22 ינואר 2019,יום שלישי

___
___
___

Twitter icon
Facebook icon
Google+ icon
YouTube icon
 

רוחניות, מיסטיקה ותחזיות

במשגב והסביבה

ויק ויק על משפחת אבני האגת

Share

ויק ויק על משפחת אבני האגת

באדיבות מלך הגליל
שלום לכם קוראינו המתמידים בשבוע זה נמשיך עם משפחת הקוורץ קלצדוני ונעבור לתת משפחה במשפחת הקוורץ קלצדוני וזו תת משפחת האגת .
אבן האגת היא האבן שנעשים בה הכי הרבה שימושים ליצירת דברים מחומר גלם ועד לפסלונים קטנטנים זוהי אבן נפוצה למדיי וכמעט שלא נמצא אדם שלא מתחבר לאחד מסוגי האגת .
אבן האגת נחשבת לאחת מהאבנים המוכרות והאהובות ביותר בעולם בגלל המגוון הרחב שקיים בתת משפחה זו .
 
לפני שניכנס אל כל אחת מסוגי אבני האגת חשוב לציין שאת אבני האגת ניתן למצוא במגוון רחב מאד של צורות צבעים וסוגים לכן לא להיבהל אם נתקלתם באבן אגת שלא נראית לכם, סביר להניח שברוב המקרים היא באמת אבן אגת .
  
וכעת נעבור אל סוגי אבני האגת:
 
אגת –
משפחה : קוורץ קלצדוני
צבעים : כל הצבעים
מקורות עיקריים : אפריקה וברזיל
גדלים : עד מאות ק"ג ליחידה
תכונות : האגת היא אחת משניים עשר אבני החושן הידועה בשמה העברי שבו אבן זו היא האבן של שבט נפתלי על פי האמונה היהודית האגת מעניקה כוחות שכנוע ונועםהיא מרפאת נדודי שינה מחזקת חניכיים והגנה על ילדים מפני אפליפסיה .
בדרל כלל כשאנשים הולכים בפעם הראשונה לקנות אבני חן האבן הראשונה שהם יקחו ליד תהיה זו אגת וזאת מכיוון שהמראה שלה הוא עוצמתי והתכונות שלה משלימות את הבחירה אבן זו משחררת מהלוגיקה בה אנו שרויים במירוץ המטורף של החיים היא מסייעת מאד בשינויים הנקרים בחיינו והיא מאפשרת לנו פתיחות לגביי דברים חדשים בחיינו , היא משמשת למעבר מחשיבה לוגית לחשיבה משוחררת יותר .
 
 
אגת אפריקוט
מה שמאפיין את האגת אפריקוט זה הפסים המקבילים והמעוגלים בלבן ובכתום , היא אבן שמאזנת ומחזקת גוף ומוח , מעניקה כח ומרץ להתמודדות ולהתקדמות , מאזנת את הגוף מהבחינה הפיזית והרגשית ומעודדת גישה אופטימית לחיים .
אבן זו מעודדת את הבנת המעגליות שאנו עוברים בחיים ומאפשרת לנו צמיחה .
 
אגת אש
אגת אש היא האבן של האנרגיה והאדרנלין שבגופנו ,  אבן זו מעניקה לנו כוח פנימי להתמודדות במצבים שונים תוך שמירה על איזון היא מחזקת יצירתיות שמקורה בנפש הפנימית שלנו תוך הענקת כח ליצירה וליישום .
 
לסיום יש לציין שבעת כתיבת שורות אלה אני מרגיש איך אני נשאב אל תוך עולם האגת זהו עולם מופלא שיש בו אין סוף אפשרויות ומבחר האבנים הצורות הצבעים שקיימים בתת משפחת האגת ששיכים למשפחת הקוורץ קלצדוני הוא מושך ומדהים ביופיו .
ועד לשבוע הבא שבו נמשיך לסקור את תת משפחת האגת אנו בויק-ויק רגעים של שקט מאחלים שבת מנוחה של אהבה אמון וחידוש כוחות לקראת השבוע הבא . 

לאתר של ויק ויק>>


הוסף תגובה

randomness