17 ינואר 2019,יום חמישי

___
___
___

Twitter icon
Facebook icon
Google+ icon
YouTube icon
 

רוחניות, מיסטיקה ותחזיות

במשגב והסביבה

מזל אהרוני - תחזית אסטרולוגית שבועית 15-21/11/2015

Share

מזל אהרוני - תחזית אסטרולוגית שבועית 15-21/11/2015

פורטל משגב-לינק
התחזית האסטרולוגית, המובאת במדור היא כללית וחלקית. ההתייחסות היא למיקום השמש במזלות בלבד. תחזית זו אינה באה להחליף אבחון ותחזית אישית.
 
 

מזל -1 (1)   טלה

טליים, השבוע נושאי כספים ומערכות יחסים יטרידו אתכם, נראה שקיימים חילוקי דעות ביניכם ובין הקרובים לכם בנושא האופן בו אתם צריכים להשתמש בכספים ובעיקר בחסכונות שלכם. הצורך שלכם בעצמאות גורם לכם להקצין את התנהגותכם. רצוי שתמתנו מעט את תגובותיכם כלפי הדואגים לכם, מאידך הגיע בהחלט הזמן להשתחרר מעיכובי העבר ולבנות את עצמכם ואת עתידכם בהתאם לתפיסת העולם שלכם. הטיפ השבועי- אל תמהרו קחו את הזמן להחלטות גורליות. 
מזל -2 (1)   שור

שוורים, השבוע התקשורת הבינאישית שלכם טובה, בה בעת באופן תמוה אתם נמצאים בתקופה שבה החששות האישיים שלכם גוברים. אל תאפשרו לכל שמועה לטלטל אתכם רגשית ולהסיט אתכם מתוכניותיכם המקוריות. שמרו את רעיונותיכם ואת תוכניותיכם לעצמכם עד לביצוע ולמימוש. השבוע תוכלו לקבל את המסרים המתאימים מעצמכם כך שתוכלו להשתמש בהם לטובתכם. הטיפ השבועי-נסו להתאזר בסבלנות צפויה הקלה כלכלית במהלך החודשים הבאים. 
מזל -3 (1)  תאומים

תאומים, השבוע אתם חשים צורך לעשות חשבונות נפש נוקבים עם עצמכם לגבי התנהגותכם בעבר, קשה לכם והחרטה לגבי מספר מהלכים שעשיתם מכבידה עליכם. אין טעם לדשדש ולהתייסר על העבר, הפיקו את הלקחים המתאימים "ומעז ייצא מתוק". היחסים הבין אישיים שלכם יעמדו השבוע למבחן נוסף בגלל נסיבות חדשות שהגיעו לחייכם ואתם צריכים למצוא את עצמכם מתפשרים בהתאם לצרכים של האנשים הקרובים אליכם. הטיפ השבועי- היו מחושבים וקלילים נסו להתאים את עצמכם ולזרום.
מזל -4 (1)  סרטן

סרטנים, השבוע תצטרכו להשקיע את כל כולכם בעבודה כדי שתראו תוצאות מבורכות בעתיד. במקביל נסו לשהות יותר בבית והקדישו מזמנכם לדור הצעיר הזקוק לתמיכתכם בו. מומלץ לשנות את תפיסת עולמכם כיוון שלאחרונה אתם שקועים בתוך עצמכם ופחות מודעים לצרכי האנשים הקרובים לכם. הטיפ השבועי-אל תצרו תחושת ריחוק, נסו לקחת חלק ולהיות מעורבים בכל הקשור לבית ולגידול הילדים. 

   
מזל -5 (1)  אריה 

אריות, נראה, כי השבוע מערכות היחסים תופסות מקום נכבד מאוד בחייכם, וזאת מכיוון שאינכם שלמים עם הבחירות שעשיתם בעברכם. כנראה תצטרכו להתעמת עם מספר אנשים כדי ליישר עמם אחר כך את ההדורים. בשבוע הקרוב תנסו להשקיע את כל כולכם במשפחתיות המתחדשת שלכם ותגלו שעובדה זו קשה לכם, כיוון שלכל אחד יש את אישיותו ואת מחשבותיו ותאלצו להתפשר ולבוא לקראת האחרים כדי להשיג שלום בית. הטיפ השבועי- חישבו גם על הצרכים הפיזיים והנפשיים של בני משפחתכם. 

 
מזל -6 (1)בתולה

בני מזל בתולה, השבוע הרשו לעצמכם להתפנק בנושאים ובתחומים שעד היום טרם הרשיתם לעצמכם. נסו לחרוג מהמסגרת המונוטונית של חייכם. הגיע הזמן לדרוש גם מהסובבים אתכם את היחס שמגיע לכם ולא תמיד אתם מקבלים אותו. אתם מודעים לצורך שלכם לשינויים בחיים, אך נראה כי לפעמים אתם משקיעים אנרגיה רבה ומיותרת לא במקומות הנכונים. הטיפ השבועי- על מנת שתוכלו לאזן את עצמכם ולא לצאת מפרופורציות מומלץ לקחת חופשה מכוונת.

