס המובילות בישראל. היא זכתה במדליית כסף במשחקי המכבייה שהתקיימו בישראל ב-2013 וזכתה באליפות כפולה בטורניר ITF G4 בCuracao  וב ITF G4 ליחידים ב-Santo Domingo ברפובליקה הדומיניקנית".
קטגוריה: 

הוסף תגובה