12 דצמבר 2018,יום רביעי

___
___
___

Twitter icon
Facebook icon
Google+ icon
YouTube icon
 

רוחניות, מיסטיקה ותחזיות

במשגב והסביבה

מזל אהרוני - תחזית אסטרולוגית שבועית 29-11.5.12/11/2015

Share

מזל אהרוני - תחזית אסטרולוגית שבועית 29-11.5.12/11/2015

פורטל משגב-לינק
התחזית האסטרולוגית, המובאת במדור היא כללית וחלקית. ההתייחסות היא למיקום השמש במזלות בלבד. תחזית זו אינה באה להחליף אבחון ותחזית אישית.
 
 

מזל -1 (1)   טלה

טליים, השבוע התחום המקצועי יהיה אחד הנושאים המאתגרים, תיתכן מחשבה על שינוי מקום העבודה, הסבה מקצועית, יציאה לקורסים וללימודים. מי שיעדיפו להישאר במקום העבודה הנוכחי, חייבים לשכלל את עצמם ולהתפתח מבחינה מקצועית. מבחינה כלכלית מצבכם איתן, תוכלו להשקיע כספים בנדל"ן. בבית אתם מרבים בשתיקה ובהתבודדות, עובדה המכבידה על בן/בת הזוג והילדים. ניסיונם של אחרים להגיע אליכם נתקל בחומה של שתיקה ובהתחמקות מצדכם, או אפילו בהתפרצויות של כעס. הטיפ השבועי- נראה, שגם אתם אינכם מבינים מה בדיוק עובר עליכם, קחו בדחיפות חופשה קצרה להתרעננות. 
מזל -2 (1)   שור

שוורים, השבוע מסתמנת התאוששות כלכלית, אתם בכיוון הנכון להתאזנות, המשיכו להדק את החגורה ולחפש מקורות מימון נוספים. תוכלו לבנות יסודות כלכליים בריאים ויעילים לשנה הקרובה וגם להגדיל את הכנסתכם הכספית כמובן. אתם מוצפים בשאיפות להצלחה וזוכים לאהדה רבה מצד עמיתים וחברים. מאידך הקשר עם בני הזוג נתקל בבעיות קטנות. הם חשים כי אינכם מקדישים להם את תשומת הלב הרצויה, אך אתם "עסוקים מדיי" עכשיו. גם היחסים עם ילדיכם עלולים להיפגע ויתכנו נתקים חמורים. הטיפ השבועי-נסו למצוא איזון בחייכם בין הקריירה לבית ולמשפחה. 
מזל -3 (1)  תאומים

תאומים, השבוע אתם חשים, כי אתם מתאמצים לשווא, דבר זה גורם לכם תסכול רב. אינכם מרוצים ממקום העבודה הנוכחי שאינו מתגמל אתכם בהתאם לכישורים ולעשייה המאומצת שלכם, גם התקשורת עם הממונים עליכם מתאפיינת במניפולציות ובהתחמקויות מצידם. התחושה העגמומית והכבדה מלווה אתכם גם בבית ומעכירה את האווירה הכללית סביבכם. אתם נוטים להתכנס בתוך עצמכם ולשקוע בהרהורים ובשתיקות מעיקות. הטיפ השבועי- צאו מזה והתחילו לדאוג לעצמכם, איש לא יעשה זאת במקומכם, קחו סיכון וחפשו בדחיפות מקום עבודה חדש שיספק אתכם וישיב לכם את ביטחונכם העצמי. 
מזל -4 (1)  סרטן

סרטנים, השבוע התחום החברתי בראש מעייניכם. אתם עשויים להיחשף לאנשים מעניינים ובשפע. המעגל החברתי שלכם יתרחב ותצאו סוף סוף ממצבכם המשמים. גם בתחום העבודה מסמנת תקופה פורייה, יתכן קידום בעתיד הקרוב ועימו עלייה משמעותית בשכר. בבית יתכנו לא מעט חיכוכים והתנצחויות על רקע מעבר דירה. אתם מעדיפים להיאחז בקיים, אולם מופעל עליכם לחץ מאסיבי מצד בן/בת הזוג לשינוי ולשיפור תנאי החיים. הטיפ השבועי- עליכם ללמוד להיות יותר מעורבים בכל מה שקורה עם ילדיכם, גלו סמכותיות אל תסתמכו רק על בן/בת הזוג.  

   
מזל -5 (1)  אריה 

אריות, השבוע קשה לכם. העייפות והחולשה המלוות אתכם יגרמו לכם להעדיף את השינה על פני הפעילות והעבודה, קיימת בכם גם נטייה להיות שקטים  מהרגיל. יתכן ואתם מפתחים איזו שפעת קלילה, קחו מספר ימי מחלה ופנקו עצמכם בבית. למרות שאתם עשויים לקבל הצעות לשיתוף פעולה מקצועי ועסקי והצעות חדשות לתפקידי ניהול וארגון, בימים אלה מוטב להתרחק מפעולות משמעותיות בעבודה. מוטב שלא לנהל משא ומתן או לסגור עסקאות. המתינו מספר ימים. הטיפ השבועי-בתחום הבינאישי תצטרכו לשנות את דפוסי ההתנהגות שלכם ולהיפתח לחיי שיתוף ולעירוב רגשי. 