 
מזל -7 (1)מאזנים

בני מזל מאזנים, השבוע נושא הכספים מכביד עליכם, ואתם מחפשים דרכים להגדיל את הכנסותיכם. כדי להצליח בתוכניותיכם עליכם להיות יותר מעשיים ולנסות להרוויח כסף מתחביבים שהפכתם אותם למקצוע, כך תוכלו להרוויח באופן ממשי. מבחינת הזוגיות – בני הזוג מגלים סבלנות ואיפוק ובמרבית המקרים מגבים את תוכניותיכם, אולם כמוכם הם מייחלים לתוצאות ממשיות. הטיפ השבועי-נסו לראות את החיים בצבעים ורודים יותר והאמינו בעצמכם. 

מזל -8 (1)

עקרב

עקרבים, השבוע תהיו מודעים יותר ויותר לצורך שלכם לשנות את חייכם ולהתקדם קדימה. ייתכן ואתם מרגישים תקועים במידה מסוימת במקום העבודה הנוכחי שלכם, ועכשיו הגיע הזמן להמשיך בדרככם ולפעול כדי להתקדם אל היעד הבא. אל תהססו לעזוב את מקומכם הנוכחי וזאת לאחר שמצאתם מקום עבודה חדש. אל חשש, תמיכה רבה לתוכניותיכם תקבלו מבני המשפחה. הטיפ השבועי- נסו לנוח יותר ולאכול בצורה מסודרת אוכל עשיר בויטמינים כדי שתוכלו להתמודד עם הבאות. 
מזל -9 (1)קשת

קשתים, השבוע צפויים עימותים עם הממונים עליכם בעבודה, ייתכן והם אינם רואים בעין יפה את מה שאתם עושים ובטוחים שאינכם נותנים את כל כולכם לעבודה. אל תוותרו, אם אתם בטוחים בצדקת דרככם עמדו על דעתכם. ואם נראה לכם כי מישהו מנסה להכשילכם במכוון הגיע הזמן להשיב מלחמה שערה או פשוט להתקפל ולחפש את פרנסתכם במקום בו יעריכו את כישוריכם הרבים.  הטיפ השבועי-רצוי לשמור על קור רוח ולתכנן בקפידה רבה את צעדיכם הבאים. 
מזל -10 (1)גדי

גדיים, השבוע אתם נמרצים ומלאי תושייה, יש בכם את כל היכולות והאנרגיה הדרושה להזיז דברים שנתקעו עבורכם בתקופה האחרונה. כעת תוכלו לטפל בכל הנושאים הבירוקראטיים שכמעט נואשתם מהם בגלל הסחבת. העניינים יוכלו להיפתר בקלות. לפנויים שביניכם- מומלץ להתחיל לחשוב על חתונה וילדים. הטיפ השבועי-הקשיבו לקול הפנימי שלכם, כדי שתוכלו לקבל תשובות על סדרי עדיפויות בחייכם. 

 
מזל -11 (1)דלי

דליים, השבוע תעמדו בפני מטלות הקשורות בהוצאות כלכליות גדולות, תצטרכו להחליט על סדרי עדיפויות. ייתכנו שינויים בצורה ובסגנון המגורים שלכם וזאת בגלל ההבנה שאתם חייבים לעשות שינוי כלשהו על מנת להצליח במקסימום היכולת שלכם. זוהי תקופה מצוינת לבנות את עצמכם מחדש. אתם עוברים שינויים מאוד משמעותיים בצורת ההתנהלות שלכם ומדי פעם אתם חווים קשיים שאתם בטוחים שמהם לא תוכלו לצאת ובכל זאת אתם מתגברים ויוצאים מהם. הטיפ השבועי- מומלץ לקחת את כל הידע שצברתם מניסיון חייכם העתיר ולנסות למנף אותו בדרך שתביא לכם תועלת בהמשך הדרך. 
מזל -12 (1)דגים

דגים, שבוע מלא התרחשויות טובות צפוי לכם. אולם בד בבד התאפקו ואל תוציאו את כספיכם בקלות ובפזיזות מתוך זחיחות הדעת. בתחום הזוגיות- קיימת אינטימיות מצוינת, נראה שאתם ובן/בת הזוג שלכם משדרים על אותו תדר. בתחום העבודה והקריירה- אתם רחוקים מלהשביע את רצונותיכם ואת חלומותיכם, "אתם חושבים בגדול, אך עדיין עושים בקטן". הטיפ השבועי- הגיע הזמן לשכלל ולשפר את המקצועיות שלכם, הירשמו ללימודים גבוהים במקצוע שלכם.


בברכת הצלחה,
מזל אהרוני
 

לאתר של מזל אהרוני>>


הוסף תגובה

randomness