11 דצמבר 2018,יום שלישי

___
___
___

Twitter icon
Facebook icon
Google+ icon
YouTube icon
 

רוחניות, מיסטיקה ותחזיות

במשגב והסביבה

ויק ויק על אבני אגת ממשפחת הקוורץ קלצדוני - כתבה אחרונה בסדרה

Share

ויק ויק על אבני אגת ממשפחת הקוורץ קלצדוני - כתבה אחרונה בסדרה

מאת צוות ויק ויק באדיבות מלך הגליל
שלום לכם קוראינו המתמידים בשבוע זה נמשיך ונסיים עם תת משפחת האגת ששייכת למשפחת הקוורץ קלצדוני

 אגת אש
זהו קלצדוני אטום המורכב משכות תכלילי המטייט בצבעים חום-אדום שמעניקים לאבן זו ברק פנימי , ברק פנימי זה נראה הודות לשביקת האור בין התכלילים וכך אנו מקבלים תופעה של משחק צבעים באבן .
כשמה כן היא אבן זו קשורה קשר ישיר לאש אנרגיה ואדרנלין היא מעניקה כחפנימי להתמודדות במצבים שונים תוך שמירה על איזון  בנוסף אבן זו גם מחזקת יצירתיות שמקורה באני הפנימי תוך הענקת הכח ליישוםהיצירתיות שבנו .
 
אגת דרוזי 
אבן זו היא אבן שטוחה שמורכבת מקריסטלים קטנים וצפופים מאד המזכירים את האמטיסט במבנה ואת הקוורץ בברק ובגוון לעיתים הקריסטלים שקועים בבסיס מקובל לצבוע אבן זו במגוון צבעים אבן זו משמשת בעיקר לשילוב בתכשיטים .
אבן זו מחזקת יצירתיות וחשיבה על רעיונות ופתרונות יצירתיים תוך כדי קבלת הכח מהאבן ליישום אותה יצירתיות.
 
                           
אגת עין הדג
שמה נובע מצורתה המזכירה עין דג על האבן יש עיגולים המורכבים מקווים צרים ומקבילים ההולכים וקטנים כשבחלק המרכזי יש עיגול המזכיר עין דג .
אבן זו מעודדת ראיית מצבים מורכבים ומאפשרת את הבנתם של מצבים מורכבים אלה  ואת ההתמודדות  עם מצבים אלה היא מקלה את ההתמקדות במטרה ואת הכוונת האנרגיות שלנו לאותה מטרה היא ידועה גם כאבן של ביטוי עצמי בגלל יכולתה לעודד את הביטוי העצמי במצבים מורכבים בחיינו.
 
אז זהו בשעה טובה סיימנו עם תת משפחת האגת ושבוע הבא נתחיל עם תת משפחה
נוספת וגדולה מאד של משפחת הקוורץ קלצדוני זוהי תת משפחת ה ג'ספר או ישפה בעברית ועד אז שבת שלום מצוות ויק-ויק רגעים של שקט .
 

לאתר של ויק ויק רגעים של שקט>>

הוסף תגובה

randomness