 
מזל -6 (1)בתולה

בני מזל בתולה, השבוע מצב הרוח עגמומי כמעה, אתם רגישים ופגיעים. הסיבה נעוצה בחוסר הביטחון שלכם לגבי עיסוקכם הנוכחי, יתכן כי אתם משתוקקים בסתר לבכם להסבה מקצועית, אך אינכם מעיזים לחשוב על נטישת מקום העבודה הקיים ועל ערעור המערך הכלכלי שלכם. רצוי לשתף את בני המשפחה בהגיגיכם ויחד לגבש החלטה שתהיה מקובלת על כולם. ברור שהחלטה אמיצה זו תתבע מכם אין סוף קורבנות הקשורות לאיכות חיים ולנוחיות. הטיפ השבועי- היו פתוחים לכל הזדמנות שתיקרה בדרככם. 

 
מזל -7 (1)מאזנים

בני מזל מאזנים, השבוע עניינים הקשורים בילדיכם מטרידים ומעסיקים אתכם. תאלצו להקדיש זמן, משאבים וסבלנות רבה כדי לשקם את זה שסרח. לאחרונה נרתמתם לעבודה מאומצת כדי לקדם את הקריירה שלכם, למרבה הצער, נזנחה הסמכות ההורית שלכם וכך גם נזנחו בני הבית. עליכם להפגין נוכחות, נחישות והחלטיות בכל הקשור לחינוך הילדים. הטיפ השבועי- רבותי, זמן איכות הוא שם המשחק החדש. 

מזל -8 (1)

עקרב

עקרבים, השבוע מזמן שפע הכרויות לפנויים שביניכם. התחום הרומנטי והזוגיות יעסיקו פנויים ונשואים כאחד. אתם חשים כי עליתם על הנתיב הנכון של חייכם. דומה כי דבר לא יכול לעצור אתכם, והשליטה באירועים היא עניין של מה בכך. אולם עליכם להתחיל לחשוב על הטווח הרחוק. עליכם לדאוג לביטחון כלכלי לכם ולילדיכם. האינטואיציה שלכם תאפשר לכם לראות ולקלוט יותר אינפורמציה ולהתפתח מבחינה מקצועית. הטיפ השבועי- פתחו חשבון חיסכון לכל אחד מבני הבית ואל תגעו בכספים אלה במשך עשור. 
מזל -9 (1)קשת

קשתים, השבוע מערכת העצבית שלכם עלולה להיות מתוחה ואתם עלולים להיכנס בעבודה למאבקי כוחות עם גורמים שונים כולל  אנשים בכירים ומנהלים. כתוצאה מכך קיים הסיכון שתחליטו לעזוב. קיימת אפשרות טובה שתנתבו את האנרגיות שלכם למקום בונה ומקדם. לאלה שלא ימשיכו במקום עבודתם מצפות אפשרויות תעסוקה בשפע. הפנויים שביניכם עשויים להיחשף לשפע היכרויות ולמגוון אנשים, הם יהיו מאוד מבוקשים מבחינה חברתית. ודווקא בבית אתם מצליחים לערער שלוותם של הקרובים לכם ולהסתכסך על שטויות. הטיפ השבועי- קחו בחשבון שמי שמתחיל במלחמה מקבל מלחמה.
מזל -10 (1)גדי

גדיים, השבוע תצטרכו לעשות שינוי ארוך טווח בצורת החשיבה וההתנהלות עם כספים שיאפשר לכם להגדיל את הונכם הכלכלי. יתכן שתקבלו הצעת עבודה בחו"ל, אל תשללו אפשרות זו על הסף, יתכן והמעבר לארץ אחרת ימנף את עתידכם הכלכלי ויטיב עמכם. בחלק מן המשפחות הנושא יעבור בשלום, אצל רובכם השינוי המקצועי עלול ליצור משבר משפחתי, הפחד מפני ערעור היציבות המשפחתית עלול להכריע את הכף לטובת הישארות במקום העבודה הנוכחי עם כל הקושי הכלכלי הכרוך בכך. הטיפ השבועי- מאחורי כל גבר מצליח עומדת אשה עיקשת. 

 
מזל -11 (1)דלי

דליים, לאחרונה אתם חשים, כי החיים מכבידים עליכם,  הכל נראה תקוע ואינו מתנהל בקצב הרצוי לכם. מבחינה כלכלית אתם לחוצים ודווקא ביחס הפוך ההוצאות גדלות. התחושה כבדה ומתסכלת, החיים מאלצים אתכם לעבור לא מעט טרנספורמציות כדי שתהיו מסוגלים להתנהל ברמה הרצויה לכם. אל ייאוש! סכום כסף עשוי להגיע לחשבון הבנק שלכם באופן בלתי צפוי (פיצויים או ירושה). האווירה בבית עם המשפחה טובה מאוד, רגועה ותומכת. הטיפ השבועי- בתקופה זו  חשוב לשמור על מקוממכם בעבודה.
מזל -12 (1)דגים

דגים, שבוע מוצלח מאוד מצפה לכם בבית ובעבודה, נראה כי ההתחברות לפן הרוחני שלכם, והתובנות החדשות שהגעתם אליהם בזכות ההתבוננות המעמיקה בקורות אתכם בשנים האחרונות מועילות לכם ומשפרות באופן משמעותי את איכות חייכם, וכפועל יוצא גם של אלה החיים סביבכם. ההתפתחות הרוחנית המואצת תחבר אתכם לטבע, יתכן ותתחילו לחשוב על מעבר דירה ליד אזורי טבע  - חוף ים, מושב או כפר ותתחילו לגדל בעלי חיים ויבולי שדה. בד בבד תכמהו להרחבת המשפחה. הטיפ השבועי-גם אם יערימו עליכם קשיים בירוקראטיים לכו עם חלומכם זה עד להגשמתו. 


בברכת הצלחה,
מזל אהרוני
 

לאתר של מזל אהרוני>>


הוסף תגובה

randomness