09 דצמבר 2018,יום ראשון

___
___
___

Twitter icon
Facebook icon
Google+ icon
YouTube icon
 

ספורט

במשגב והסביבה

טימשגב-ג'יאנט שיפרה הישגים בטריאתלון אשדוד

Share

טימשגב-ג'יאנט שיפרה הישגים בטריאתלון אשדוד

מאת ארז אייזנברג, מאמן נבחרות הנוער טימשגב-ג'יאנט
​טריאתלון אשדוד נערך ביום שישי ה 30/101/15 עם ים גבוה וגלי ובתנאי מזג אוויר נעימים. התחרות הנ"ל היא תחרות הכנה אחרונה לפני אליפות ישראל לשנת 2015 שתתקיים באילת בתחילת דצמבר.
קבוצת טימשגב-ג'יאנט הגיעה בהרכב מעט חסר, אך שיפור התוצאות והיכולת ניכרו היטב.
מנבחרת הנוער השתתפו 5 ספורטאים מובילים.
במקצה המיני ספרינט הגיע איתי נבו (המתאמן השנה באקדמיה למצוינות בוינגייט ובקבוצה) במקום השביעי, עילי אנגלהרט הצעיר ממנו בשנה,סיים במקום ה-44.
באותו המקצה בגזרת הבנות סיימה ניצן נרקיס במקום ה-21. במקצה הספרינט סיים עידן גטומה במקום השישי ובמקום השמיני הכללי, זהו דירוג שיא עבורו ועבור כלל הספורטאים בקבוצה ובכך הוא מבסס את מעמדו כספורטאי מוביל, עמית גור אריה מסיים תחרות מעולה אף הוא במקום ה-24 המכובד מאוד עם ריצה מעולה.
בגזרה המבוגרת יותר נחלה הקבוצה הישגים מרשימים כאשר "זקני השבט" מוטי ליברמן וקרול וינטראוב מסיימים במקומות הראשונים במקצה הגיל במקצה הספרינט והאולימפי בהתאמה. גם תהילה וולף ממשיכה לככב כאשר סיימה את מקצה הספרינט במקום הראשון בנשים והשישי הכללי במקצה הגיל.
עוז דודאי, מאמן הקבוצה, לא בייש וניצח אף הוא את קבוצת הגיל. מרב טל סיימה שנייה את המקצה האולימפי כהמשך להכנותיה לקראת ישראמן 2016 . רונן גטומה (אבא של....) מסיים טריאתלון אולימפי ראשון מצוין במקום ה40  וארז גרייצר מסיים טריאתלון ראשון במקום העשירי עם הופעה מרשימה. 
קטגוריה: 

הוסף תגובה

randomness